Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

دو ترفند جالب

اطلاعات موضوع

Kategori Adı سایر ترفندها
Konu Başlığı دو ترفند جالب
نویسنده موضوع Mo30bat
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan Mo30bat

Mo30bat

کـاربـر جـدیـد
تاریخ ثبت‌نام
Jul 25, 2014
ارسالی‌ها
121
پسندها
82
امتیازها
0
تخصص
اذيت كردن ملت
دل نوشته
اين نيز بگذرد ....
ماه تولد

اعتبار :

- شما با چه کسانی چت داشته اید .
آيا دوست داريد به طور مثال بدون داشتن هيچ چيزي بفهميد چه كساني با چه ID هايي پشت سيستم شما به اينترنت وصل شده اند يا از اون جالب تر با چه كساني چت كرده اند!!!
خب از منوي Start گزينه Run را انتخاب كنيد سپس تايپ كنيد Regedit پس از باز شدن پنجره ويرايشگر ريجستري به كليد زير برويد :
HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager\profiles

خب چي ميبينيد؟ ليست يك سري ID كه 100% ID شما هم در بين آنها مي باشد، بله به همين راحتي ليست تمام ID هايي كه در ياهو وصل شده اند اينجا ليست شده است خب براي اينكه بفهميم كه يك ID خاص با چه كسي چت داشته است به طور مثال من ID خودم را باز مي كنم
HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager\profiles\md .online\IMVironments\Recent
خب در پنجره مقادير مشاهده مي كنيد كه ID فردي كه با آن چت كرده ايد و اي دي خود شما قرار دارد.
به طور مثال اينجا من با YahooHelper چت كردم :
YahooHelper;md.online
به همين راحتي ميتوانيد يكي ديگر از ID هايي رو كه توي سيستم شما كانكت شده و با كسي چت كرده است را در بياوريد.

۲-آرشيو ياهومسنجر، را به صورت آفلاين و بدون لاگين كردن در ياهومسنجر و حتي بدون پسورد بخوانيد.شما مي توانيد به پیام های گذشته در یاهومسنجر دسترسی سریع داشته باشيد و حتی با عوض کردن سیستم شخصی تان آنها را از دست ندهيد.
می دانید که مسنجر یاهو! می تواند پیام ها را برای استفاده در روز مبادا بایگانی کند.
برای آنها که نمی دانند: Preferences::Archive::Enable Archiving
برای همین سعی کردم راه حلی برای استخراج و ذخیره پیامها در فایل های متنی قابل حمل کشف کنم!
فهمیدم که یاهو! مسنجر برای بایگانی کردن پیام ها، آنها را به صورت رمزشده در فایلهای متنی dat.* و در مسیری مثل
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\{Your Yahoo! ID}\Archive\Messages
ذخیره می کند. اما رمزگشایی این فایل ها کار ساده ای نبود و دسترسی به آنها از طریق میسنجر هم تنها زمانی که آنلاین باشیم ممکن است. یعنی بود!
شما با داشتن برنامه Yahoo Message Archive Decoder می توانيد بدون نیاز به نام کاربری و کلمه عبور، پیام های گذشته خود (و حتی دیگران!) را درحالت «آفلاین» بخوانيد.
این برنامه با رمزگشایی این فایلهای رمزشده در مسیر بالا (یا هرمسیر دلخواه دیگر)، محتوای آنها را در قالب اچ اتی ام ال نمایش می دهد و با نمایش همه پیامها در یک صفحه، باعث سرعت بخشیدن به مرور و خواندن مطالب گذشته می شود.
اين برنامه را مي توانيد از آدرس زير دانلود كنيد :
http://www.ikitek.com/file/Yahoo-Message...-Setup.exe

بالا پایین