Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

فعالیت های پزشکی در دانشگاها

اطلاعات موضوع

Kategori Adı پزشکی تخصصی
Konu Başlığı فعالیت های پزشکی در دانشگاها
نویسنده موضوع ♔ŠĦДĦДB♔
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan ♔ŠĦДĦДB♔

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
زندگي هميشه برخلاف ارزوهايم گذشت.....
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

مذاکره با موسسه پارسیان دانش مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط محمد هادی بحری
دوشنبه, 28 مرداد 1392 ساعت 20:40

بسم الله الرحمن الرحیم

طی نامه نگاری ای که بنده با موسسه پارسیان دانش داشتم قرار شد که روز شنبه یه جلسه با آقای دکتر رسول پناه مدیر موسسه داشته باشیم. قراره تو اون جلسه پیشنهادات دو طرف مبادله بشه! هدف یه چیزه: اونا نمی خوان که ما جزواتشون رو کپی کنیم و ما هم قیمت این جزوات رو سنگین میدونیم! قراره یه پیشنهادی از این وسط در بیاد که دو طرف به صورت نسبی به خواسته هاشون برسن...

حالا بنده از تمام دوستان میخوام هر نظر و پیشنهادی هرچند جزئی به ذهنشون میرسه اینجا کامنت بدهند یا برای من بفرستند که من روز شنبه مطرح کنم.

ایمیل من: mh_bahri@yahoo.com

تلفن: 09195343415

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
زندگي هميشه برخلاف ارزوهايم گذشت.....
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

تغییر لایف استایل اینترنی!فقط آقایان بخوانند! مشاهده در قالب pdf چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط محمد هادی بحری
پنجشنبه, 06 تیر 1392 ساعت 21:42

بسم الله الرحمن الرحیم

در راستای سعی در کنترل آمار مرگ و میر و خودکشی در جامعه پزشکان و در جهت کاهش بیماری های مزمن روحی روانی که اخیرا در دوستان اینترن مشاهده شده است!!!، فکر کردیم بیاییم یک گروه ورزشی تشکیل بدیم و حداقل هفته ای یکی دو نوبت یک سانس تفریحی از سالن های دانشکده یا بیرون بگیریم و بریم ورزش! البته فعلا 2 گزینه فوتبال و والیبال رو در ذهنمون داریم. ولی طبیعتا از پیشنهاد های جدید تر هم استقبال میکنیم!

اولین کار تشکیل یک گروه پایه است!!! ما برای هر سانس و روزی که خواستیم برنامه بذاریم یه پیامک میزنیم به همه دوستان و نوع ورزش و جای سانس و هزینه احتمالی(اگه هزینه داشته باشه) رو میگیم. و اگه تعداد به حد نصاب رسید میریم.

از دوستان عزیز خواهشمندم کمی بخار داشته باشند و در این طرح شرکت نمایند!!! اوضاع روحی جامعه پزشکی خراب است!!!

این طرح فعلا برای آقایان است! خانم ها هم اگر خواستند ما اجازه میدهیم برای خودشان این گروه را تشکیل بدهند! میتوانند از امکانات سایت هم استفاده نمایند...

بالا پایین