Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

خواسته‌های یک جانباز شیمیایی از بنیاد شهید

• نویسنده موضوع Ops
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı دفاع مقدس
Konu Başlığı خواسته‌های یک جانباز شیمیایی از بنیاد شهید
نویسنده موضوع Ops
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan Ops

Ops

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Jan 24, 2014
ارسالی‌ها
10,600
پسندها
3,164
امتیازها
113
تخصص
SheYtOni
دل نوشته
:)
بهترین اخلاقم
MehRabOni
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

چهار ماه است که تحت پوشش درمان بنیاد شهید قرار گرفته‌ام اما همچنان برای پرداخت هزینه‌های درمانی با مشکل مواجه هستیم.
جبار سعیدی جانباز 55 درصد اعصاب و روان است. وی می‌گوید: با گذشت چندین سال، عوارض شیمیایی بدنم را آسیب‌پذیر کرده است به گونه‌ای که در ماه چند بار به بیمارستان و دکتر مراجعه می‌کنم و هزینه‌های سنگینی را متقبل می‌شوم. اما با وجود اینکه چهار ماه است که تحت پوشش درمانی بنیاد شهید قرار گرفته‌ام هزینه درمانی‌ام به موقع و مرتب بازگردانده نمی‌شود. این در حالی است که پیش از این تحت پوشش سازمان جهاد کشاورزی بودم و معمولا خدمات رسانی آن‌ها بهتر و به موقع بود و با مشکلات مالی برای درمان مواجه نمی‌شدم. اکنون از مسئولان بنیاد شهید خواستار این هستم که تدابیری اتخاذ کنند که این هزینه‌ها برای درمان مرتب و سر موقع به حساب من واریز شود.
سعیدی همچنین درباره حضورش در جبهه و چگونگی مجروحیتش توضیح می‌دهد: با آغاز جنگ تحمیلی به جبهه رفتم تا اینکه در سال 1366 در جزیره مجنون براثر بمباران دشمن، شیمیایی شدم. 70 ماه در منطقه حضور داشتم که 17 ماه آن در ستاد جنگ‌های نامنظم شهید چمران بودم.
انتهای پیام

بالا پایین