Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

پرویز مظلومی:با پول‌های عیدی‌ام بلیت سینما می‌خریدم!/سال تحویل در بهشت زهرا (س) و کنار غلامحسین هستم

اطلاعات موضوع

Kategori Adı ورزش‌ های گروهی
Konu Başlığı پرویز مظلومی:با پول‌های عیدی‌ام بلیت سینما می‌خریدم!\/سال تحویل در بهشت زهرا (س) و کنار غلامحسین هستم
نویسنده موضوع Special
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan Special

Special

کـاربـر ویــژه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 17, 2013
ارسالی‌ها
143
پسندها
154
امتیازها
0
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
...
مدل گوشی
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
برند گوشی
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه
ماه تولد

اعتبار :

سرمربی سابق استقلال می گوید هیچ وقت حسرت چیزی را در زندگی اش نخورده است. به گزارش خبرورزشی؛پرویز سوبله چوبله؛ این لقبی است که روی نام پرویز مظلومی مانده است و دیگر پاک نخواهد شد! پرویز مظلومی از معدود آدم‌هایی است که در استقلال رکوردهای زیادی را خلق کرده ، گلزنی در پرتماشاگرترین دربی تاریخ، قهرمانی‌های متعدد، 4 پیروزی متوالی در دربی، نمونه‌هایی از افتخارات او در مقام سرمربی، کمک مربی و بازیگری بوده است.
سال 93 براي مظلومي سالي تلخ بود.
سال 93 براي من سياه، تلخ و كابوس‌وار پشت سرگذاشته شد، رفتن غلامحسين برادرم بدترين سال زندگي‌ام را رقم زد، امسال لحظه سال نو به بهشت زهرا (س) و به ديدار برادرم مي‌روم.
وابستگي زيادي به آن زنده‌ياد داشتيد.
همين‌طور است، او به عنوان برادرم نقش زيادي در فوتباليست شدن من داشت و همواره پشتيبان من بود، تكيه‌گاهم را از دست دادم، رفتن غلامحسين عيد را از من گرفت، امسال عيد ندارم، عيد من سياه است، نمي‌توانم اين غم را باور كنم.
عيدهاي كودكي شما چگونه مي‌گذشت؟
عيد‌هاي كودكي شيرين‌ترين و بهترين عيدهايي است كه براي هميشه در ذهن همه آدم‌ها مي‌ماند، روزهايي كه مي‌رفتيم لباس عيد مي‌خريديم و تا آغاز سال جديد 10 بار مي‌پوشيديم، براي گرفتن عيدي لحظه‌شماري مي‌كرديم.
با عيدي‌هايي كه مي‌گرفتيد چه كار مي‌كرديد؟
در آن ايام عيدي‌هايي كه مي‌گرفتيم 2 ريالي و نهايت 5 ريالي بود، من پول‌هايم را جمع مي‌كردم تا به سينما بروم، شايد جالب باشد بدانيد روزي 4 بار به سينما مي‌رفتم، اولين تماشاچي فيلم‌ها من بودم.
با اين علاقه زياد به سمت هنر نرفتيد، به هنرپيشگي علاقه نداشتيد؟
دوست نداشتم هنرپيشه شوم اما عشق و علاقه‌ام به سينما زياد بود، هنوز هم عاشق فيلم ديدن هستم.
در روزهايي كه عيد نبود پول بليت سينما را چطور تهيه مي‌كرديد؟
در آن دوران از نظر اقتصادي زياد مطلوب نبوديم، پدرم كارگر شركت نفت بود، تعداد زيادي بچه داشت، من در ايام ديگر سال در شيريني‌فروشي كار مي‌كردم، بدون اينكه حقوق بگيرم، فقط به اين خاطر كه عصرها شيريني‌هايي را كه درست مي‌كرديم به بوفه سينما ببرم و بتوانم بدون خريد بليت، فيلم ببينم.
بيشترين عيدي را از چه كسي گرفتيد؟
بيشترين عيدي را از عمويم به مبلغ 5 تومان گرفتم، خدا بيامرزدش با آن پول هرچي مي‌خريدم تمام نمي‌شد. الان نيز بهترين عيدي‌ها را از همسر و دو دختر عزيزم مي‌گيرم، آنها بهترين هديه‌هايي را كه لازم دارم برايم تهيه مي‌كنند.
پرويز مظلومي حسرت چيزي را در زندگي‌‌اش خورده است؟
نه، من آدمي هستم كه هيچ وقت حسرت چيزي را نمي‌خورم و نخواهم خورد، هميشه خداوند بزرگ را شكر كرده‌ام و به خوبي مي‌دانم هرچه در زندگي به‌دست‌آورده‌ام از لطف اوست.
سر سفره هفت‌سين به ‌چه چيزي فكر مي‌كنيد؟
به سالي كه گذشت، در طول سال چه كردم و اگر ناخواسته باعث ناراحتي كسي شدم خدا ببخشد، آرزو مي‌كنم همه مردم ايران سالم باشند و بهترين و شادترين لحظات را پشت سر بگذارند، عادت نيز دارم در هنگام تحويل سال قرآن بخوانم.
و سال 94 مظلومي تيم خواهد گرفت؟
هرچه قسمت باشد، آن بالايي تقدير همه آدم‌ها را مي‌نويسد و مثل هميشه همه چيز را به خودش واگذار مي‌كنم.

بالا پایین