Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

خواننده معروف ايراني تومور مغزي گرفت

اطلاعات موضوع

Kategori Adı شخصیت های هنری
Konu Başlığı خواننده معروف ايراني تومور مغزي گرفت
نویسنده موضوع ستاره
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan پــــــــــرستو

ستاره

کـاربـر ویــژه
تاریخ ثبت‌نام
Oct 2, 2013
ارسالی‌ها
540
پسندها
666
امتیازها
0
مدل گوشی
سیم کارت
برند گوشی
نوع آنتی ویروس
ماه تولد

اعتبار :

خواننده معروف ایرانی تومور مغزی گرفت +عکس

در پی دست به دست شدن شایعاتی مبنی بر بیماری بهنام صفوی در شبکه‌های اجتماعی، مدیر اجرایی این خواننده پاپ توضیحاتی را مطرح کرد.

کد خبر: 31070
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷ ۱۷:۱۵:۱۳ 2015/06/17 17:15:13

جام نیوز، در پی دست به دست شدن شایعاتی مبنی بر بیماری بهنام صفوی در شبکه‌های اجتماعی، مدیر اجرایی این خواننده پاپ توضیحاتی را مطرح کرد. میلاد لطیفی مدیر اجرایی بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ درگفتگو با خبرنگار موسیقی فارس در خصوص بیماری بهنام صفوی گفت: بهنام صفوی از دو سال پیش تومور مغزی داشته است که در حال حاضر این بیماری به مرحله پیشرفته و حادش رسیده است. وی افزود: زمان جراحی مشخص شده است و به احتمال فراوان طی ماه‌ آینده این جراحی انجام می‌شود. صفوی به احتمال فراوان از من به خاطر اعلام این خبر دلگیر خواهد شد؛ اما به نظرم حق طرفداران او است که این موضوع را بدانند.
مدیر اجرای صفوی در پایان گفت: در این دوسال هیچ کس جز خود او از این بیماری خبر نداشت. او مراحل درمان را با دارو طی می‌کرد که ما فکر می‌کردیم موضوع خاص و جدی نیست. اما حال که مرحله بیماری او حاد شده، او مجبور شد تا این موضوع را با ما درمیان بگذارد.

پــــــــــرستو

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
824
پسندها
1,491
امتیازها
93
تخصص
ضــــد حال زدن , رک گویی