Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

اطلاعات موضوع

Kategori Adı نقد و بررسی
Konu Başlığı فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص)
نویسنده موضوع Man$ouR
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

Man$ouR

مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Oct 4, 2013
ارسالی‌ها
1,255
پسندها
2,050
امتیازها
114
دل نوشته
آدم خوبی باش ولی وقتتو برا اثباتش به دیگران تلف نکن

اعتبار :

با سلام و درود خدمت همه کاربران محترم انجمن بیاتوفروم... اکران فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) از 5 شهریور شروع شد و فروش خوبی داشت
بنده این فیلم رو در سینما دیدم و واقعا دیدنی و لذت بخش بود و خسته نباشید میگم به آقای مجید مجیدی بخاطر این فیلم.
بر اساس اعلام آمار فروش سینماهای مکانیزه، فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» تا صبح روز 10 شهریورماه، به رقم 930 میلیون تومان فروش رسید.
فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» به‌کارگردانی مجید مجیدی، که به‌تازگی به‌جز سینماهای ایران در جشنواره بین المللی فیلم مونترال هم اکران شده با بازی چهره‌هایی چون مهدی پاکدل، علیرضا شجاع نوری، ساره بیات، مینا ساداتی، محسن تنابنده و... ساخته شده است.

قصه فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» از روزهای آخر شعب ابوطالب آغاز می‌شود، حدود 20 دقیقه زمان حصر پیامبر اکرم(ص) در شعب ابوطالب خواهد بود و سایر صحنه‌ها به‌صورت فلاش‌بک قبل از تولد تا مقطع 12سالگی پیامبر اکرم(ص) است

در این پست قراره گپی دوستانه بزنیم پیرامون فیلم محمد رسول الله (ص).
از دوستان تقاضا دارم اگه این فیلم رو دیدن نظراتشونو بیان کنن
ممنونم :heart::277:

Man$ouR

مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Oct 4, 2013
ارسالی‌ها
1,255
پسندها
2,050
امتیازها
114
دل نوشته

اعتبار :

کارگردان : مجید مجیدی
نویسندگان : مجید مجیدی, کامبوزیا پرتوی
بازیگران : علیرضا شجاع نوری, مهدی پاکدل, مهدی پاکدل, محسن تنابنده, داریوش فرهنگ و ...
خلاصه داستان : داستان فیلم کودکی پیامبر اسلام است اما قصه از روزهای آخر شعب ابوطالب آغاز می‌شود، حدود ۲۰ دقیقه زمان حصر پیامبر اکرم (ص) در شعب ابوطالب خواهد بود و سایر صحنه‌ها به صورت فلاش بک قبل از تولد تا مقطع ۱۲ سالگی پیامبر اکرم (ص) است.

ستاره

کـاربـر ویــژه
تاریخ ثبت‌نام
Oct 2, 2013
ارسالی‌ها
540
پسندها
666
امتیازها
0
مدل گوشی
سیم کارت
برند گوشی
نوع آنتی ویروس
ماه تولد

اعتبار :

من هنوز اين فيلمو نديدم...خيلي هم مشتاقم ببينم.... در صورت اكران اين فيلم در سينماهاي يزد حتما خواهم ديد..البته ميگن سه ساعته ..نميدونم تحمل نشستن رو صندلي سينما رو دارم به مدت سه ساعت يا نه...:smilie (90):

Man$ouR

مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Oct 4, 2013
ارسالی‌ها
1,255
پسندها
2,050
امتیازها
114
دل نوشته

اعتبار :

من هنوز اين فيلمو نديدم...خيلي هم مشتاقم ببينم.... در صورت اكران اين فيلم در سينماهاي يزد حتما خواهم ديد..البته ميگن سه ساعته ..نميدونم تحمل نشستن رو صندلي سينما رو دارم به مدت سه ساعت يا نه...:smilie (90):

فیلمیه که ارزش داره تو سینما دیده بشه ....... تا جایی که به من اطلاع داده بودن فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) 5 شهریور اکران شد به صورت سراسری .. یعنی همزمان در کل ایران اکران شد....فکر نمیکنم دیگه اکرانی داشته باشه :smilie (19):
اما در مورد 3 ساعتی که گفتید ... احساسی بودن فیلم در مورد حضرت امنه و پیامبر اکرم باعث خستگیتون نمیشه ... واقعا تلاش کردن که یک حس مادرانه جهانی رو به مخاطبان نشون بده.. :277::smilie (64):

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
زندگي هميشه برخلاف ارزوهايم گذشت.....
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

منم خيلي دربارش شنيدم.. وهنوز نديدم.وخيلي مشتاقم ببينم وحتما ميبينم.دركل چنين فيلمهايي براي ما ديدن داره....

ممنونم ازت منصورجان دوست عزيزمم..

Man$ouR

مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Oct 4, 2013
ارسالی‌ها
1,255
پسندها
2,050
امتیازها
114
دل نوشته

اعتبار :

منم خيلي دربارش شنيدم.. وهنوز نديدم.وخيلي مشتاقم ببينم وحتما ميبينم.دركل چنين فيلمهايي براي ما ديدن داره....

ممنونم ازت منصورجان دوست عزيزمم..

فیلم محمد رسول الله (ص) 106 میلیارد تومن هزینه تولیدش شده .... مجید مجیدی این فیلم رو برای جهان تولید کرده و تقریباً میشه گفت هالیوودی این فیلم رو ساخته... من حس مادرانه رو تو این فیلم واقعا دوست دارم و واقعا بی مادری و تنهایی حضرت محمد (ص) در این فیلم دیده و حس میشه ... حتما وقت کردی برو این فیلم رو ببین...خواهش میکنم شهاب جآن :smilie (64):

ستاره

کـاربـر ویــژه
تاریخ ثبت‌نام
Oct 2, 2013
ارسالی‌ها
540
پسندها
666
امتیازها
0
مدل گوشی
سیم کارت
برند گوشی
نوع آنتی ویروس
ماه تولد

اعتبار :

این فیلمو دیدم....کاش فقط بازیگراش رو بهتر انتخاب کرده بودند.........چون منو یاد نقی و ÷ایتخت انداخت....حیف این همه خرج و هزینه.....

ستاره

کـاربـر ویــژه
تاریخ ثبت‌نام
Oct 2, 2013
ارسالی‌ها
540
پسندها
666
امتیازها
0
مدل گوشی
سیم کارت
برند گوشی
نوع آنتی ویروس
ماه تولد

اعتبار :

فیلم محمد رسول الله صحنه های کودکی ÷یامبرو به تصویر کشیده همون چیزهایی که ما در دوران مدرسه در کتابهای درسی شنیده بودیم..اینبار تصویری دیدیم بهترین صحنه به نظر من صحنه جنگ ابرهه بود...مابقی فیلم هم زیبا بود... فقط تنها اشکالی که به این فیلم میتونم بگیرم انتخاب نابجای بازیگران فیلم بود.. لوکیشن فیلم که عالی انتخاب شده بود.. بیابانهای مکه و خود شهر مکه...عالی به تصویر کشیده شده... من نمیدونم چرا اقای مجیدی برای ساختن این فیلم عظیم و تاریخی از بازیگران ظنز استفاده کرده ...اخه چراچرا؟؟؟چرا با همین اشتباه به نظر خیلی کوچک قدر و منزلت فیلم رو اورد پایین؟چرا با دیدن محسن تنابنده همه تماشاگرا یهو فریاد زدند هوییییییییییییی نقییییییییییییییییی؟؟؟؟؟

راحیل

کـاربـر ویــژه
تاریخ ثبت‌نام
Jul 12, 2014
ارسالی‌ها
554
پسندها
535
امتیازها
0
تخصص
خیاطی-آموزش قران بصورت تکمیلی
دل نوشته
دلم شکست.تو کجایی.شدم باز هوایی.
بهترین اخلاقم
راستگویی حتی اگه به ضررم باشه
مدل گوشی
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
ماه تولد

اعتبار :

سلام از وقتی این فیلم روی پرده سینما رفت هر روز میگفتم فردا میرم ولی نمیشد تا اینکه عیدغدیر شد صبح به خودم گفتم با اینکه عید ولایته ولی همه از فاجعه منا غمگینیم.عصر هم برنامه دعوت بودیم حرم.هم جمعه بود هم عید خیلی دلگیر.خلاصه توی دلم گفتم ای کاش بحق علی این دلگیری از دلم بره.یهو یکی از دوستان تماس گرفت واسه احوالپرسی یادم اومد ایشون سادات هستن گفتم عیدی میخوام.گفت فیلم رسول الله رو دیدی؟گفتم نه.گفت از موسسه فرهنگی چندتا بلیط میخوای برات بیارم.منم سریع گفتم دوتا.وای باورم نمیشد عصر با دوستم رفتم سینما اکسین.عجب فیلمی بود:smilie (39):

Man$ouR

مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Oct 4, 2013
ارسالی‌ها
1,255
پسندها
2,050
امتیازها
114
دل نوشته

اعتبار :

این فیلمو دیدم....کاش فقط بازیگراش رو بهتر انتخاب کرده بودند.........چون منو یاد نقی و ÷ایتخت انداخت....حیف این همه خرج و هزینه.....

وقتی فیلمی که بودجشو دولت بده زیاد حساسیتی روش نمیشه......ولی میتونست خیلی خیلی خوب کار بشه..... کلیه عوامل این فیلم خارجی بودن و اسکار گرفته بودن

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

سلام از وقتی این فیلم روی پرده سینما رفت هر روز میگفتم فردا میرم ولی نمیشد تا اینکه عیدغدیر شد صبح به خودم گفتم با اینکه عید ولایته ولی همه از فاجعه منا غمگینیم.عصر هم برنامه دعوت بودیم حرم.هم جمعه بود هم عید خیلی دلگیر.خلاصه توی دلم گفتم ای کاش بحق علی این دلگیری از دلم بره.یهو یکی از دوستان تماس گرفت واسه احوالپرسی یادم اومد ایشون سادات هستن گفتم عیدی میخوام.گفت فیلم رسول الله رو دیدی؟گفتم نه.گفت از موسسه فرهنگی چندتا بلیط میخوای برات بیارم.منم سریع گفتم دوتا.وای باورم نمیشد عصر با دوستم رفتم سینما اکسین.عجب فیلمی بود

:sa53:
سلام راحیل جان پس من چی ندیدم بدون من رفتی
کچل بشی بلیط و میدادی من میرفتم :sa17::sa33:
:smilie (63):

راحیل

کـاربـر ویــژه
تاریخ ثبت‌نام
Jul 12, 2014
ارسالی‌ها
554
پسندها
535
امتیازها
0
تخصص
خیاطی-آموزش قران بصورت تکمیلی
دل نوشته
دلم شکست.تو کجایی.شدم باز هوایی.
بهترین اخلاقم
راستگویی حتی اگه به ضررم باشه
مدل گوشی
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
ماه تولد

اعتبار :

دارم بازم میرم همین فیلمو دوباره ببینم.جاتون خالی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

پس من چی عشقم فیلمشو ندیدم کچل بشی برای منم بیار ببینم

بالا پایین