Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

زیباترین متن های تنهایی و دلتنگی آذر 94

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اس ام اس جدید
Konu Başlığı زیباترین متن های تنهایی و دلتنگی آذر 94
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

زیباترین متن های تنهایی و دلتنگی آذر

تنهایی را سربــازی فهمیدکه مرخصی داشت اما جایی برای رفتن نداشت . . ..

ایـــــنـجــا همــه تــــــنهـان !امّـــا خــــیـلــیـا هــــنـوز گــَـرمـَن !مـــتـوجـّـه نــــشـدن !.

پرندگان هنگام پرواز مرز نمی شناسندو آدم ها هنگام دوست داشتنو آدم مرز را آفرید تا تنهایی

اش را کوچک کند…

.

عشق اول هیچ وقت فراموش نمیشه
چون اولین حسه که تنهاییتو پر کرده . . ..

سکوت، یعنی گفتن در نگفتن،یعنی مقابله با شهوت رام نشدنی حرف،یعنی تمرین برگشتن به دوران جنینیو شنیدن انحصاری لالائی قلبِ مادر در تنهایی محض.

تنهایی ام فــــقـط ادّعــــا دارد !بــا ایــن هـمه بـــزرگـی اش ..جــــای خــــالــی ات را پـــــر نــــمی کـــــــنــــد !

..تنهاییمهربانم کرده استشبیه سربازے کهاز روے برجک دیده بانـےبراے تک تیر انداز آن سوے مرزدست تکان می دهد ….

می دانی که من جز با توبا هر کس که باشم باز تنهایم…؟.​

از همان ابتدا دروغ گفتند!مگر نگفتند که من و تو ، ما میشویم؟!پس چرا حالا من اینقدر تنهاست!از کی تو اینقدر سنگدل شد؟!اصلا این او را که بازی داد؟!که آمد و تو را با خود برد و شدید ما!می بینی…؟قصه ی عشقمان!فاتحه ی دستور زبان را خوانده است !.

به تار تنهایی ام دست نزنمن پیله ی سکوتی ژرفمبی نوازش تو ….

درست مثل یک جزیرهاز همه طرف به تنهایی محدودمو چشم به راه یک کاشف!.آسمان هم که توباشی،بغلت خواهم کردفکر گستردگی واژه نباش ،همه در گوشه تنهایی من جادارند . . ..​

آخ که درد دارم دردمن از تو غریبترممن میان این همه از توی تنها هم تنهاترمآخ … کمتر لگد بزن
تنهایی !
. .

من به اندازه چشمان تو غمگین ماندمو به اندازه هر برق نگاهت نگرانتو به اندازه تنهایی من شاد بمان . . .

.

خــواب هـایِ تـوهـر

شـب از سـرِ کـابـوسِ تنهایی مـیـپـرنـدمـیـنـشـیـنـند رویِ پـلـکــــ هـایـم تـعـبیـر مـیشـونـد …!.

.اتاق سوت و کورم جهان کوچکی است . . .

برای سر کردن با این همه تنهایی و دلتنگی !.

دلم بایگانی رؤیاهای شکسته ای ستکه در حسرتت خاک می خورندچه اشتباه مهیبی !آنجا که سرنوشت عشق را به دلم پیوست کردو مرا در پوشۀ تنهایی گذاشت !.

.برای مننقشه نکش …!منجهات جغرافیایی رانمی شناسمو هنوزدر کوچه هاییکه با تو قدم زده امگم می شوم؛

برای مننقشه نکش!در هیچ نقشه ایراهی به تنهایی منوجود ندارد …اس ام اس جدید تنهایی آذر ماه، سری جدید اس ام اس های تنهایی آذر ماهاین روزها برای تنها شدنکافیست

صــــــــــــــــادق باشی انگشتت را هرجای نقشه خواستی بگذار فرقی نمی کندتنهایی من عمیق ترین جای جهان استو انگشتان تو هیچ وقت به عمق فاجعه پی نخواهند برد∴ اس ام اس جدید تنهایی آذر ماه ∴

مـــن برای تنهــــــــــــــــا نبـودنآدم های زیادی دور و برم دارمآن چیزی که ندارم کسی برای بـا هــــــــــــــــم بـودن است∴ اس ام اس جدید تنهایی آذر
ماه ∴احتیاطدر این شهرِ لاکردارتمام کوچه باغ های عاشقیبه اتوبان های تنهایی وصل می

شوند یه دریا اشـــــــــــــــک برای ریختن دارمیه دل گرفتهیه زندگی پر از خالیمن سرشارم از تنــهایـــــــــی∴ اس ام اس جدید تنهایی آذر ماه ∴گاهی هیچکس را نداشته باشی

بهتراستباور کن بعضیا تنهاترت می کنند

بد نیست!تنهایی دارد صیقلم می دهداما از آن روزی می ترسمکه از گوی وجودمجز محور میانی ای نماند سـاعـتـی چـنـد مـی گـیـریکـه بـا مـن نـبـاشـیهـر روسـپـی قـیـمـتـی داردمـی خـواهـم نـبـودنـت را بـخـرمتـنـهـایـی!

آنقدر با تنهایی انس گرفتم که دیگر زبانش را می فهممو فهمیدم تنهایی هم می تواند عشق خوبی باشدبه شرط اینکه درکش کنم اونایی که شما رو به وعده های پوچ استند بای نگه میدارند و میرندهرگز بر نمی گردند،تا با تلنگری شما رو از تنهایی در بیاورندگفتم که همیشه روشن باشید​

بالا پایین