بیا تو فروم

شما در حال مشاهده انجمن به صورت مهمان هستید که در این حالت دسترسی های لازم برای استفاده کامل را ندارید. با عضویت رایگان شما قادر به مشارکت در بحث ها , دانلود فایل ها , ارسال مطلب و نظرخواهی و ... خواهید شد. مراحل ثبت نام آسان و سریع می باشد!

نمایش تماشایی فوران آتشفشان زیردریایی از ایستگاه فضایی

آمار موضوع


0

512

0

sting

مــدیـر بـازنشـسـتـه
عضویت
Jun 26, 2013
ارسال ها
27,723
امتیاز واکنش
5,259
محل سکونت
تهـــــــــــران
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

امتیاز:

روزهای اخیر در سواحل جزایر قناری یک آتشفشان زیردریایی فوران کرده که حاصل آن ثبت تصاویری تماشایی از روی زمین و ایستگاه فضایی است.

ب تصاویری دیدنی از جزایر قناری، جایی که در فاصله چند کیلومتری از ساحل "ال هیرو"، کوچکترین جزیره این مجمع الجزایر یک فوران آتشفشانی

زیردریایی رخ داده است.

این فوران بر روی سطح آب یک لکه عظیم را ایجاد کرده که از فواصل بسیار دور نیز قابل رویت است و به خصوص برای تصویربرداری هوایی منظره ای بسیار دیدنی است.

حتی فضانوردان ایستگاه فضایی نیز توانسته اند از این منظره عکسبرداری کنند.

دو دهانه آتشفشان زیردریایی مواد مذاب را به خارج فوران کرده اند. یکی از این دهانه ها در عمق حدود 600 متری از سطح و فاصله 3 کیلومتری از بستر دریا

و دیگری در عمق هزار متری از سطح و 5 کیلومتری از بستر قرار دارد.

این پدیده به طور مرتب تحت نظارت است و ستاد حوادث غیر مترقبه محلی، گردشگران و بومیان جزیره "لا رجیستا" را از این منطقه خارج کرده است.

منطقه "لا رجسیتا" با جمعیت 600 نفر نزدیکترین نقطه به فورانها است.

براساس گزارش لارپوبلیکا، درحال حاضر وزیر کشور اسپانیا حالت فوق العاده آتشفشان را در شرایط پایدار اعلام کرده و اظهار داشته که لرزشهای آتشفشانی

نیز کاهش یافته است و به زودی مردم محلی به خانه های خود باز می گردند.


 

بالا