Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

به اینا میگن عکس های خیلی خوشمزه!

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı گالری عکس های جالب و دیدنی
Konu Başlığı به اینا میگن عکس های خیلی خوشمزه!
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

اینکه میگن چربی هاتونو آب کنین همینه هاا !
عدالت رو دارن رعایت میکنه این آقا ! دمش گرم خب بچه ها ناخنا رو میز ! از ایرادات مهم و بجای یک آقای خانه !
عکس ها و عکس نوشته های طنز خیلی خوشمزه و خنده دار
اگر با چنین موردی برخورد کردین تعجب نکنین ! از واجباته والا در حال بازی خرگوش بلا هستن ، تمرکزشون رو نریزین به هم لطفا ! دختر باید یدونه از این میزا تو جهازش داشته باشه !اصن رسمه ! استفاده بهینه که میگن اینه ! قبول دارین تا اینجا همش درست بوده الحق والانصاف راس میگه ! بزنم تو گوشت !؟ واسه چی نیگا میکنی !؟ البته خودش هم میتونه شایعه باشه ! حسی که من وقتی اینترنت قط میشه دارم ! یکی از حقایق زندگی مردان و زنان ! خدا هیچوقت دری رو بدون باز کردن در دیگه نمیبنده
امروز بهم گفت دوسم نداره یعنی یه چیزی میبینی یه چیزی میخونی ! از این بدتره وضعیت ! عین واقعیته !ضمن اینکه نام های 0aaaaaaa و zzzzzzz و new folderدر سیستم های پسران به وفور یافت میشه ! حنا بندان ! عکس مخصوص آتلیه ! قبل از عروسی از خلاقیت های تمام نشدنی ! خدایی تف کردی توش !؟ این آقا رو میشناسین !؟خیلی شهامت دارهالبته خیلی هم خریت داره ! آقا یــَــــــک حالی میده اینکار که نگو تنها بهم ریختگی که خانوما بدشون نمیاد ! خیلی دقت کنین و عمل کنین یعنی من حاظرم از اینجا تا سنگاپور سینه خیز برماما این دکمه ها رو دوباره باز نکنم ! دهه شصتی ها کیا یادشونه !؟آلاسکا از تولید به مصرف !یعنی من اینارو با بستنی سالار الان عوض نمیکنم ! قانون شکنی در روز روشن !ولی قانونشونم خیلی بیخوده !
تا پامو از در خونه میذارم بیرون با این وضعیت روبرو میشمبا دوربین های آخرین مدل عکاسی عکس بارانم می کنن!!بابا آخه چقد محبوبیت ! چقد معروفیت !خسته شدم بابا دست از سرم بردارین ! اَه ! چرخه تربیت نادرست و خشن نکنین این کارارو تورو خدا ! خدایی یادتونه !؟ ۳ حرکت هر نفر !نمیدونم چه کرمی داشت که فقط هم موقع کلاس فازش میومد ! ..

.
..همیشه یادت باشه ، اگه گدا دیدیهیچوقت تو دلت نگو راست میگه یا دروغ…بدم یا ندم…آدم خوبیه یا بدیهچشماتو ببند و کمکش کن تا وقتی رفتی گدایی پیش خداخدام تو دلش این سوالا رو از خودش نپرسهچشماشو ببنده و بهت بده

بالا پایین