Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

اس ام اس های عاشقانه زیبا

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اس ام اس عاشقانه
Konu Başlığı اس ام اس های عاشقانه زیبا
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

بهار را دوست دارم
اگر در ستایش شکوفه باشد.باران را دوست دارماگر در ستایش آسمان باشد.و شعر را دوست دارماگر در ستایش سکوت باشد.

بارانناگهانِ ابر استاشک، ناگهانِ عشقمن، ناگهانِ تو؛و تواز کنار این‌همه ناگهان،آهسته و آرام گذشتی.

زیاده خواه نیستمجاده‌ ی شمالیک کلبه ی جنگلی‌یک میز کوچک چوبی با دو تا صندلیکمی‌ هیزمکمی‌ آتشمه‌ِ جنگلکمی‌ تاریکی‌ِ محضکمی‌ مستیکمی‌ مهتاببرای حال بیشتر … چند نخِ سیگارو بوی یارو بوی یارو بوی یار

خورشید مردّد است، کمرنگ شدههر چیز که دست می زنم سنگ شدهانگار که حال و روز دنیا خوش نیستشاید که دلت برای من تنگ شده

چگونه میتوان گریختاز پیوند سنگین پرده و تاریکی‌؟چگونه میتوانخاطرِ پنجره رابا یک زندگی‌ دوبارهآشتی‌ داد؟

آمد از شاخه فرود،بوسه زد برلب رود؛برگ عاشق شده بود.

در نی زارپرنده ای اندوهگین می خواندگویی چیزی را به یاد آوردهکه بهتر بودفراموش کند .

همه چیزشاز صبح شروع می شودروز و من،از تو،با صدایت،که می گویی صبح است،بلند شو، تا ببوسمت…

هر سربازیدر جیبهایشدر موهایشو لای دکمه های یونیفورمشزنی را به میدان جنگ می‌بردآمار کشته های جنگهمیشه غلط بوده استهر گلولهدونفر را از پا در می آوردسربازو دختری که در سینه اش می‌تپد

و هنگامی که من فریاد مى ‌زنمو گریه مى ‌کنم ،خانه خالى‌ ستهیچکس صداى مرا نمى ‌شنودو دنیا همین خانه‌ ی خالى ‌ستکه در آن وقتى صدا مى ‌زنیم هیچکس پاسخ نمى ‌دهد.

بالا پایین