بیا تو فروم

شما در حال مشاهده انجمن به صورت مهمان هستید که در این حالت دسترسی های لازم برای استفاده کامل را ندارید. با عضویت رایگان شما قادر به مشارکت در بحث ها , دانلود فایل ها , ارسال مطلب و نظرخواهی و ... خواهید شد. مراحل ثبت نام آسان و سریع می باشد!

چند نمونه از طراحی های وب سایتی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند:

آمار موضوع


0

206

0

SH369

کـاربـر جـد یـد
عضویت
Sep 8, 2016
ارسال ها
43
امتیاز واکنش
5

امتیاز:

[h=2][/h]پاییز 2014 را سپری می کنیم و در حال نزدیک شدن به سال 2015 هستیم. زمان مناسبی است تا به بررسی 1 سال گذشته بپردازیم و دریابیم که تمایلات طراحی وب سایت به کدام سمت پیش رفته و چه طراحی هایی در سال 2015 بیش از گذشته مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در ادامه به برخی از پر طرفدارترین طراحی های وب سایت در طی یک سال گذشته اشاره می کنیم.
. طراحی وب سایت شما باید واکنش گرا باشد
همانطور که پیش تر نیز گفته شده، طراحی های واکنش گرا یا Responsive WebDesign، با توجه به استفاده روز افزون تلفن های همراه هوشمند، امروزه حرف اول را در دنیا می زنند. بنابراین اینگونه از طراحی ها در سالهای آتی نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت و گسترش و ارتقا می باید.
. تاکید بیشتر بر تایپوگرافی
پیشتر، استفاده از فونت های زیبا بسیار هزینه بردار بود و موجب می شد هر فردی قادر نباشد هزینه طراحی های تایپوگراف را بپردازد. اما امروزه با گذشت زمان این گونه از طراحی ها بسیار مقرون به صرفه شده و افراد تاکید بیشتری به این دسته از طراحی ها دارد. چرا که طراحی های تایپوگراف ظاهری زیبا برای وب سایت شما به وجود می آورد و کلمات توجه شما را بیشتر جلب می کنند. شرکت طراحی سایت
. استفاده از تصاویر و ویدیوهای پس زمینه با سایز بزرگ
یکی از ساده ترین روش هایی که شما می توانید به موجب آن وب سایت خود را از دیگران متمایز کنید، استفاده از محتوای برجسته است. بکار گیری تصاویر و ویدیوهای بزرگ در پس زمینه جذاب ترین راه برای دست یابی به این هدف است.
. رشد استفاده از طراحی های مسطح
طراحی های مسطح و رنگارنگ در یک سال گذشته استفاده چشمگیری داشته است. یک نمونه بزرگ از طراحی های مسطح و تخت را شرکت گوگل در سال گذشته برای طراحی های خود به کار برده است. سایت گوگل پلاس نمونه ای از این طراحی است.
طراحی وب سایت
شرکت طراحی سایت
 

موضوعات مشابه


بالا