Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

گارانتی لایف سرویس

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اطلاعات سخت افزار
Konu Başlığı گارانتی لایف سرویس
نویسنده موضوع ّNirvana95
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan صادق 6667

ّNirvana95

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jul 10, 2017
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0

اعتبار :

روز بخیر، امیدوارم که همه خوب باشند. من یک سوال تخصصی داشتم. می خواستم کارت گرافیکASUS SRRIX GEFORCE GTX 980 بخرم که توی اطلاعاتش زده گارانتی لایف سرویس، از اونجایی که گارانتی برای من خیلی مهمه می خواستم بدونم کسی اطلاعاتی در مورد این گارانتی داره؟ البته یه جست و جویی خودم کردم بد نبود تا الان نظرها اما دوست دارم نظر و پیشنهاد دوستان رو هم بدونم. سپاسگزار :smilie (106):[h=3][/h]

sepidbanoo

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jul 15, 2017
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0

اعتبار :

روز بخیر، امیدوارم که همه خوب باشند. من یک سوال تخصصی داشتم. می خواستم کارت گرافیکASUS SRRIX GEFORCE GTX 980 بخرم که توی اطلاعاتش زده گارانتی لایف سرویس، از اونجایی که گارانتی برای من خیلی مهمه می خواستم بدونم کسی اطلاعاتی در مورد این گارانتی داره؟ البته یه جست و جویی خودم کردم بد نبود تا الان نظرها اما دوست دارم نظر و پیشنهاد دوستان رو هم بدونم. سپاسگزار :smilie (106):

سلام. در مورد کارت گرافیک نمی دونم ولی از گارانتی لایف سرویس واسه تبلت من استفاده کردم و خوب بود و مشکلی نداشتم. اتفاقا خیلی هم خوش برخورد بودند و متخصص.

صادق 6667

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jul 18, 2017
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0

اعتبار :

اتفاقا منم از گارانتی لایف سرویس استفاده کردم، خوب بودن و نظر من مثبته در موردشون/

بالا پایین