بیا تو فروم

شما در حال مشاهده انجمن به صورت مهمان هستید که در این حالت دسترسی های لازم برای استفاده کامل را ندارید. با عضویت رایگان شما قادر به مشارکت در بحث ها , دانلود فایل ها , ارسال مطلب و نظرخواهی و ... خواهید شد. مراحل ثبت نام آسان و سریع می باشد!

تکه‌کلام دونالد ترامپ توسط CNN لو رفت

mosTafa

مـدیـر ارشـد انجمـن
عضویت
Sep 15, 2013
ارسال ها
4,959
امتیاز واکنش
3,313
محل سکونت
مشهد
تخصص
نـدارمــ
دل نوشته
تا بداند که شب ما به چه سان میگذرد / غم عشقش ده و عشقش ده و بسیارش ده
بهترین اخلاقم
مهربون و عصبانی
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه

امتیاز:


وبسایت شبکه سی‌ان‌ان در مطلبی به بررسی جمله مورد علاقه رئیس‌جمهور آمریکا که تقریبا در واکنش به همه مسائل از آن استفاده می‌کند، پرداخت.
به نوشته سی‌ان‌ان، عبارت «باید ببینیم چه پیش می‌آید» یکی از جملات مورد علاقه دونالد ترامپ است که زمانی که می‌خواهد هیچ نگوید از آن استفاده می‌کند. وی در مدت دو سالی که در کاخ سفید بوده است، درباره هر مسئله‌ای در نهایت از این جمله استفاده می‌کند که «باید ببینیم چه پیش می‌آید.»
در زیر به تعدادی از مواردی که ترامپ از این عبارت مورد علاقه اش استفاده کرده اشاره شده است:
ترامپ در خصوص موشک‌های کره شمالی در تاریخ ۹ مه ۲۰۱۹ وی از این عبارت استفاده کرده است.
وی درخصوص اعمال تعرفه‌های وارداتی بر روی چین در تاریخ ۳ مه ۲۰۱۹ از این عبارت استفاده کرده است.
درباره رقابت با جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ در تاریخ ۲ مه ۲۰۱۹، وی باز هم از همین عبارت مورد علاقه اش استفاده کرده است.
رئیس جمهور آمریکا در خصوص طرح مراقبت‌های بهداشتی موسوم به «اوباماکر» در تاریخ ۲۸ مارس ۲۰۱۸ از این عبارت استفاده کرده است.
درباره اخراج رابرت مولر، مسئول تحقیقات درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا، ترامپ باز هم گفته بود که باید ببینیم چه پیش می‌آید. وی در خصوص احتمال مصاحبه با رابرت مولر هم در تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۱۸ همین پاسخ را داده بود.
رئیس جمهور آمریکا در تاریخ ۱۵ دسامبر سال ۲۰۱۷ هم در خصوص عفو مایکل فلین، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا گفته بود: باید ببینیم چه پیش می‌آید.
دونالد ترامپ درباره احتمال اخراج جف سشنز، دادستان کل سابق آمریکا و همچنین اخراج جیمز کومی، رئیس سابق اف بی آی هم در سال ۲۰۱۷ از همین عبارت استفاده کرده بود.
به نوشته سی ان ان، زمانی که از ترامپ سؤالی پرسیده می‌شود، وی به جای پاسخ مستقیم و یا حتی غیرمستقیم به آن، در واقع از این عبارت استفاده می‌کند و هیچ پاسخ صریحی نمی‌دهد. اما ترامپ همین گونه است و همانطور که بارها در دو سال گذشته نشان داده است، هیچ چیز او را تغییر نخواهد داد.
 
ارسال کننده موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
mosTafa اخبار خارجی 0

موضوعات مشابه


بالا