Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

خوش اومدی, سایه های بیداری

• نویسنده موضوع eLOy
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı معرفی اعضاء
Konu Başlığı خوش اومدی, سایه های بیداری
نویسنده موضوع eLOy
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan سایه های بیداری

eLOy

مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 21, 2013
ارسالی‌ها
8,742
پسندها
14,848
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.ir
تخصص
نقاشی و خوشنویسی
ماه تولد

اعتبار :

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

روزی که به دنیای مجازی پای نهادم ، قرارم با خودم این بود که خانه ای بیابم امن . آن روز رویای من نهادینه نمودن سرایی بود که در آن از مهر بگویم و با مهر رشد کنم و در مهر بیاسایم و مهر بورزم به دیگران . دلم می خواست از دیگران بیاموزم و با دیگران بیامیزم و در رشتۀ دانایی چنگ زنم و هر کجا که سفرۀ اندیشه می گسترانند ، من نیز بر سر آن خوان دانش ، چهار زانو بنشینم و لبخند بینایی تا بناگوش بگسترانم . نمی گویم که نشد . شد . اما نه آنچه من می خواستم . دوستانی یافتم بهتر از دشمنانم و دشمنانی جُستم دوست تر از دوستانم . هر کجا سخن و کلام حق گفتم ، به ناحق متهم شدم و هر جا از ناحق تبرا جستم ، مائده های آسمانی تلخ بر دامانم نشاندند . من یک زمینی بودم . می خواستم در این جهان نادیده و نا پیدا ، آسمانی شوم . اما آسمان دنیای مجازی تیره تر از دنیای واقعی ، آسمان زندگی ام را ابر آگین نمود . نهراسیدم از لکه هایی که بر پیراهن سفیدم نشاندند . اما پیراهنم را نیز پاره پاره نمودند . و من امروز ! نه با پاره های پیراهنم ، بلکه با پاره های تنم به سرای شما آمده ام . امید که آن تکه های باقیمانده از تنم را ، با کمک درزی های لایق این سرا ، بار دیگر وصله کنم . اما اگر به وصلم نمی آیید ، پیراهن وصالم رها کنید تا در قبای هجران و فراق خویشم ، سر بر آستین خاموشی نهم . همین . شنبه 4 خرداد 98

eLOy

مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 21, 2013
ارسالی‌ها
8,742
پسندها
14,848
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.ir
تخصص
نقاشی و خوشنویسی
ماه تولد

اعتبار :

بچه ها این وصله چطوره خوبه؟! =))

اینو اگه وصله کنن دیگه این سرا رو ترک نخواهند کرد:D

خیلی خوش اومدین:rose:

همین که قابل دونستین و تشریف آوردین ممنون و سپاسگزاریم:rose:

آخرین ویرایش:

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

بچه ها این وصله چطوره خوبه؟! =))

اینو اگه وصله کنن دیگه این سرا رو ترک نخواهند کرد:D

خیلی خوش اومدین:rose:

همین که قابل دونستین و تشریف آوردین ممنون و سپاسگزاریم:rose:

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

نه خدائیش آدم قحطی بود ؟ تصویر قحطی بود ؟ حتما انتظار دارید با این تصویر پشتک وارو هم بزنم ؟ خیلی بی انصاف هستید که یه همچین وصله ای به من زدید . :p:p:p

بالا پایین