بیا تو فروم

شما در حال مشاهده انجمن به صورت مهمان هستید که در این حالت دسترسی های لازم برای استفاده کامل را ندارید. با عضویت رایگان شما قادر به مشارکت در بحث ها , دانلود فایل ها , ارسال مطلب و نظرخواهی و ... خواهید شد. مراحل ثبت نام آسان و سریع می باشد!

آموزش اضافه کردن موسیقی به آی فون

آمار موضوع


0

10

1

DaniyaL

Wing To Fly
مـدیـر ارشـد انجمـن
عضویت
Feb 5, 2014
ارسال ها
1,298
امتیاز واکنش
1,825
محل سکونت
Rasht
دل نوشته
آدمها تو را نمی فهمند فقط ترجمه ات میکنند آن هم به زبان خودشان
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
جنسیت
ماه تولد

امتیاز:

در این مطلب به شما می آموزیم که چگونه آهنگ را به برنامه موسیقی iPhone خود اضافه کنیم. شما می توانید با هماهنگ سازی کتابخانه iTunes کامپیوتر خود را بر روی آی فون خود را انجام دهید. شما همچنین می توانید از یک سرویس پخش موسیقی رایگان مانند Spotify یا Pandora برای گوش دادن به موسیقی رایگان استفاده کنید.روش 1

اضافه کردن کتابخانه iTunes :
اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونiTunes را باز کنید. آیکون برنامه آن شبیه یک نت موسیقی متنوع رنگی در پس زمینه سفید است.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فوندر صورت نیاز، موسیقی را به iTunes اضافه کنید. به غیر از خرید موسیقی، چند راه مختلف وجود دارد که می توانید موسیقی را به iTunes اضافه کنید:

فایل MP3 - شما می توانید فایل های MP3 را به iTunes با دو بار کلیک کردن آنها اضافه کنید اگر iTunes پخش کننده پیش فرض شما باشد، یا می توانید روی فایل کلیک کنید، روی افزودن پوشه به کتابخانه کلیک کنید، یک پوشه ای که حاوی موسیقی شما است را انتخاب کنید و روی انتخاب پوشه در گوشه پایین سمت راست پنجره کلیک کنید.

CD صوتی - شما می توانید محتویات CD را به iTunes با قرار دادن CD صوتی خود روی سینی CD کامپیوتر خود، کلیک کردن روی آیکون CD در iTunes و کلیک روی Import CD.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونآی فون خود را به کامپیوتر خود وصل کنید. سر USB را از کابل شارژر آی فون خود به یکی از پورت های USB کامپیوتر خود وصل کنید، سپس انتهای دیگر کابل را به پورت شارژر آی فون خود وصل کنید.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونروی نماد آیفون خود کلیک کنید. این دکمه آیفون شکل در گوشه بالا سمت چپ پنجره iTunes است. انجام این کار صفحه آی فون خود را باز می کند.

آیکون آی فون خود را برای چند ثانیه نشان نمی دهد، بنابراین نگران نباشید اگر آن را بلافاصله پس از آن نمی بینید.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونروی Sync کلیک کنید این دکمه خاکستری در سمت راست پایین صفحه iTunes است. موسیقی شما شروع به اضافه کردن به آی فون می کند.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونصبر کن تا موسیقی شما همگام باشد. بسته به تعداد آهنگ هایی که شما برای اضافه کردن به آی فون خود دارید ، مقدار زمان که این فرایند طول می کشد، متفاوت خواهد بود.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونروی Done کلیک کنید. این دکمه آبی در گوشه پایین سمت راست پنجره است. انجام این کار صفحه آی فون را بسته و شما را به صفحه کتابخانه بازگردانید. اکنون موسیقی شما باید بر روی آی فون خود باشد.

اگر برخی از موسیقی های شما به درستی انتقال، بستن و دوباره باز کردن آیتونز، و سپس سعی کنید دوباره همگام سازی کنید.روش 2

خرید موسیقی بر روی آی فون :
اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونبرنامه iPhone iTunes Store خود را باز کنید. نماد برنامه آیتونز فروشگاه، که شبیه یک ستاره سفید در پس زمینه قرمز است، ضربه بزنید.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونSearch را ضربه بزنید. این نماد بزرگنمایی شیشه ای در گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش است.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونروی search bar ضربه بزنید شما این را در بالای صفحه پیدا خواهید کرد. صفحه کلید آیفون شما بر روی صفحه نمایش ظاهر میشود.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونجستجو برای موسیقی نام آهنگ، هنرمند یا آلبوم را تایپ کنید، سپس در گوشه پایین سمت راست صفحه کلید آی فون خود را جستجو کنید.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونموسیقی را انتخاب کنید. آلبوم یا هنرمند که برای آن جستجو کردید ضربه بزنید، سپس یک قطعه خاص از موسیقی (به عنوان مثال، یک آلبوم یا یک آهنگ) که می خواهید دانلود کنید پیدا کنید.

اگر شما برای یک آهنگ خاص جستجو کردید، فقط آن آهنگ را در صفحه نتایج جستجو کنید.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونروی قیمت موسیقی ضربه بزنید. این معمولا به سمت راست آهنگ یا آلبومی است که شما تصمیم گرفته اید.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونصبر کنید تا موسیقی را دانلود کنید، شناسه Touch ID خود را اسکن کرده یا رمز عبور اپل ID خود را وارد کنید. موسیقی شروع به دانلود به برنامه موسیقی iPhone خود خواهد کرد.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونصبر کنید تا موسیقی را دانلود کنید. این کار می تواند چند دقیقه طول بکشد اگر شما اتصال بی سیم هستید یا اگر یک آلبوم کامل خریداری کردید. شما قادر خواهید بود آن را در برنامه موسیقی iPhone خود پیدا کنید.

اگر یک آلبوم را خریداری کنید، آهنگ هایی که دانلود را تمام کرده اند، دکمه PLAY در سمت راست آنها خواهد داشت.روش 3

با استفاده از موسیقی اپل :
اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونتنظیمات را در آی فون خود باز کنید. نماد برنامه تنظیمات، که شبیه یک جعبه خاکستری با چرخ دنده است، ضربه بزنید.

به منظور اضافه کردن موسیقی به آی فون خود، شما به حساب Apple Music نیاز دارید.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونپایین رفته و Music را ضربه بزنید. این گزینه آرم iTunes است که در حدود نیمه راه صفحه "Settings" است.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونکلید خاکستری "Show Apple Music" را لمس کنید. این دکمه سبز خواهد شد. انجام این کار به شما اجازه می دهد تا به کتابخانه موسیقی اپل دسترسی پیدا کنید.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونکلید "Music Library" خاکستری را لمس کنید. همچنین سبز خواهد شد. فعال کردن این گزینه به شما اجازه دانلود موسیقی از کتابخانه موسیقی اپل به طور مستقیم به iTunes را می دهد.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونهنگامی که از شما خواسته شود، روی «Keep Music» ضربه بزنید انجام این کار به شما اجازه می دهد تمام نسخه های اصلی موسیقی خود را علاوه بر آنچه که از Apple Music دانلود می کنید را ذخیره کنید.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونسوئیچ خاکستری "Downloads Automatic" را لمس کنید.این تضمین می کند که هر موسیقی ای که به کتابخانه موسیقی iCloud اضافه می کنید به ذخیره سازی آی فون خود اضافه می شود، بنابراین می توانید آن را حتی در حالت آفلاین نیز بازی کنید.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فوندکمه صفحه اصلی آی فون خود را فشار دهید. انجام این کار برنامه تنظیمات را به حداقل می رساند و شما را به صفحه اصلی باز می گرداند.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونموسیقی را باز کنید. این یک برنامه سفید با توجه به موسیقی متنوع رنگارنگ بر روی آن است.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونروی Search ضربه بزنید. این گزینه در گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش است، درست زیر یک آیکون بزرگنمایی.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونروی نوار جستجو ضربه بزنید این در بالای صفحه است، درست زیر عنوان «search».اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونروی Apple Music ضربه بزنید. این برگه در سمت چپ صفحه و زیر نوار جستجو است. انتخاب آن باعث خواهد شد که جستجوهای شما به جای کتابخانه شما از طریق موسیقی اپل انجام شود.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونیک آهنگ، هنرمند یا نام آلبوم را تایپ کنید. شما می توانید آهنگ های فردی و یا کل آلبوم را از Apple Music دانلود کنید.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونSearch را ضربه بزنید. جستجو این دکمه آبی در صفحه کلید آیفون شماست. انجام این کار موسیقی اپل را برای مورد شما جستجو خواهد کرد.اضافه کردن موسیقی به آی فون, طریقه ریختن آهنگ در آی فونروی + در سمت راست یک آهنگ ضربه بزنید. سپس روی + بالای صفحه آلبوم ضربه بزنید . این کار رسانه های انتخاب شده خود را به کتابخانه موسیقی آی فون خود دانلود کنید.

شما می توانید هر گونه موارد موسیقی اپل موسیقی دانلود شده حتی زمانی که آفلاین هستید گوش کنید.

آیتم های دانلود شده در Apple Music یک نماد ابر را به سمت راست اسامی آنها خواهند داشت.

شما ممکن است مجبور شوید انتخاب خود را برای دانلود آهنگ یا آلبوم قبل از آن دانلود کنید.
 

بالا