Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک تون رو ارزان تغییر بدید

اطلاعات موضوع

Kategori Adı دکوراسیون
Konu Başlığı دکوراسیون داخلی خانه های کوچک تون رو ارزان تغییر بدید
نویسنده موضوع nazgol59
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan جوانه

nazgol59

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 16, 2019
ارسالی‌ها
35
پسندها
34
امتیازها
18

اعتبار :

خونه من خیلی کوچیکه می خوام یه تغییراتی بدم. من هربار دکور خونه رو با هزینه کم عوض می کنم. اینبار از شیپور کمک گرفتم؛ اگه قصد تغییر دکور رو دارید به شما هم معرفی کنم

nazgol59

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 16, 2019
ارسالی‌ها
35
پسندها
34
امتیازها
18

اعتبار :

بهارناز

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Dec 3, 2019
ارسالی‌ها
10
پسندها
10
امتیازها
3

اعتبار :

خونه من خیلی کوچیکه می خوام یه تغییراتی بدم. من هربار دکور خونه رو با هزینه کم عوض می کنم. اینبار از شیپور کمک گرفتم؛ اگه قصد تغییر دکور رو دارید به شما هم معرفی کنم
به نور هم باید توجه کرد رنگ‌ها نیز می‌توانند شما را در این هدف یاری کنند. استفاده از رنگ‌های ملایم و روشن می‌تواند علاوه بر انتقال حس راحتی و آرامش به شما یا میهمانانتان، به بزرگ‌تر و روشن‌تر دیده شدن خانه کمک کند. در انتخاب رنگ برای خانه‌های کوچک، به هماهنگی طیف رنگ‌ها توجه کنید. هرچه طیف رنگ‌های استفاده شده در فضاهای مختلف خانه هماهنگ‌ و نزدیک‌تر باشد، خانه شما بزرگتر، روشن‌تر و خلوت‌تر به نظر ‌می‌رسد. همین موارد در مورد کاغذ دیواری هم صدق می‌کند؛ استفاده از تعداد متعددی رنگ و یا کاغذ دیواری شلوغ برای اتاق‌ها و خانه‌های کوچک اشتباهی است که هرگز نباید مرتکب شد!

جوانه

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 3, 2019
ارسالی‌ها
31
پسندها
24
امتیازها
8

اعتبار :

ایده هایی برای تغییر دکوراسیون داخلی چند ایده خاص برای دکوراسیون داخلی خانه‌های کوچک | وبلاگ شیپور خانه های آپارتمانی کوچک

بالا پایین