Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

خندانه

اطلاعات موضوع

Kategori Adı جوک ورزشی
Konu Başlığı خندانه
نویسنده موضوع *مینا*
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan *مینا*

*مینا*

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 12, 2013
ارسالی‌ها
3,063
پسندها
366
امتیازها
83
تخصص
ترانه سرا
دل نوشته
هر وقت دلت شکست خورده هاشو خودت جمع کن نزار هر نامردی منت دست زخمیشو روت بزاره
بهترین اخلاقم
بخشیدن
مدل گوشی
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه

اعتبار :

از طرف میپرسن درد دندون بدتره یا کلیه؟ میگه هنوز از تیم ۱۰ نفره تو ۱۰ دقیقه ۳ تا گل نخوردی که بفهمی درد چیه !

یک گاگولی با گاگوله دیگه ای شطرنج بازی میکنن. فکر میکنید نتیجه چی میشه؟ شاه دق میکنه

به غضنفر يه توپه فوتبال نشون ميدن ميگن اين چيه ميگه اونقدرها هم كه ديگه خر نيستيم معلومه ديگه اين زمين شطرنجه !

یارو بادی بیلدینگ*کاره سرش ميخوره به ميله*ی وسط اتوبوس، جا به جا ولو ميشه كف اتوبوس. بعد از چند لحظه، چشماشو باز ميكنه ميبينه ملتی كه واستادن بالا سرش ميله رو گرفتن، ميگه: ولش كنين ببينم چی ميگه!

از علی دائی میپرسن: تیم فوتبال ایران برای حضور در مسابقات جام جهانی چه کار اساسی باید انجام بده؟ علی دائی: من تصور میکنم بهترین کار خرید بلیط مسابقات باشه

از عابدزاده میپرسن چرا وقتی سرود ملی میخونی میخندی؟میگه آخه اگه شما باشید یه نفر بغلت وایسه بگه سلزده است افق.... نمیخندی

سال دوهزار و پنجاه ...بیست نهمین دوره جام جهانی ...میزبان بازی ها افغانستان .... گزارشگر نوه عادل فردوسی پور ...توپ پس از برخورد به مجسمه علی دایی به بیرون رفت ... چه میکنههههههههه!!!

یارو میره بدنسازی، مربی بهش میگه وقتی بیایی هفته اول بدنت درد میگیره. میگه پس من میرم هفته دوم میام

پیش بینی غضنفر در مورد جام جهانی 2014 : به نظر من تو جام جهانی ایران شانسی نداره و خارج قهرمان میشه !

جاسم تو مسابقه دو دوپينگ ميكنه،* ازقضا آخر ميشه! رفقاش ميپرسن: بابا چرا آخر شدي؟*ميگه: آخه نميخواستم بهم مشكوك شن!

بالا پایین