Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

جك توپ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı جوک و لطیفه
Konu Başlığı جك توپ
نویسنده موضوع ♔ŠĦДĦДB♔
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan ♔ŠĦДĦДB♔

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
زندگي هميشه برخلاف ارزوهايم گذشت.....
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

به غضنفر ميگن حال ساده رو تعريف كن.ميگه:يه بوس كوچولو البته شرمنده ولی غضنفره دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -------------------------------------------------------------------------- ميدوني فرق نخود با پس گردني چيه؟ . . . اوليو اگه بخوري ميگوزي ، دوميو اگه بگوزي ميخوري --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- معلم به دانش آموز: ساعت را بخش كن! دانش آموز: اول سا دوم عت. معلم: صداشو بكش! دانش آموز: تيك تاك! تيك تاك! فقط یه ایرانیه که وقتی دنبال یه روش برای کاهش وزن میگرده میپرسه چی بخورم که لاغر شم؟ برای لاغر شدن هم میخواد بخوره! . . . به دوستم میگم کیف پولت چقدر قشنگه میگه چرم مشهده داییم از کانادا برام آورده! . . . من وقتی چهار سالم بود؛ از جلو دبیرستان دخترانه که رد میشدم دخترا برام غش میکردن! البته الانم اگه رد میشم غش میکننآ، ولی از خنده!! . . . من و بابام رفته بودیم مهمونی، حوصله م سر رفت بهشاس ام اس دادم”بابا پاشو بریم”. وسط حرفش بود موبایلشو برداشت همه هم منتظر بودن که حرفشو ادامه بده ، بلند گفت :ااااااااا تویی؟ باشه باباجان الان میریم! . . . هیچکی درس نمیخونه که چیز یاد بگیره درس میخونه که نمره بیاره ! وقتی پشت آیفون میپرسی :”کیه؟ “ ۹۵% مردم میگن “باز کن”، ۵% باقیمونده هم میگن :”منم”...!!!!! . . . حیف نون چند متر دورتر از قبری گریه میکرد ازش پرسیدند چرا نمیری نزدیک؟ گفت: مرحوم از فامیلای دورمون بود ! . . . دیشب داشتم خواب پتروس فداکار رو میدیدم صبح که بیدار شدم دیدم انگشتم تو دماغم گیر کرده ! -------------------------------------------------------

بالا پایین