Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

اس ام اس و پیامک خنده دار جک های جدید کلیپسوف چیست ؟

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اس ام اس خنده دار
Konu Başlığı اس ام اس و پیامک خنده دار جک های جدید کلیپسوف چیست ؟
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

کلیپسوف به زمانى گفته میشود که کلیپسى در مدار زمین بین خورشید و ماه قرار گیرد و سایه کلیپس روی ماه افتاده و قسمتى از ماه براى مدتى تاریک شود !..یعنی هربار این پوست کنار ناخن رو کشیدیم تا قوزک پام اومده پایین !خب خداجون موقع اسمبل زیرش مینوشتی “آدم از اینجا باز می شود” تا دیگه دست نزنیم بهش …..من بزرگترین مشکل کودکیم این بود که نکنه یه وقت یادم بره نفس بکشم خفه شم بمیرم !!!..ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺩﻭ ﺗﺎﺟﯿﮑﺴﺘﺎﻧﯽ :ﺷﻨﺒﻪ : ﺟﻤﻌﻪ ! ﺷﻨﺒﻪ ﺑﺎ ﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ ﺑﺮﯾﻢ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ؟ﺟﻤﻌﻪ : ﻧﻪ ﺷﻨﺒﻪ ! ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﺑﺎ ﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ ﺑﺮﯾﻢ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ؛ ﺗﺎ ﺳﻪ ﺷﻨﺒﻪ ﺑﺮﮔﺮﺩﯾﻢ !!!..دختره تو قابلیت هاش زده “فوق تخصص برعکس کردن کوکو سبزی”بعد میگن چرا مذاکرات ژنو نتیجه نمیده ؟!؟!..پسره ﻣﮕﺲ ﺑﺎ ﻭﺳﺎﻃﺖ ﺭﻭﺵ ﻣﯿﺸﯿﻨﻪ ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﺍسمشو ﺗﻮی ﭘﺮﻭﻓﺎﯾﻞ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ : ﺩُﺯﺩ ﺩِﻟﻬﺎ !---پشت در مستراح خالیبا چراغ روشن نیم ساعت علاف نشدیکه عاشقی یادت بره _____________ اس ام اس خنده دار _____________________یه مخاطب خاص داشتم ﺧﯿﻠﯽ ﻭﺳﻮﺍﺳﯽ ﺑﻮﺩﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﻬﺶ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﻩ ﺑﻮﺩﻣﯿﮕﻔﺖ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﻣﺴﻮﺍﮐﺶ ﺯﯾﺮ بغلمو ﻣﯿﺨﺎﺭﻭﻧﺪم _____________ اس ام اس خنده دار _____________________این کمبود دوماد فقط مختص آدم ها نیستاقربون خدا ، دریا پر عروس دریاییاونوقت دریغ از یه دوماد دریایی_--یکی از جملاتی که در دوران مدرسه از معلمین و مدیر و معاونیین محترم به کرات شنیده میشد این جمله بود :“پرونده تون رو میزاریم زیر بغلتون”خداییش کی دیده پرونده دانش آموزی را بزارن زیر بغلش ؟؟؟ مگه هندونس ؟!..من مدرسه که میرفتم همیشه سر کلاس به این فک میکردم که اگه پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه !.یادش بخیر لذتی که توی خوابیدن با لباس مدرسه توی رختخواب بین ساعات ۷:۰۰ تا ۷:۱۵ وجود داشت توی هیچ چیزی دیگه وجود نداشت و ندارد و نخواهد داشت !---مورد داشتیم یارو تو “پینت بال” گلوله هاش تموم شده ، بقیه رو با قنداق اسلحه زده !!!_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _بعضیا کاملا مشخصه که ﺧﻴﻠﻲ ﻗﺸﻨﮓ ﺑﻮﺩن ﺍﻣﺎ ﻧﺎﻣﺮﺩﺍ ﺗﻮ ﺑﻴﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﻋﻮضشون ﻛﺮﺩﻥ !_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _طبق آخرین خبر ها مردم آمریکا ریختن تو صرافی ها دارن ریال می خرن :D _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _سرسفره اگه کسى نگاه چپ به ته دیگ توبشقابم بندازه اووونقد غیرتى میشم که تا حالا رو مخاطب خاصم نشدم!----آنتی ویروس لپ تاپمو یک سال و نیمه آپدیت نکردمیه ماهه پیغام میده: هر غلطی دوست داری بکن من دیگه کاری به کارت ندارم! ____________ اس ام اس و جوک خنده دار _______________________ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢﺗﻮ ﺟﯽ ﺗﯽ ﺍﯼﭘﺸﺖ ﭼﺮﺍﻍ ﻗﺮﻣﺰﺍ ﻭﺍﯾﻤﯿﺴﺘﺎﺩﻩ---قبض موبایلمو برای بابام فرستادم آخرشم نوشتم بوس!بابام بهم اس ام اس داد اون بوسو پاک کن قبضتو بفرست واسه اون پدر سوخته ای که باهاش حرف می زدی!::بهترین مکان برای خواب خونه خود آدمهراحت ترین توالت، توالت خونه خود آدمهراحت ترین لباس، لباس خود آدمهخوش فرمون ترین ماشین، ماشین خود آدمهبهترین جزوه، جزوه خود آدمهتمیزترین دست، دست خود آدمهبامزه ترین بچه، بچه خود آدمهولی خوشبوترین ادکلن، ادکلنه کسیه که تو خیابون از کنارت رد می شه!یه سوالی ذهنمو درگیر کردهخه من که سنی ندارم، کی وقت کردم این همه بدبخت شم؟--==-رفتم پرینتر قیمت کنم یه بچه ی ۱۴ساله با باباش اومده بود به یارو می گفت :Autodesk Maya که بهم دادین مشکل داره ، ورژن جدیدش رو ندارین ؟ محیط Google Android Studio رو دوست ندارم خیلی بچگانه س و ساده ، چیز دیگه ای ندارین ؟اومدم خونه توی گوگل جستجو کردم تا فهمیدم اینا چی هستن !!!خدا میدونه من تا سن ۱۴سالگی بزرگترین دغدغه ی تکنولوژیکیم این بود که چجوری می تونم هم زمان رنگ قرمز و آبی این خودکار چند رنگه هارو بدم پایین …..بچه بودم وقتی به کسی فوش میدادم و طرف آینه نشون میداد آنچنان شیرجه ای میرفتم که نکنه یه موقع فوش برگشتی بهم بخوره ، البته اون موقع بچه بودماااااااا الان یه جا خالی ساده میدم !!!..عاقا من واسه آیفون ۵م اس ام اس اومده نمیتونم بخونمش هرکاری می کنم ، الان ۲ساعته درگیرم …به نظرتون اینکه واسم اس ام اس نیومده و اینکه من آیفون ۵ ندارم میتونه تو این مسئله نقش داشته باشه ؟..سنگین تر از آنم که با گریه سبک شوم ، باید حتما برم دسشویى !..ﺑﻪ ﺑﻌﻀﯿﺎ ﻫﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﮔﻔﺖ :ﺗﻮﺭﻭ ﺟﺎﻥ ﻣﺎﺩﺭﺕ ۲ﺗﺎ ﺳﺎﻧﺪﯾﺲ ﺑﮕﯿﺮ ﺑﺮﻭ ﻣﻼﻗﺎﺕ ﺧﻮﺩﺕ ﺧﯿﻠﯽ ﺣﺎﻟﺖ ﺑﺪﻩ !-=--..یه معمای ساده √6 تا دختر که با هم دوس بودن دسته جمعی میرن استخرولی وقتی برمیگردن همشون همدیگرو گم میکنن † چرا ؟؟؟؟°°°بله آرایش هاشون پاک شده، نشناختن همدیگه رو†††=================================== اس ام اس خنده دار فوتبالیست هادقت کردین تو فوتبالیستها وقتی سوباسا یا کاکرو شوت میزدن دروازه بان از کنار تیرک مخالف شیرجه میزدن ولی وقتی یه بازیکن بیخودی شوت میزد دروازه بان دقیقا همون جا وایساده بود°مگه دروازه بانا نباید وسط دروازه وایسن =================================== اس ام اس خنده دار جمله سازیبه مرده می گن باتوله سگ جمله بساز°می گه طول سگ ضربدرعرضسگ مساوی است بامساحت سگ =-یعنی حجم فکری که قبل خواب تو کله من میاداگه وسط روز میومد روزی ۲ یا شاید ۳ تا اختراع رو تو کارنامم داشتم !_________________________________________________اس ام اس خنده دار____اس ام اس خنده داربعضی ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺁﺭﺍﯾﺶ ﮐﻨﻦﻭﻟﯽ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺻﻮﺭﺗﺸﻮﻥ ﺗﻤﻮﻡ ﻣﯿﺸﻪ :|_________________________________________________اس ام اس خنده دار____من یه بار تو اینترنت داشتم میگشتمبابام اومد پشت سرم مجبور شدم کل Help ویندوز رو بخونماگه بدونید چه قابلیت هایی که نداره این ویندوز !-=-=-=0ﻣﯿﺪﻭﻧﯿﻦ ﺗﻮ ﺍﺩﺑﯿﺎﺕ ﺯﺭﺍﻓﻪ ﻫﺎ واژه “ﺍﯾﻦ” ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﻩ ؟؟؟ﭼﻮﻥ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﺍﺭﺗﻔﺎﻉ ﭼﯿﺰﯼ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﻧﻤﯿﺒﯿﻨﻦ و در واقع “ﺍﯾﻦ” ﻣﯿﺸﻪ “ﺍﻭﻥ” …ﺑﺮﯾﺪ ﺣﺎﻝ ﮐﻨﯿﻦ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ !.==.=-سردرگم و مضطرب و ناامید رسیدم به یه کوه و صخره ای بلند و فریاد زدم : آیا امیدی هست ؟جوابی آمد : داد نزن روانی ؛ بله : مدرسان شریف ؛ تلفن : بیست و نه دوتا شیش …..دانشمندان به تازگی دریافته اند که هفته ای دو بار قطعی اینترنت در کنار خوردن ماهی برای سلامتی و جلوگیری از ابتلا به زخم بستر مفید است !.=.===موقع رقصیدن مراقب حرکت ابروها و لب های خودتون باشید ؛ خیلی ها مراقب نبودن بعد که فیلمشو دیدن به اعتیاد کشیده شدن …=

بالا پایین