Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

آموزش رفع باگ SSL موجود در iOS بدون نیاز به آپدیت به iOS 7.0.6 (برای ديوايس هاي جيلبريك شده)

اطلاعات موضوع

Kategori Adı آموزش هک و مقابله با آن
Konu Başlığı آموزش رفع باگ SSL موجود در iOS بدون نیاز به آپدیت به iOS 7.0.6 (برای ديوايس هاي جيلبريك شده)
نویسنده موضوع dada64
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan dada64

dada64

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 7, 2013
ارسالی‌ها
777
پسندها
125
امتیازها
0
تخصص
تراشكاري - محصولات اپل
دل نوشته
دلم دل نيست دلم درياست!
بهترین اخلاقم
صبر
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

آپدیت به iOS 7.0.6 یا iOS 6.1.6 یک راه کلی و جامع است و صد درصد مشکل SSL در آن برطرف شده است ، از این رو قصد داریم در مورد SSLPatch و اینکه ایا این روش ۱۰۰ درصد عملی است توضیح دهیم

ابتدا بهتر است بدانید که SSLPatch توسط برنامه نویس معروف Cydia یعنی Ryan Petrich نوشته شده است از این رو دوستانی که در شک هستند که از کجا معلوم همین توییک اطلاعاتشون را هک نکند ، باید خیالشون راحت باشد که این برنامه نویس بسیار معروف است خیلی بعید است که همچین کاری انجام دهد ( البته تا این لحظه همچین کاری انجام نداده است ! )

اما برای کسانی که می خواهند مطمئن شوند که این روش عملی است باید بگویم ، این روش تست شده است و کار می کند ، اما از کجا بفهمیم کار می کند ؟
جواب این سوال هم بسیار ساده است ، شما فقط کافی است که با آیدیوایس خود به آدرس زیر بروید تا این سایت به شما بگوید وب گردی شما امن است یا خیر یا به عبارتی دیگر مشکل SSL شما برطرف شده است یا خیر
http://gotofail.com

پس از ورود به سایت بالا در صورتی که مشکل SSL شما همچنان پا برجا باشد ، با تصویر زیر روبه رو می شوید :

و در صورتی که مشکل SSL شما برطرف شده باشد ، با تصویر زیر روبه رو خواهید شد :

dada64

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 7, 2013
ارسالی‌ها
777
پسندها
125
امتیازها
0
تخصص
تراشكاري - محصولات اپل
دل نوشته
دلم دل نيست دلم درياست!
بهترین اخلاقم
صبر
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

حالا اينم اموزش
حالا قصد داریم به شما روشی را آموزش دهیم که بدون نیاز به آپدیت به iOS 7.0.6 ، باگ موجود در iOS یعنی SSL را می توانید فیکس کنید ( البته این باگ در تمام نسخه های iOS7 و iOS 6 است و این روش برای تمام نسخه ها قابل اعمال است )

برای انجام این کار در مرحله اول باید شما جیلبریک باشید

حالا می ریم سراغ آموزش :
ابتدا وارد Cydia شوید و در قسمت Manage > Source > Add ، سورس زیر را Add کنید :
http://rpetri.ch/repo/
پس از اد شدن کامل سورس ، به داخل سورس بروید و توییک SSLPatch را نصب کنید

پس از نصب توییک مورد نظر ، دستگاه شما ریبوت خواهد شد و پس از بالا آمدن دستگاه ، مشکل SSL دیوایس شما برطرف شده است

البته توجه داشته باشید که بهترین روش برای از بین بردن این باگ ، آپدیت به iOS 7.0.6 است ولی این روش برای دوستانی که قصد ریستور یا آپدیت دیوایس خود را ندارند ، بهترین روش است

بالا پایین