Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

اس ام اس های خیلی باحال انگلیسی با معنی فارسی

اطلاعات موضوع

Kategori Adı SMS (پیامک)
Konu Başlığı اس ام اس های خیلی باحال انگلیسی با معنی فارسی
نویسنده موضوع kaboos
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan kaboos

kaboos

کـاربـر ویــژه
تاریخ ثبت‌نام
Mar 2, 2014
ارسالی‌ها
601
پسندها
410
امتیازها
0
تخصص
مشاوره دادن و حرف دوستارو گوش دادن و کمک کردن
دل نوشته
گاه گاهی باید خلوت کسی رو شکست و گفت اگر وقت کردی یادرفیقان کن!!!!!!!!
بهترین اخلاقم
صبرم زیاده
مدل گوشی
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
برند گوشی
تیم باشگاهی مورد علاقه

اعتبار :

If
A=1
B=2
C=3
……………
Z=26 then
L+O+V+E = 54
And
F+R+I+E+N+D+S+H+I+P=108 friendship is twice stronger than Love…

اگر A=1
B=2
C=3
…….
Z=26 خواهد بود بنابراین

عشق = 54 میشود (L+O+V+E = 54 )دوستی = 108 میشود (F+R+I+E+N+D+S+H+I+P=108 )

پس دوستی دوبرابر قوی تر از عشق است.

The path that leads to happiness is so narrow that two can not walk on it unless they become one.
مسیری که تورا به سوی خوشبختی هدایت میکند خیلی باریک است بطوری که 2 نفر نمی توانند باهم روی آن راه بروند مگر اینکه هردو یکی شوند.

When the night comes, look at the sky. If you see a falling star ,don't wonder why, just make a wish. Trust
me, it will come true, because I did it and I found you
وقتی شب می آید به آسمان نگاه کن تو یک ستاره درحال سقوط خواهی دید شگفت زده نشو که چرا اینطور شده؟ فقط یک آرزو بکن به من اعتماد کن به آن خواهی رسید زیرا من اینکار را کردم و به تو رسیدم.
DON'T COMPARE YOURSELF WITH ANYONE IN THIS WORLD....... IF YOU DO SO, YOU ARE INSULTING YOURSELF - ALEN
STRIKE
تو این دنیا خودت رو با کسی مقایسه نکن اگر این کار رو بکنی به خودت توهین کردی. آلن استریک.

A science has proved that 'SUGAR
melts in water
..

so please don't walk in rain..

otherwise I will lose such a sweet friend like you...!!

یک دانشمند ثابت کرد که شکر در آب حل میشود... بنابراین در باران قدم نزن بخاطر اینکه نمی خواهم دوست شیرینی مثل تورا از دست بدهم.

I beg you that you where with me you told me never never .....a cool answer and this sadness was killed me
من بهت التماس میکردم که همه جا با من باش ولی تو به من میگفتی هرگز هرگز .... یک جواب سرد و این غم و اندوه مرا کشت.

دوستان این دوتا اس ام اس رو نتونستم درست جمله بندی کنم هرکی بلده تو قسمت نظرات بگه مرسی

Sweetheart sending your way lot of hugs and kisses for the rest meet in person
I like you as the gauge of dust, if you account you will know how much I love you!

بالا پایین