Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

مشکل اساسی در iOS7.1

اطلاعات موضوع

Kategori Adı سایر سیستم عامل ها
Konu Başlığı مشکل اساسی در iOS7.1
نویسنده موضوع dada64
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan dada64

dada64

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 7, 2013
ارسالی‌ها
777
پسندها
125
امتیازها
0
تخصص
تراشكاري - محصولات اپل
دل نوشته
دلم دل نيست دلم درياست!
بهترین اخلاقم
صبر
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

همینطور که می دانید چشم امید بسیاری از کاربران برای رفع باگ ها، کرش ها و ریستارت شدن ها به iOS7.1 بوده است و این آپدیت تا حدودی توانسته است نسبت به آپدیت های قبل از خود عملکرد بهترین را نشان بدهد. ولی پیش از این نیز iOS7.1 برای کاربران iPhone5S مشکلاتی ایجاد کرده بود

اما یکی از مشکلاتی که به نظر می رسد در این آپدیت بسیار جدی باشد این است که بسیاری از کاربران نمی توانند از Personal Hotspot استفاده کنند! همچنین در صورتی که بخواهید تنظیمات GPRS را دستی وارد کنید دچار مشکل می شوید زیرا زمانی که APN را وارد کنید سپس یک مرحله به عقب باز گردید و دوباره وارد تنظیمات GPRS شوید میبینید که تغییراتی که اعمال کرده اید ذخیره نشده اند.

این مشکل در
وبسایت پشتیبانی اپل تا کنون یک پست ۱۵ صفحه ای را به خود اختصاص داده است و کاربران زیادی از سرتاسر دنیا اعلام می کنند این مشکل را با آی دیوایسشان دارند.

به نظر می رسد کارمندان بخش پشتیبانی اپل گیج شده اند و نمیدانند این مشکل از کجا و چرا به وجود آمده است و ارائه دهندگان سرویس های مخابراتی را مقصر میدانند و سرویس های مخابراتی نیز مسئولیت این مشکل را قبول نکرده و اپل را مقصر می دانند
یکی از کاربران در وبسایت پشتیبانی اپل نوشته است:
من هم همین مشکل را دارم، از وقتی به iOS7.1 آپدیت کردم نمی توانم Personal Hotspot را روشن کنم. من امروز صبح به ارائه دهنده ی سرویس مخابراتی خودم زنگ زدم و آنها از آنجایی که نمیخواهند خود را درگیر این قضیه بکنند گفتند اگر تنظیمات ذخیره نمی شود مشکل دیوایس است و به ما ربطی ندارد. حالا من مانده ام بدون HotSpot و مشکلی که هیچ کس حاضر نیست به گردن بگیرد
با توجه به گزارش ها این مشکل در iPhone4 , iPhone 4S , iPhone 5 , iPhone 5S و در کشور های آلمان، هند، اتریش، اسپانیا، صربستان، تایلند، استونی، بلغرستان، بلژیک، ایتالیا، برزیل و برخی کشور های دیگر دیده شده است.

بالا پایین