Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

جملات ارزشمند هیتلر

اطلاعات موضوع

Kategori Adı تاریخ جهان
Konu Başlığı جملات ارزشمند هیتلر
نویسنده موضوع *مینا*
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan *مینا*

*مینا*

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 12, 2013
ارسالی‌ها
3,063
پسندها
366
امتیازها
83
تخصص
ترانه سرا
دل نوشته
هر وقت دلت شکست خورده هاشو خودت جمع کن نزار هر نامردی منت دست زخمیشو روت بزاره
بهترین اخلاقم
بخشیدن
مدل گوشی
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه

اعتبار :

- تمامی حوادث بد و نامطلوبی که برای هر ملت اتفاقی نیست بلکه ملتی که بتواند نژاد و فرهنگ اصلی خود را حفظ نماید در سایر مراحل سیاسی موفق خواهد بود برعکس ملت هایی که در برابر حوادث سیاسی نژاد خود را از داده و در نتیجه ی رابطه نزدیک با سایر ملل بی گانه - ماهیت اصلی آنان تغییر یابد دچار پراکندگی و شکست خواهند شد .
( ص ۱۶۷ )

- بعضی حقایق به طوری پنهان شده اند که اگر کسی به خوبی دقت نکند آن را نمی شناسد ولی غالبا اتفاق می افتد که این حقایق روشن را افراد عادی نمی بینند یا لا اقل نمی توانند بد و خوب خویش را تشخیص دهند . ( ص ۱۶۹)

-بعضی از مردم فکر می کنند همه چیز را می دانند اما مانند کوران ساده ترین مسائلی که هر ساعت هزاران بار از جلوی چشمانشان می گذرد را تشخیص نمی دهند . اگر کسی دقیق و موشکاف باشد با یک نظر دقیق آنچه را که در اطرافش می گذرد خوب تشخیص می دهد .

- همانطوری که در طبیعت حیوانات به غیر از هم نوع خود با حیوان دیگری معاشرت نمی کند و سعی دارند خود را از حیوان های بیگانه دور نگه دارند این قانون در مورد انسان ها هم صادق است . ( ص ۱۷۰)

-نقش نژاد نیرومند و برتر این است که نژاد ضعیف را در خود حل نماید نه این که مانند او شود و اکثر عظمت و قدرت خود را در هم شکسته . قانون طبیعت این است که نژاد برتر نژاد ضعیف را پایمال کرده و قوی ضعیف را از بین می برد و مورد استفاده خود قرار می دهد . این فقط نژاد ضعیف است که این رفتار را غیر انسانی دانسته و از آن ناراحت می شود . (ص ۱۷۱)

- نژاد ژرمن چون یک نژاد پاک باقی مانده و با نژاد های دیگر آمیزش نکرده در آمریکا آقا و صاحب دنیا شده و تا وقتی که وضع به این ترتیب باقی بماند همین حالت حفظ خواهد شد . (ص ۱۷۳)

- بر طبق قانون اصل به هم پیوستگی نژاد ها کسی که با آمیزش نژاد برتر با نژادی ضعیف باعث فرورفتگی نژاد برتر شود عملا بر خلاف اراده ی خداوند عمل کرده و به نظر من که مرد چندان مذهبی نیستم از گناهان نابخشوده به شمار می آید . این مانند این است که یک درخت پربار و سبز را با کاشتن گیاهان هرز در پای ریشه آن - از رشدش جلوگیری کرده و آن را خشک و ضعیف کنیم . (ص ۱۷۳)

-نباید این نکته را فراموش کرد که در اغلب اوقات کسی که برخلاف قانون طبیعت رفتار کند - خرابی و نابودی خود را فراهم نموده است ( زیرا انسان بسیار به طبیعت وابسته است و در صورت جدایی از قوانینش و محیط آن به عنواع بیماری های روحی و جسمی دچار می شود .) (ص۱۷۳)

- اندیشه و ایده ی صلح جهانی تا وقتی بجا و معقول است که یک انسان عالی و برتر دنیا را فتح کند و آن را به بهترین نحو با عدالت فرمانروایی کند . تا زمانی که یک پارچگی و یک رنگی وجود نداشته باشد جنگ و خونریزی در دنیا ادامه خواهد داشت . (ص ۱۷۵)

- برای برقراری صلح و عدالت در تمام دنیا که امری تقریبا محال و بسیار مشکل است باید شدید مبارزه کرد و جان های بسیاری فدا شود . خون مخالفان زیادی ریخته می شود چرا که خیلی ها از این بی عدالتی سود های کلانی برده و مخالف برقراری صلح هستند . اگر کسی در این جنگ جهانی پیروز شود صلح را در جهان برقرار خواهد ساخت .
(ص ۱۷۶)

-کسی که میخواهد زنده بماند باید مبارزه کند و کسی که دست از مبارزه بردارد آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست . (ص ۱۷۶)

- چیزی که باعث قدرت و بزرگی نژاد آریا شد فقط غرایز معنوی نبود بلکه توجه و علاقه ی او برای تشکیل سازمان های بزرگتر باعث پیشرفت این قوم شده است و آن ها از روز اول خود را عادت دادند که برای تامین میحتاج زندگی خود و دیگران زحمت بکشند و از این راه سازمان وسیع تری ایجاد کردند . (ص ۱۸۵)

*مینا*

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 12, 2013
ارسالی‌ها
3,063
پسندها
366
امتیازها
83
تخصص
ترانه سرا
دل نوشته
بهترین اخلاقم
بخشیدن
مدل گوشی
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه

اعتبار :

-آریایی ها حاضر بودند که جان خود را برای حفظ منافع کشور و یا جامعه ی خود فدا کرده و هروقت چنین شرایطی پیش آمده (همانطوری که بارها در تاریخ دیده ایم) حاضر بودند بی مضایقه جان خود را در این را فدا کنند . ص ۱۸۵

- هر فردی باید منافع دیگران و سازندگی کشور را بر منافع خود مقدم دارد این اولین شرط تمدن حقیقی انسان است . به همین طریق افراد بزرگ به وجود می آیند که برای نسل خود و آیندگانشان فیاض خوشبختی اند , که چه بسا اشخاص بدون اینکه به خوشبختی و رفاه برسند انواع بدبختی ها و سختی ها را تحمل کرده تا به مردم و جامعه شان خدمت کنند و در نهایت پیروز خواهند شد و حتی اگر خودشان از خدمتشان به جامعه بهره ای نگیرند باز هم خوشحالند که توانسته اند پایه های خوشبختی دیگر هموطنانشان را استوار نمایند . ص 185

-بهترین وسیله برای شکست یک ملت ناتوان ساختن انرژی و اراده معنوی است .

-هرجا ایمان کامل باشد اراده قوی هم وجود خواهد داشت مردان بی اراده کسانی هستند که به هیچ چیز ایمان ندارند .

-یهودیان پایه های هنر و ادبیات کشور های دیگر را سست می کنند احساسات مردم را فریب می دهند و تمام افکار درست و محکم را در هم فرو ریخته و مردم را از راه راست منحرف می سازند .

-چیزی که باعث قدرت و بزرگی نژاد آریا شد فقط غرایز معنوی نبود بلکه توجه و علاقه ی او برای تشکیل سازمان های بزرگتر باعث پیشرفت این قوم شده است و آن ها از روز اول خود را عادت دادند که برای تامین مایحتاج زندگی خود و دیگران زحمت بکشند و از این راه سازمان وسیع تری ایجاد کردند

*مینا*

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 12, 2013
ارسالی‌ها
3,063
پسندها
366
امتیازها
83
تخصص
ترانه سرا
دل نوشته
بهترین اخلاقم
بخشیدن
مدل گوشی
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه

اعتبار :

تا زماني كه جلو ميروم پشت سرم بيايد, كشتنم انتقامم را بگيريد ,عقب نشيني كردم من را بكشيد

از دلاورترین مردان، بدون اسلحه کاری ساخته نیست، اسلحه بدون مهارت به هیچ دردی نمی#خورد و در جنگ متحرک از اسلحه و مهمات کاری بر نمی#آید، مگر وسیله نقلیه و سوخت کافی برای جابه جایی آنها وجود داشته باشد

آنان که می خواهند زنده بمانند بگذار تا بجنگند و آن کس که مبارزه نکند آن هم در جهانی که پایه ی زندگی در آن مبارزه است شایسته ی زنده ماندن نیست

انسان ، تنها در نبرد جاوید عظمت یافته است ... و تنها در صلح جاوید از میان می رود

میتوانم درک کنم مردم بعد از من در اثر تبلیغات یهود از من متنفر میشوند و نژاد آریا از هم می پاشد!

هر گاه چماقی به دست انسان شجاعی میدهند ارزشش هزار برابر بیشتر از هفت تیری است که به دست انسان ترسویی بدهند

دشمن ما انگليس يا فرانسه نيست ، دشمن ما داره با ما زندگي ميكنه

هرجا ایمان کامل باشد اراده قوی هم وجود خواهد داشت مردان بی اراده کسانی هستند که به هیچ چیز ایمان ندارند.

دولت به معنی ملت است و اگر دولت از ملت نباشد دولت زوال پذیر است

من سیاست را نمی آموزم بلکه می گذارم سیاست به من درس بدهد

غارنشینان فرهنگی،کوتوله های زیبایی شناسی و الکن های هنری

تمامی کشورها را گرامی بدارید، اما تنها دوستدار میهن خود باشید

این حکمت و خواست الهی است که من زنده بمانم تا این فرمان را به پایان برسانم. من فنا ناپذیرم.

شاید کندن چند علف هرز به نظر بی رحمانه بیاید ولی فرصتی برای حیات گل سرخ را به وجود می آورد.

بهترین منبع انرژی ماده نیست بلکه اراده مردان صمیمی است که مغز، قلب وکلیه توان خود را در خدمت جوامع ملی خود قرار دهند

تعلیم و تربیت یکی از اساس کشور است و مغز های جوان نبایستی از دانش ها و معلوماتی انباشه شود که هشتاد درصد برای آن ها غیر ضروری است و در نتیجه ممکن است پس از چند سال آن ها را به کلی فراموش کنند

عیسی مسیح با یهودیان مبارزه کرد و بدست آنها مصلوب شد ...من راه اورا دنبال میکنم و کاری را که مسیح آغاز کرد و نتوانست به انجام برساند من-آدولف هیتلر بپایان خواهم رسانید

ما برای اداره کردن جلسه های خود اسلوب دیگری داشتیم،در جلسه ما به مردم عادت نداده بودیم که برای گوش کردن گدایی کنیم و به هیچکس اجازه نمی دادیم که با نطق و خطاب طولانی وقت جلسه را بگیرد و ازساعت اول به همه کس اعلام می کردیم که در این جلسه اختیار به دست ما است و کسی که بخواهد حتی برای یکبار سخنان ما را قطع نماید با نهایت بی رحمی او را از جلسه بیرون خواهیم انداخت.
نبرد من-فصل 18

گر چه ما کوچک هستیم ولی ما متحد هستیم. یک گروه با سازماندهی خوب می تواند بردشمنی بزرگ پیروز شود.
اگر شما در کنار هم بمانید و افراد جدیدی را وارد گروه کنید ما بر یهودیان پیروز خواهیم شد

بر من واجب است که برای مردمم بمیرم، اما روح من از قبر برخواهد خاست و دنیا روزی پی خواهد برد که من بر حق بوده ام

وجود تمدن انسانی در این قاره عظیم بستگی بوجود آریا دارد که تمدن انسانی را پایه گذاری کرده است نابودی این نژاد با ضعیف شدن و کم شدن آن پردئه سیاه اسارت و وحشی گری را بر روی سطح زمین خواهد گسترد

در کشوری که عقل و منطق با حق و عدالت مراعات شود بایستی کار را به کارگر سپرد که استعداد و لیاقت انجام آن را داشته باشد

یهودیان برای از بین بردن دشمن پیکار نمی کنند اما در عوض زهر سوء ظن را در مزاج همه تزریق می کنند.یهودیان افرادی به قدری هوشیار هستند که دشمنان خود را خوب می شناسند و می دانند کسانی که با ان ها هم عقیده نیستند از دشمنان ان ها به شمار می ایند.جهالت و نادانی فوق العاده توده مردم در برابر یهودیان نقصان هوش و ذکاوت در طبقه بالاتر بهترین و آسان ترین وسیله ای است که توده عظیم ملت گرفتار حیله ها و دروغ های این گروه خطر ناک شوند.
با کمک و همکاری نفوذ های بین اللمللی که همیشه در اختیار یهودیان است در داخل کشور دشمنانی را که در مقابل اراده اش مقاومت نشان داده اند محاصره می کند و ان ها را به جنگ می کشاند و اگر موقعیت اقتضا کرد در حین جریان جنگ پرچم انقلاب را در میدان های جنگ به حرکت در می آورد

ترسو پرخاش میکند و قدرتمند سکوت

دنیا تنها در یک صورت آزادی مطلق و صلح واقعی را میبیند که تنها یک نفر بر دنیا حکومت کند ،دنیا را به یک کشور واحد تبدیل کند و ارتش و جنگی در کار نباشد

در جایی که شیر نباشد گرگ حکومت میکند پس تا شیر ها هستند گرگ ها حکومت کردن را فراموش کنند

هرگز سرت را جلوی دشمن خم نکن .حتی اگر کشته شوی .بگذار وقتی سرت را از بدن جدا میکنند .نگاهت به آسمان باشد نه به زمین .شرافتمندانه زندگی کن .شجاعانه بجنگ .و سربلند بمیر
در راه هدف واعتقادت استوار قدم بردار .مهم نیست که به هدفت دست یابی .مهم تلاشی است که کرده ای

کسی که بتواند میل و هوس شهواتی خود را مهار کند موجود با اراده ای است .

کسی که با تخیلات پریشان از مشکلات برای خود کوهی می سازد و هر چیز را دشواری می داند واژگون شدن او حتمی است

*مینا*

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 12, 2013
ارسالی‌ها
3,063
پسندها
366
امتیازها
83
تخصص
ترانه سرا
دل نوشته
بهترین اخلاقم
بخشیدن
مدل گوشی
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه

اعتبار :

«حقیقت همان دروغی است که بارها و بارها تکرار شده است.»
«اگر برنده شوی نیاز نداری که شرح دهی ... اما اگر بازنده شوی بهتر است انجا نباشی تا مجبور شوی شرح بدهی.»«قدرت در دفاع کردن نیست. در حمله کردن است.»

• « حق همیشه با پیروزمندان جنگ است .»
  • « مرگ سرنوشت بازندگان است.>>

• «یک رهبر نابغه باید بتواند همه ی دشمنان متفاوت خود را در یک دسته قرار دهد.»

• «انبوه مردم ساده تر فریب یک دروغ بزرگ را می خورند تا یک دروغ کوچک.»

• «چه کسی گفته من تحت حمایت ویژه پروردگار قرار ندارم؟»

«از طریق استفاده ی هوشمندانه و مکرر از پروپاگند؛ میتوان مردم را متقاعد کرد که بهشت، جهنم است و پست ترین شرایط زندگی مثل زندگی در بهشت است.»

• «روحیه دشمن خودت را از درون تضعیف کن با کمک غافلگیر کردن و ترس و کارشکنی و به قتل رساندن. این جنگ اینده است.»

• «وقتی عقل از بین رفت،آخرین تصمیم متعلق به کسی است که اراده ای محکم داشته باشد و بهترین اسلحه دفاعی انسان در حملات شدید می باشد.»

• « در جهان پاسخ دو چیز را باید با خون داد،اشتباه و خیانت.»

• « کجا دیده شده است کسی بتواند با خشونت و سرنیزه عقیده ای را متزلزل سازد؟!.»

• « سروصدای زیاد خود به معنی تبلیغات منفی است!.»

• « قانون طبیعت این است که همیشه حق با کسی است که با صراحت حرف می زند،ولی کیست که معنای صراحت را درک کند؟!.»

• « طبیعت سرحدات سیاسی نمی شناسد!.»

• « قدرت در زوراست.»
  • <<*دموکراسی اتاقی است که سازنده ان همه جمعیت جهان را مانند حیوانات احمقی میبیند که با هم حرف میزنند*>>
  • <<کدام ملت مانند یهود در انقلاب و حوادث مختلف جهان با ملل مختلف ترکیب شده و با این حال پس از گذشت سال های متمادی مانند روز اول باقی مانده اند ؟>>

• « به وسیله تبلیغات میتوان جهنم را بهشت و بهشت را جهنم نشان داد.»
  • « یک روز فرا میرسد که به خاطر نکشتن هر یک یهودی من را نفرین می کنید.»

*مینا*

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 12, 2013
ارسالی‌ها
3,063
پسندها
366
امتیازها
83
تخصص
ترانه سرا
دل نوشته
بهترین اخلاقم
بخشیدن
مدل گوشی
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه

اعتبار :

شما یک عمر بر سر کودک بزنید و از رشد و تکامل او جلوگیری کنید معلوم است که چنین موجود سر خورده در خود آن نیرو را نخواهد یافت که با استفاده از منابع طبیعی فکر و اندیشه را در خود تقویت نماید.

عظمت یک ملت وابسته به اجرای این برنامه است جمع کردن مغز های متفکر و با استعداد برای فعالیت های انسانی و آن ها را در خدمت اجتماع قرار دادن وظیفه اصلی و مهم کارکنان دولت است.

از درس تاریخ آنچه در خاطرات جوانان باقی می ماند غیر از یک مشت اطلاعات بی فایده مانند تاریخ تولد چند سردار یا پادشاه چیز دیگری نبوده و سایر قسمت های مهم آن به کلی از یاد رفته و یا از ان نتیجه کلی نگرفته اند

تمام حکومت ها فقط می توانند با تکیه بر قدرت ملت وجود داشته باشند.اگر ملت و دولت با هم متحد شدند می توانند یک قدرت دیگر نیز به وجود آورند که اهمیت ان خیلی بیشتر است و آن را احساس ملی گویند.

داوری را که می توان درباره یک دولت کرد در ابتدا فایده ای است که می تواند به ملت برساند و همین مطلب است که تاریخ درخشان یک ملت را برای همیشه سر بلند نگاه می دارد.

ادولف هیتلر بر گرفته شد از کتاب نبرد من

*مینا*

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 12, 2013
ارسالی‌ها
3,063
پسندها
366
امتیازها
83
تخصص
ترانه سرا
دل نوشته
بهترین اخلاقم
بخشیدن
مدل گوشی
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه

اعتبار :

-درباره مرزها و حاکمیت ملت ها

.....
هیچ ملتی درروی زمین ،خاکی راکه برروی آن زندگی میکند بدون اعمال قدرت به دست نیاورده است .مرزهایی که حدود کشور هارا تشکیل میدهند ومبنای حاکمیت ملی هستند بدست انسان ترسیم شده وبدست انسان هم قابل تغییر است .اگر ملتی دریک شرایط زمانی مناسب توانسته است بر سرزمینی مسلط شود ،دلیل حق حاکمیت جاوید آن ملت برآن سرزمین نیست .تسلط بر یک سرزمین را نمیتوان حق حاکمیت ملی تلقی کرد،بلکه این دلیل قدرت آن ملت وضعف ملل دیگری است که این سرزمین راازدست داده اند .پس تنها قدرت است که ایجاد حق میکند ،بعبارت دیگر حق با کسی است که قدرت دارد.[از کتاب «نبرد من»]

2-
درباره جوانان

ما نسل جوان را برای جنگ بخاطر عظمت آلمان تربیت میکنیم .ما دیگر اجازه نخواهیم دادسالهای گرانبهای عمر جوانان مابا آموزش چیزهایی که درزندگانی بکارشان نمی آید تلف شود.جوانان ما باید از حالا خود رابرای نبرد بزرگ فردا آماده کنند .شجاع ونیرومند ومنضبط ومطیع فرمان رهبری باشند.[از نطق هیتلر در نورنبرگ-14 سپتامبر 1935]

3-
درباره یهودیان

یهودیان آفت جامعه بشری هستند واگر ملت آلمان نتواند خود راازشر آنان نجات دهد جهان از چنگ این اختاپوس رهایی نخواهد یافت........

یهودیان همیشه خود را با شرایط زندگی واخلاق وآداب ملت های دیگر تطبیق داده و به تخریب این جوامع از درون میپردازند .آنها در هرکشوری ،سلاحی را که مناسب وضع روحی مردم آنکشور است برای مبارزه بکار میگیرند ،ودر میان اروپاییان با توجه به بیزاری این ملتها ازخونریزی ،آرمانهای صلح جویانه و همکاری بین المللی را پیش میکشند.اما هدف نهایی آنها ،تضعیف همه این ملتها و ایجاد اختلاف بین آنها و تثبیت قدرت و سلطه دائمی خود بر جهان میباشد.[از کتاب نبرد من]

4-
نظام طبیعت مبتنی بر حکومت قوی تر است

.....
حق بدون قدرت مفهومی ندارد و اگر فردی یا ملتی قدرت گرفتن حق خود را نداشته باشد ،حق به تنهایی واژه بی معنایی خواهد بود .نظام طبیعت بر اساس حکومت آنکه قویتر است استوار شده و خداوند هم با خلق موجودات نیرومندتر در برابر موجودات پست تر و ضعیف تر ،این حق را به آنها ارزانی داشته است .این نظام بر روابط ملتها هم حاکم است و ملت های ضعیف همیشه مغلوب و مقهور قوی ترها خواهند بود.[از نطق هیتلر در مونیخ-13آوریل1923]

5-
نژاد بــــرتــــر

اصل تساوی حقوق و برابری نژادها و اقوام مختلف با یکدیگر حرف یاوه ای است .چگونه میتوان یک ملت با فرهنگ و یک نژاد اصیل را با نیمه میمون های آفریقایی در یک ردیف قرار داد.حکومت بر جهان حق نژاد اصیل و برتر است و برترین نژاد که تمدن و فرهنگ بشری مدیون اوست نژاد آریایی است......ما باید این نژاد را هم از آلودگیهایی که بر اثر اختلاط با نژادهای دیگر ،بخصوص یهودیان عارض آن شده پاک کنیم و برای پاکی نسل ،در امر ازدواج و تولید نسل کنترل دقیقی بعمل آوریم.[از نطق هیتلر در مونیخ-دوم آوریل1927]

6-
درباره دموکراسی و حکومت اکثریت

دموکراسی غربی در حال حاضر زمینه مساعدی برای نشو و نمای میکرب مارکسیسم فراهم آورده و بعبارت دیگر دموکراسی پشقراول مارکسیسم است .من به حکومت عدد و دموکراسی پارلمانی هرگز اعتقاد نداشته ام .اکثریت هرگز نمیتواند جانشین اراده یک مرد بشود .اکثریت نه تنها نماینده بلاهت بلکه نماینده جبن هم هست و همانطور که یکصد کله پوک نمیتوانند مرد عاقلی بوجود آورند ،یک تصمیم قهرمانانه از میان یکصد آدم جبون صادر نمیشود...[از کتاب نبرد من]

7-
صلح جهانی و همکاری بین المللی حرف مفتی است

....
اساس همه پیشرفتها و تحولات سازنده در جهان بر خلاقیت و نبوغ فردی نهاده شده است .توده مردم یا سازمانی که بر اساس رای اکثریت بنا نهاده شده کمتر کار مثبت و سازنده ای میتوانند انجام دهند .ما باید به مردم بیاموزیم که دموکراسی سرابی بیش نیست و حکومت پارلمانی حرف پوچ و مهملی است ....مردم باید به قدرت و رهبری ایمان بیاورند .جو تنبلی و عدم احساس مسؤلیت باید جای خود را به احساس مسولیت و احساس وظیفه دربرابر وطن بدهد .ماباید به خود متکی باشیم وخود برای عظمت و اعتلای وطن بکوشیم .صلح جهانی و همکاری بین المللی و جامعه ملل همه یاوه است ......فقط تعصب و ایمان به ناسیونالیسم است که دریچه سعادت را بر روی ما خواهد گشود.[از نطق هیتلر در مونیخ-22 سپتامبر1928]

8-
درباره تبلیغات

..
هنر تبلیغات در بحرکت درآوردن جامعه نقش اساسی دارد .تبلیغات باید متناسب با هوش و فهم مردم باشد و از آنجا که قوه درک اکثریت مردم محدود و هوشیاریشان کم است .سطح شعارهای تبلیغاتی نیز باید هرچه بیشتر پائین ودر حدود درک وفهم عامه باشد....شعارهای تبلیغاتی هرچه ساده تر و محدودتر باشد اثر بیشتری میگذارد.....تبلیغات باید عواطف مردم را هدف قرار دهد نه عقل آنهارا .....و با تحریک عواطف و تبلیغات زیرکانه و پیگیر میتوان جهنم را در نظر مردم بهشت ،و بهشت را جهنم جلوه داد.[از کتاب نبرد من]

9-
داور نهایی شمشیر است

سیاست سیر طبیعی تاریخ است و تاریخ سرگذشت مبارزه ملتها برای ابقای خویش میباشد .بین جنگ و صلح تفاوت زیادی وجود ندارد و نبرد بین ملتها در هر زمان به اشکال مختلف در جریان است .آنچه صلح نامیده میشود سروری و حاکمیت یک طرف و اسارت و بردگی طرف دیگر است و این وضعی نیست که قابل دوام باشد .داور نهایی شمشیر است.[از نطق هیتلر در مونیخ-2مه1928]

10-
صلح کلمه بی معنایی است

صلح کلمه بی معنایی است.در روی زمین هرگز جنگ متوقف نشده و تا زمانی که ملل و اقوام مختلف در روی این کره خاکی زندگی میکنند نبرد ادامه خواهد یافت .اگر ملتها به انچه دارند قانع باشند حرکتی که لازمه پیشرفت در جهان است بوجود نخواهد آمد و تلاش هر ملت برای توسعه و پیشرفت خود طبعا با منافع ملتهای دیگر در تعارض قرار گرفته وو به جنگ منتهی خواهد شد .[از نطق هیتلر در مونیخ-15مارس1929]

11-
عیسی مسیح

عیسی مسیح با یهودیان مبارزه کرد و بدست آنها مصلوب شد ...من راه اورا دنبال میکنم و کاری را که مسیح آغاز کرد و نتوانست به انجام برساند من-آدولف هیتلر بپایان خواهم رسانید.[از نطق هیتلر در کریسمس سال 1926]

12-....
اگر انگلیسیها و بدنبال آن امریکاییها آلت دست یهودیها نمیشدند و برای نابودی آلمان دست در دست روسها نمیگذاشتند ،یک آلمان نیرومند شر کمونیسم را از جهان میکند و آفت قوم یهود را از اروپا بر می انداخت .[از وصیتنامه هیتلر
]

بالا پایین