Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

گل‌محمدی: تلاش می‌کنیم‌کیفیت تیم بهتر شود

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı ورزش‌ های گروهی
Konu Başlığı گل‌محمدی: تلاش می‌کنیم‌کیفیت تیم بهتر شود
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان واکنشی تند به اظهارات اخیر معاون ورزشی باشگاه استقلال نشان داد.به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، یحیی گل‌محمدی در مورد بهبود وضعیت ذوب‌آهن بعد از پیروزی مقابل استقلال اظهار داشت: تمام تلاش ما این است که کیفیت فنی تیم را بهتر کنیم، به همین دلیل تیم را نسبت به فصل گذشته جوان‌تر کردیم. هدف ما این است که برای آینده بازیکن‌سازی کنیم و لیگ برتر می‌تواند عرصه‌ای برای بازیکنان جوان ما باشد تا خودشان را نشان دهند.وی در ادامه افزود: ما در بازی با استقلال از تعدادی بازیکن جوان استفاده کردیم که بالای ۱۰ یا ۱۱ کیلومتر دوندگی داشتند. این نشان‌دهنده توان و انگیزه آنهاست. ما دوست داریم نسبت به سال گذشته بهتر نتیجه بگیریم و پیروزی مقابل استقلال باعث شد تا خودمان را پیدا کنیم.گل‌محمدی در خصوص وضعیت قاسم حدادی‌فر و هادی محمدی، دو بازیکن مصدوم ذوب‌آهن در آستانه دیدار با پرسپولیس گفت: هنوز حضور آنها در این بازی مشخص نیست و باید دید شرایط چگونه پیش خواهد رفت. در بازی با استقلال حجت حق‌وردی و مهدی مهدی‌پور به جای آنها بازی کردند و عملکرد بسیار خوبی داشتند.سرمربی پیشین پرسپولیس با اشاره به تقابل تیمش با این تیم در هفته چهارم گفت: من نسبت به پرسپولیس تعلق خاطر دارم و زندگی ورزشی‌ام را مدیون این تیم هستم. با این حال الان سرمربی ذوب‌آهن هستم و برای موفقیت تیمم دست از تلاش برنمی‌دارم. امیدوارم مقابل پرسپولیس بازی خوبی انجام دهیم و در نهایت تیمی برنده شود که لیاقت دارد.وی در پاسخ به این سؤال که آیا با هدف گرفتن سه امتیاز به میدان می‌روید یا دنبال تساوی هستید، گفت: مساوی گرفتن از پرسپولیس در ورزشگاه آزادی کمتر از برد نیست. به هر حال هدف ما این است که در دیدار مقابل پرسپولیس امتیاز بگیریم.سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درمورد انتقاد مربیان، بازیکنان و مدیران از داوری‌های لیگ پانزدهم گفت: در اینکه مشکلاتی وجود دارد شکی نیست، ولی نقش کمیته داوران بسیار مهم است و می‌توان با برگزاری کلاس‌های توجیهی و برخی مسائل دیگر، این مشکلات را کمتر کرد. توانایی داوران ما زیاد است، ولی رسیدگی به آنها کم است.گل‌محمدی از داوران به عنوان قشر ضعیف فوتبال یاد کرد و اظهار داشت: باید نسبت به داوران رفتاری حرفه‌ای داشته باشیم و البته آنها هم ضعف‌های‌شان را کم کنند.وی در واکنش به اظهارات اخیر علی نظری جویباری، معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: در شأن من نیست که بخواهم درمورد این مسائل صحبت کنم. من علاقه ندارم راجع به افرادی که معلوم نیست از کدام روزنه وارد فوتبال شده‌اند، صحبت کنم.

بالا پایین