Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

بخوان تا لبخندت پر رنگ تر شود

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اس ام اس
Konu Başlığı بخوان تا لبخندت پر رنگ تر شود
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

باسری جدید اس ام اس های طنز در کنار شما دوستان مهربان هستیم. امیدواریم با خواندن این پیام ها لبخندتان پر رنگ تر شود.

…………………………..

تو آشپزخونه داشتم ظرفا رو میشستم بابام اومد آب خورد چراغ آشپزخونه هم خاموش کرد رفت بیرون! آیا من آدم نیستم؟ آیا من وجود خارجى ندارم؟ خو یعنى چى این حرکت آخه…

…………………………..

تو این سریالها بچه شون کار بد که میکنه میگن برو تو اتاقت بیرون هم نیاما بچه بودیم اتاق نداشتیم بخاطر همین میگرفتن مثل خر کتکمون میزدن

………………………….

یه ماشین لوکس شاسی بلند دیدم که سانروفشو باز کرده بود،
و ۲ تا بچه سرشونو آورده بودن بیرون مث چی حال میکردن،
یاد بچگی های خودم افتادم همچنین حسی رو پشت وانت تجربه میکردیم

………………………….

خدایی ؟ تو پشتتو چجوری لیف میزنین ؟
من پشتم یه نقطه ی کور داره که نزدیک به ۲۴ ساله لیفش نزدم
آخرم از همونجا میگندم به رحمت خدا میرم …

………………………….

اعتراف میکنم بچه که بودم خیال میکردم از اتاقم که برم بیرون وسایل اتاقم جون میگیرن و راه میرن و حرف میزنن.
چند بار هم سعی کردم بی هوا در اتاقو باز کنم تا مچشونو بگیرم اما لامصبا خیلی فرز بودن.
هنوز که هنوزه نتونستم مچشونو بگیرم

…………………………..

دم خونه دوستم که بیاد پایین باهم بریم بیرونداداشش اومد دم پنجره منم یهو هل شدم(طبق عادت معمول پشت تلفن) گفتم :الو؟؟سلام! مریم هستش؟داداشش هم نه گذاشت نه برداشت گفت: گوشی دستت صداش کنم!

………………………….

وضعیت ما تو مدرسه
زنگ اول : خانوم خوابمون میاد هیچی نمی فهمیم
زنگ دوم : خانوم بسه دیگه ما که کامپیتر نیستیم
زنگ سوم : خانوم وقته ناهاره گوشنمونه خو
زنگ چهارم : خانوم خسته شدیم دیگه نمیکشیم
بچه ها درسمون عقبه لال شید :]

………………………….

یکی زنگ زده منم اصلا حوصلشو نداشتم شروع کردم نصفه نصفه حرف زدن یعنی مثلا انتن ندارمو قطع میشه و از این حرفا میگه صدات قطع و وصل میشه ولی صدای ضبط ماشینت واضح میاد

…………………………….

یادتونه ﻳﻪ ﺯﻣﺎﻧﻰ ﻣﻬﻤﻮﻧﻰ ﻛﻪ ﻣﻴﺮﻓﺘﻴﻢﻭﺍﺳﻪ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻧﺸﻮﻥ ﺑﺪﻳﻢ ﺑﺎ ﺷﺨﺼﻴﺘﻴﻢ ﻣﻮﺯ ﺑﺮﻧﻤﻴﺪﺍﺷﺘﻴﻢ ؟نگید نه که عمرا کسی باور نمی کنه !

…………………………….

ملت از مسافرت برگشتن آلبوم آپ کردن ۱۹۸تا عکس توشهبد من رفتم مسافرت ۱۰ تا عکس گرفتم تو ۹تاش شاخ گذاشتن واسمتو اون یدونم که شاخ نذاشتن چشام بستس !

…………………………….

خوبیه هوای سرد اینه که راحت با ها کردن میشه صفحه گوشی رو تمیز کرد
تابستون نمیشد… باید تف تفیش میکردیم

بالا پایین