Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

نامه ای در جواب غریبه از روستا...

اطلاعات موضوع

Kategori Adı عشق و دلدادگی
Konu Başlığı نامه ای در جواب غریبه از روستا...
نویسنده موضوع ♔ŠĦДĦДB♔
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan ♔ŠĦДĦДB♔

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
زندگي هميشه برخلاف ارزوهايم گذشت.....
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

آره خیلی به گوشت نا آشناست عشق یکطرفه؟ چه دلیلی میتونی بیاری که بگی این عشق یکطرفه نبوده؟چون به التماسام اهمیت ندادی چون گریه هام و ندیدی عاشق به این میگن عاشق به این میگن که تا بهش فشار اومد بزاره بره به این میگن عشق
مگه فقط خوت بودی که صادق بودی منم پاک و صادق بودم کی از ظاهرت ایراد گرفتم کاش بدونی چی میگی!
همه ی آدم ها برای خوشون یک سری دوست داران اما یه عشق داران باید یاد بگیری اینارو از هم تفکیک کنی
من هیچ وقت نگفتم چون توی تهرانیم خوبیم یا... اما بقیه گفتن دختره تهرانه میره مهریشو میزاره اجرا شنیدم مهریه ی همشهریتونو داری میدی جریان چیه دختر تهرانیا اینجوری بودن که
اون اولش شنیده بودم واسش میمردی تو جواب من نوشته بودی تهرانیا بقیرو آدم حساب نمیکنن با من دعوا داشتی حالا چرا میخوای ببخشم؟من همون دخترم
قشنگی یه نعمت که خدا به بندهاش میده نه واسه اینکه خوشبخت باشن
چون خدا بینا و شنوا به احوال آدماست سپردمت دستش انصافآ که جای حق نشسته
قبول دارم که منم اشتباهاتی داشتم اما نه انقدر که مستحق این کار تو باشم
خیلی میتونی بی چشم و رو باشی که این حرفو بزنی من تا آخرین لحظه التماست کردم که نری تو بودی که اینارو ندیدی من هنوز ته دلم دوست دارم دلم تنگ میشه گریه میکنم فکر کردی ۵ سال به این آسونی فراموش میشه کجایی ببینی یه وقتایی دچار افسردگی میشم خیلی آتیشت تند بوده اونوقت که داشتی مینوشتی متاسفم برای دلم
هنوز حرفات یادمه گفتی برو دنبال زندگیت منم میخوام با این طرفم باشم فکرم اینجا باشه فکر کردی زخمی که رو دلم گذاشتی خوب میشه چقدر گریه کردم کجا بودی ببینی هنوزم وقتی یادش میفتم اشک تو چشمام جمع میشه تو حتی فرصت ندادی من کنکورم و بدم خیلی بی انصافی کردم با چه رویی میخوای ببخشم مگه جایی واسه بخشش گذاشتی
عیبی نداره من دانشگاه قبول شدم تهرانم قبول شدم همون رشته ای که میخواستم هم قبول شدم بیرون از دانشگاه هم با کسی آشنا شدم که عاشقه منه به اندازه ی دنیا بهم محبت میده حتی اجازه میده راجب تو هم باهاش حرف بزنم تا آروم بشم با اینکه واسه خودش خیلی دردناکه اما روزی که فهمیدم تو زن گرفتی اومد منو تو آغوشش گرفت با دستاش اشکام و پاک کرد تا من آرامش داشته باشم خودش درد کشید اما به من عشق داد محض اطلاعتون خوشگلم نیست که بگم واسه ظاهرش باهاشم پولدارم نیست که بگی واسه پولشه واسه قلب پاک و مهربونشه اون موقع که داشتم التماسه تو میکردم این منو دوست داشت اما من هیچ کس و جز تو نمیدیدم ۶ ماه پنهانی دنباله من میومد تا تونست به من بفهمونه منو دوست داره من دلم باهات صاف نمیشه هر چند ته دلم هنوزم دوست دارم.

بالا پایین