Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

عکس نوشته های طنز و خنده دار

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı گالری عکس های متفرقه
Konu Başlığı عکس نوشته های طنز و خنده دار
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

عکس نوشته های طنز و خنده دار

پاستیل 13 کیلویی هستن ایشون ! ^.^ زرافه بدبخت از خیلی از تفریحات محرومه :)) هیچکی منو دوس نداره :(( دارن چینی بازی در میارن :))از فردا تو ایران مد میشه ! دقت کردین بی دست و پا ترین حیوانات مارِ اونوقت همه ازش میترسن ! داداش رفت که رفت ، به درک بهش فک نکن کلوز آپی آشنا از اکثر دانشجویان محترم ! به خدا من نمیخواستم بزنم تو چشش !خودش ثورتشو آورد جلو :( یه صلوات نثار روحش کنین :|یکم دقت کنید متوجه مشید چرا ! احمق :)) ابزار خودکشی حلزونام دمه دسته ! وانتافه :)) بزن قدش ! ما اصلا برای هم ساخته نشدیم ! آقا این پول منو بدید لطفا ! :| یکی از معضلات کلیپس ! :)) اینجاست که شاعر میگه :در حسرت آغوش تو هستم ، بغلم کن !از عطر بر و روی تو مستم ، بغلم کن !کی گفته که قراره دور از تو بمونم !من با احدی عهدنبستم ، بغلم کن ! خدا رحمتش کنه … ! یَک چینیِ به غایت احمق (از دید پسرا)
9999 گل رز قرمز را برا دوختن لباس
دوست دخترش(خدا شانس بده از دید دخترا) تهیه کرد !
درفرهنگشون عدد 9 به معنی شایسته برای همیشه ست !
عاشقانه های کارمند و حقوق ! :))
شکار لحظه ها ! کیا این صحنه براشون آشناست !؟ :)) آرایشگاه گریه ها ! :)) میدونم طلاق سخته مرد …ولی ظرف ماهی من خود به خود پر نمیشه ! توی روسیه به ازای هر 50 بشین پاشو یه بلیط رایگان میدن !یه لحظه فک کن این دستگاه توی ایران باشه ! تصویر کاملا گویاست ! ینی معنی و مفهوم مجسمه رو عوض کرد با این حرکت :)) همینجوری ، یهویی !

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

همینجوری ، یهویی ! آخییی ! کفش تق تقی مرغی ! عکس بدون گریم چارلی چاپلین این گربهه کدوم گوری رفت !؟ این VS اون ! طرح چاپ فحش و دری وری جهت کاهش مصرف سیگار مرحله بعدش دیگه خیلی بد میشه !نکش آقا نکش بذار جشتو ماچ کنم عزیزم ! تله موش و تله انسان ! :)) این سوال پیش میاد که دمپایی رو به دوچرخه قفل کرده یا دوچرخه رو به دمپایی !؟o_O یزید در حال چک کردن اس ام اس ! شرح در عکس :)) کی ادعای شاخ بودنش میشد !؟

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

همینجوری ، یهویی !

آخییی !
کفش تق تقی مرغی !

عکس بدون گریم چارلی چاپلین

این گربهه کدوم گوری رفت !؟