Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

چرا کودک شما چوب های تختش را می جود

  • نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı بارداري و زايمان
Konu Başlığı چرا کودک شما چوب های تختش را می جود
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
محل سکونت
تهـــــــــــران
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

کودکان عادت دارند همه‌چیز را در دهان خود کرده و بجوند. اما اگر این رفتار در کودک شما بیش‌ازحد دیده می‌شود ممکن است دلیلی داشته باشد که باید به آن دقت بیشتری کرد.

[h=3] دندان درآوردن[/h]
کودک در هر زمان بین سه‌ماهگی تا 3 سالگی ممکن است دندان درآورد. در طی این زمان کودک شما علاقه‌ی بیشتری به جویدن هر چیزی از خود نشان می‌دهد و این عادی است زیرا می‌خواهد به بیرون آمدن دندان تازه از لثه کمک کند. برای جلوگیری از جویده شدن لبه‌های تخت توسط کودک بهتر است از چیز دیگری استفاده کنید، مانند حوله‌ای که برای 30 دقیقه داخل فریزر گذاشته بودید. [h=3] نگرانی[/h]
جویدن زیاد اشیا می‌تواند نشانه‌ای از استرس و نگرانی در کودک باشد. جویدن اشیا به‌تنهایی دلیل مشخصی بر نگرانی نیست. اما اگر کودک در کنار جویدن چیزهایی مانند گهواره، انگشتان و .. علائم دیگری از نگرانی نیز از خود نشان می‌دهد شاید بهتر است کمی بیشتر به این قضیه رسیدگی کنید. نگرانی در کودکان بیشتر از پرسیدن از آن‌ها، با دیدن رفتارشان قابل‌تشخیص است. [h=3] اختلال پردازش حسی یا SID[/h]
اختلال پردازش حسی وضعیتی است که در آن درک حسی کودک از جهان متفاوت از هم سن و سالان اوست. کودک شما شاید نسبت به حس لامسه، مزه، صداها یا اشیا درک بیشتر یا کمتری داشته باشد. این اختلال باعث بروز رفتارهایی مانند جویدن زیاد وسایل، لباس یا اعضای بدن می‌شود.
 
بالا پایین