Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

همسرم توقع دارد برای مادرش خانه بخرم

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اخبار حوادث
Konu Başlığı همسرم توقع دارد برای مادرش خانه بخرم
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

مرد جوان وقتی فهمید همسرش از او می خواهد برای مادرش خانه بخرد به دادگاه خانواده رفت و دادخواست جدایی داد.

باشگاه خبرنگاران جوان: مرد جوان وقتی فهمید همسرش از او می خواهد برای مادرش خانه بخرد به دادگاه خانواده رفت و دادخواست جدایی داد.

چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی یک سالی می شود که پدرزنم فوت کرده و مادرزنم در همان خانه مستاجریشان زندگی می کند. اما الان چند وقتی است که همسرم از من می خواهد که برای مادرش یک خانه بخرم تا از مستاجر بودن راحت شود.

وی افزود: از وقتی این پیشنهاد را از زبان همسرم شنیده ام به شدت شوکه ام. با خودم می گویم آخر این چه توقعی است که همسرم از من دارد. من اگر هم پول خرید یک خانه را داشته باشم چرا باید برای مادرزنم خانه بخرم. من خودم زندگی دارم و درآینده قرار است صاجب فرزند شوم. چرا باید با این همه مشکلات خودم را به دردسر بیندازم و برای مادرزنم خانه بخرم. اما همسرم بیخیال این موضوع نمی شود و مرتب از من می خواهد اینکار را انجام دهم.

مرد جوان ادامه داد:هرچه با او صحبت می کنم که نمی توانم اینکار را انجام دهم، فایده ای ندارد و حرف خودش را تکرار می کند. آخرین بار که سر این موضوع همسرم دعوای بزرگی به پا کرد، من هم تصمیم گرفتم برای همیشه از این زن خودخواه جدا شوم.

بالا پایین