Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

آشوبی که چارتار به پا کرده است !

اطلاعات موضوع

Kategori Adı موسیقی
Konu Başlığı آشوبی که چارتار به پا کرده است !
نویسنده موضوع somayye
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan somayye

somayye

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 7, 2016
ارسالی‌ها
5
پسندها
1
امتیازها
0

اعتبار :

گروه چارتار

چارتار نام یک گروه موسیقی ایرانی است. این گروه در سال ۱۳۹۰ تشکیل شده*است. سبک این گروه تلفیقی است و موسیقی الکترونیک را با آواز ایرانی تلفیق کرده است.

اشعار و ترانه*ها و همچنین لحن و صدای خواننده که برگرفته و استوار بر ادبیات و موسیقی کلاسیک ایرانی است از یک سو و همچنین ملودی*های پویا و تنظیم*های مدرن از سوی دیگر، فضای متفاوتی را در موسیقی این گروه به وجود آورده*است.
شکل گیری گروه
آرمان گرشاسبی در گفت*وگو با سایت موسیقی ما می*گوید:
یک دوستی قدیمی*ای من و آرش داشتیم و همین*طور من و احسان. از طرفی آرش هم با آیین دوست بود. آرش ساز می*زد و من هم آواز کار می*کردم، ولی آرش از این موضوع بی*خبر بود. یک روز خیلی اتفاقی آرش ساز زد و من هم خواندم. آرش که از تمرین*های من بی*خبر بود، گفت تو چقدر خوب می*خوانی، صبر کن به تو خبر می*دهم. نمی*دانستم چه تصمیمی دارد. بعد هم آرش یک ملودی سنتی ساخت و آیین هم آن را الکترونیک تنظیم کرد.
بعد یک روز با من تماس گرفت و قرار گذاشتیم و موسیقی را برای من پخش کرد و گفت برای تکمیل کار به یک شاعر نیاز داریم، کسی را سراغ نداری؟ من هم احسان را معرفی کردم، احسان پذیرفت و روی ملودی، ترانه*ای نوشت و وقتی هر چهار نفر روی شعر توافق کردیم، من هم آن قطعه را خواندم. آن*جا بود که دیدیم پکیج خوبی از کار درآمده و بدون این*که حرفی بزنیم، کار روی قطعه دوم را شروع کردیم.
اعضای گروه

• آرمان گرشاسبی (خواننده - متولد ۱۳۶۷)
  • آرش فتحی (آهنگساز - متولد ۱۳۶۷ )
  • احسان حائری (ترانه سرا - متولد ۱۳۶۷ )
  • آیین احمدی*فر (تنظیم*کننده - متولد ۱۳۶۳)

آلبوم باران تویی
باران تویی نام اولین آلبوم استودیویی گروه چارتار است که در بهمن ۱۳۹۲ و با شماره مجوز ۵۸۶۷–۹۲ عرضه شد.
تیزر این آلبوم توسط امید بنکدار و کیوان علی*محمدی ساخته شده*است. بازیگر اصلی این تیزر مهناز افشار است که برخی از اشعار این آلبوم روی صورت وی خطاطی می*شود.

• بهترین آلبوم تلفیقی سال ۱۳۹۲ به انتخاب مردم در جشنواره سالانه موسیقی ما
  • بهترین قطعهٔ تلفیقی سال ۱۳۹۲ به انتخاب مردم در جشنواره سالانه موسیقی ما، برای قطعهٔ چهارم آلبوم ( باران تویی )

کنسرت ها
دو هفته پس*از انتشار آلبوم، اولین کنسرت گروه چارتار با اجرای قطعاتی از این آلبوم در اریکه ایرانیان برگزار شد، پس از آن گروه چارتار کنسرت*های متعددی را در شیراز، اهواز، لاهیجان، کردستان و انزلی برگزار کرد که با استقبال خوب مخاطبان روبرو شد. همچنین قطعاتی از این آلبوم در جشنواره موسیقی فجر اجرا شد.

آلبوم جاده میرقصد
جاده می*رقصد نام دومین آلبوم استودیویی گروه چارتار است که در شهریور ۱۳۹۴ عرضه شد.
در شهریور 94 تیزر آلبوم جاده میرقصد وارد شد که بخشی از موزیک ویدیو حضوری اتفاقی بوده است.
ویدیوهای مرتبط :
چارتار
گروه چارتار
آشوبم آرامشم تویی
باران تویی
اهنگ باران تویی
کنسرت چارتار
آلبوم جدید چارتار
چارتار باران تویی
آهنگ جدید چارتار

بالا پایین