Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

پرسش های سری اول پرنده مهاجر

اطلاعات موضوع

Kategori Adı صندلی داغ
Konu Başlığı پرسش های سری اول پرنده مهاجر
نویسنده موضوع Soroush
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan Soroush

Soroush

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jul 16, 2016
ارسالی‌ها
12
پسندها
32
امتیازها
0

اعتبار :

پرسش های پرنده مهاجر :

سلام من امدم با یه عالمه سوال
درود خوش اومدی.
:loveshower:
ظاهرا هیزم های شمال زیاد حرارت نداره مرصاد که یزدیه

بنظرت سوالا تا الان به نکته حساس رسیده که صندلیت رو به داغی بره؟ نه بابا سرده سردن
اگه نگار رو صندلی بره اولین سوالت چیه ازش؟ چرا اینقدر منو دوس داری نگار؟؟
چرا تو این فروم همه کچلن؟ از شاسن بد شماست دیگه، البته من که نیستم
چند درصدرمایلی من رو صندلی بشینم؟ برام مهم نیست زیاد خخخخ
اگه قرار باشه شهر دیگه ساکن بدی کجارو ترجیح میدی چرا ؟ آمستردام هلند چون آزادیا زیادی داره، داف هم که ماشالا فت و فراوون
از دیدگاهت کار برای چیه ؟ برای اینکه پول در بیاری، بعد با پولت خونه و ماشین بخری، بعد با خونه و ماشین زن بگیری، بعد زنتو ببوسی و بغل کنی و الی آخر.. پس هدف نهایی زنه خخخخ
فکر میکنی اگه بیشتر وقتت اوقات فراغت داشته باشی خوبه یا کسالت اور میشه؟ تا وقتی که آدم بیکاره براش کسالت آوره، وقتی که سرش شلوغ میشه همش دوس داره بیکار باشه
ولی در کل اوقات فراغت زیاد خیلی خوبه، من دوس دارم کلی بخابمو نت گردی کنم

خواب و استراحت تا چه اندازه خوب و دلچسبه؟ هر چقدر هم باشه خداییش کمه
راز نگهدار خوبی هستی؟ خیلییییییییی، از بچگی معروف بودم که دهنم قرصه.. کلا راز نگه دار خیلی خوبیم واقعا
چطوری میشه زندگی رو زیباتر کرد؟ با خوش گذرونی و عیاشی، بعد که دیدی تکراری شد ورزش کنی و هنر و چیزای جدید یاد بگیری
هدف از آفرینش چیه ؟ از دیدگاه خودت نه کتاب دینی خخخخخخ من هنوز به آفرینش شک دارم، حس میکنم آدما هم مث سایر موجودات هدف خاصی ندارن
خواننده های مورد علاقه ات؟ والا از کسی بت نمیسازم معمولا، اما خواننده های قدیمی رو اکثرا دوس دارم و از جدیدیا متنفر.. هایده ، ستار ، حمیرا و ...
استیکر مورد علاقه ات؟ از قدیم از استیکرای این انجمنا واقعا بدم میومده
دوستداری کی بیاد سوال کنه که نیامده؟ نگار
امیدوارم صندلی ات پر از حرارت بشه مرسی بابت پرسشای قشنگت
بازم سوالی بود در خدمتم

بالا پایین