سؤالی دارید؟

شما می توانید سؤالات خود را در انجمن مربوط ارسال کنید

پاسخ

شما پاسخ های جدید به موضوعات را در اینجا مشاهده کنید

تماس با مدیران

درصورت ارتباط با مدیران می توانید اقدام نمایید

قیمت "پراید" حدود 90 میلیون و "پژو 206 تیپ پنج" به 170 میلیون رسید

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde خودروهای داخلی kategorisinde شاهرخ کریمی tarafından oluşturulan قیمت \"پراید\" حدود 90 میلیون و \"پژو 206 تیپ پنج\" به 170 میلیون رسید başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 144 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı خودروهای داخلی
Konu Başlığı قیمت \"پراید\" حدود 90 میلیون و \"پژو 206 تیپ پنج\" به 170 میلیون رسید
نویسنده موضوع شاهرخ کریمی
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan شاهرخ کریمی

شاهرخ کریمی

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Apr 23, 2020
ارسالی‌ها
16
پسندها
35
امتیازها
13
دل نوشته
من درد مشترکم مرا فریاد کن
تیم ملی مورد علاقه
ماه تولد

اعتبار :

به گزارش خبرنگار عصر ایران بر اساس پایش های انجام گرفته از نمایشگاه های تهران، قیمت خودروهای داخلی این روزها با شیب تندی در حال افزایش است به طوریکه فقط در یک مورد قیمت خودروی پراید که به نوعی شاخص هم تلقی می شود طی 20 روز با افزایش 10 میلیون تومانی همراه بوده است.

قیمت


امروز پراید 111 که در چهارم اردیبهشت99 تولید آن رسما متوقف شد به 89 تا 90 میلیون تومان رسیده و پراید 131 نیز برچسب قیمتی 80 میلیون تومان را بر خود دارد.

بر اساس این گزارش محصولات ایران خودرو خصوصا خانواده پژو نیز با افرایش قیمت مواجه شده است به طوریکه قیمت پژو 206 تیپ 2 مدل 99 هم اکنون به 145 میلیون تومان و تیپ 5 آن نیز به قیمت 170 میلیون تومان رسیده است.

شیب افزایش قیمت فقط مربوط به 2 خودروساز بزرگ ایران خودرو و سایپا نبوده و در دیگر محصولات داخلی و یا مونتاژ داخل نیز به چشم می خورد به طوریکه هم اکنون قیمت مزدا 3 که در آخرین روزهای اسفند 98 حدود 500 میلیون تومان بود امروز به 630 میلیون تومان افزایش یافته است.

کاهش عرضه خودرو به بازار،حضور واسطه ها و دلال ها و همچنین سرازیر شدن نقدینگی به بازار خودرو از جمله دلایل افزایش قیمت از سوی کارشناسان عنوان می شود.

قیمت های بالا و حبابی که این روزها در بازار خودرو شاهد آن هستیم لزوم مداخله جدی مسئولان برای کنترل قیمت ها را طلب می کند و جا دارد تا وزرات صمت و دیگر نهاد های نظارتی با ورود به موضوع تصمیمات جدی را برای کنترل قیمت ها در این حوزه اجرایی کنند.
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: eLOy

شاهرخ کریمی

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Apr 23, 2020
ارسالی‌ها
16
پسندها
35
امتیازها
13
دل نوشته
من درد مشترکم مرا فریاد کن
تیم ملی مورد علاقه
ماه تولد

اعتبار :

خبر خوب قیمت پراید پایین آمد
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: eLOy
بالا پایین