سوالی دارید؟

شما میتوانید سولات خود را در انجمن مربوط ارسال کنید

پاسخ

شما پاسخ های جدید به موضوعات را در اینجا مشاهده کنید

تماس با مدیران

درصورت ارتباط با مدیران میتوانید اقدام نمایید

رنگ آکریلیک

avaseo

کـاربـر انجمــن
عضویت
Jan 6, 2019
ارسال ها
37
امتیاز واکنش
-1
امتیاز
6

امتیاز:

رنگ آکریلیک از جدیدترین رنگ های ساختمانی است که با فرمولاسیون خاص خود با محیط زیست سازگار است. در سه نوع براق، مات و نیمه براق در بازار عرضه می‌شود. رنگ‌آمیزی با آکریلیک روی تمام سطوح ممکن است و با توجه به غلظت بالا، سطوح را کاملاً می‌پوشاند. ضد رطوبت و مقاوم در برابر سایش است. دوام بالایی دارد. در هنگام اجرا بوی نامطبوع ندارد و به‌سرعت خشک می‌شود.

آکریلیک در رنگ‌آمیزی سطوح گچی یا دیوار‌های رنگ شده و یا سطوح بتنی و سیمانی و… مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد. رنگ آکریلیک از جدیدترین رنگ های ساختمانی است که ‌می‌توانید از آن در رنگ‌آمیزی دیوارهای حیاط و نماهای پارکینگ استفاده کرد.

رنگ روغن
از قدیمی‌ترین انواع رنگ ساختمانی رنگ روغن است که در سه نوع براق، مات و نیمه براق وجود دارد. نوع براق این رنگ دوام بالایی دارد و به علت قابل شستشو بودن، پوشش خوب و عایق بودن برای در و پنجره از آن استفاده می‌شود. نوع براق رنگ روغن نور را منعکس و فضا را روشن‌تر می‌کند اما باعث می‌شود ایرادات و ناهمواری‌های سطوح به چشم بیایند. قابلیت شستشوی و پوشش دهی رنگ روغن مات نسبت به نوع براق کمتر است. از رنگ‌‌های روغنی می‌توانید در مکان‎‌های مرطوب مثل سقف دستشویی و حمام استفاده کنید. همین‌طور بر روی سطوح فلزی و چوبی و همچنین محل‌هایی که قبلاً رنگ شده به خوبی جواب می‌دهد. در فضاهای خارجی مثل نرده‌ها، حصار، درها و … مناسب‌ترین و بهترین انتخاب استفاده از رنگ‌‌های روغنی است. چه رنگ‌های بدون بو هستند ، پتینه کاری در ساختمان لوکس ، مقاومت سازه های فلزی پروفیل گالوانیزه ، انتخاب مکان گلخانه ، قفل دیجیتال اداری ، قفل دیجیتال اداری ، سیستم در بازکن هوشمند و تصویری ، نکاتی که قبل از خرید ورق رنگی گالوانیزه باید بدانید ، 5 طرح برای ساخت گلخانه ارزان ، فولاد های سمانته ، معرفی گالوانیزه گرم
 
بالا