Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

پرســـــــــــــپولیس

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اخبار ورزشی
Konu Başlığı پرســـــــــــــپولیس
نویسنده موضوع سایه های بیداری
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan نبات

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳

ادعای خبرنگار عراقی:بشار به اف‌سی قطر می‌رود
بشار تصمیمش را گرفت
بشار تصمیمش را گرفت

خبرنگار عراقی شبکه الکاس قطر معتقد است هافبک پرسپولیس تصمیم نهایی اش را برای انتقال به تیم اف‌سی قطر گرفته است.

به گزارش خبرگزارش خبرآنلاین، عمر قحطان، خبرنگار عراقی شبکه الکاس قطر معتقد است بشار رسن هموطنش تصمیم نهایی خود را برای جدایی از پرسپولیس گرفته است.
این درحالیست که رسن شب گذشته یک پیام خدافظی در استوریش منتشر کرد و امروز این استوری جنجالی را حذف کرد. در واکنش به این اقدام هافبک عراقی گل محمدی و رسول پناه مربی و مدیریت باشگاه اعلام کردند رسن با این تیم قرارداد دارد و نمی تواند تیم را ترک کند.
اما خبرنگار شبکه «الکاس» قطر در این زمینه در صفحه توئیترش نوشت: بشار رسن هر اتفاقی که بیفتد مصمیم به ترک باشگاه پرسپولیس است. تیم آینده اش او بدون شک باشگاه اف سی قطر است.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳

از بی احترامی و نوع برخوردها ناراحتیم
ربیع‌خواه: گل محمدی، من و انصاری را نمی‌خواهد
ربیع‌خواه: گل محمدی، من و انصاری را نمی‌خواهد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرمربی تیم به باشگاه نامه زده و اعلام کرده من و انصاری را نمی‌خواهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محسن ربیع‌خواه پس از جلسه با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: قرارداد من قبل از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا تمام شده بود امروز به باشگاه آمدم چون بلاتکلیف هستیم. یحیی گل‌محمدی به باشگاه نامه زده که من و محمد انصاری را نمی‌خواهد هنوز هم برای ما تعیین تکلیف نکرده‌اند فسخی به ما نداده‌اند و اتفاقی نیفتاده است. هنوز مطالباتم و اینکه چقدر طلب دارم مشخص نیست. هم من و هم محمد انصاری یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد داریم.

ربیع‌خواه در مورد اینکه به نظر می‌رسد دلایل فنی باعث دلخوری و تصمیم جدایی او و انصاری شده است، عنوان کرد:‌ همه جای دنیا ممکن است مربی بازیکنی را نخواهد. ریوالدو از بارسا به میلان رفت اما در آنجا بازی نکرد و فوتبالش تمام شد چون مربی او را نمی‌خواست. این سلیقه مربی است چون او انتخاب می‌کند.سلیقه سرمربی پرسپولیس هم طوری است که به ما نیاز ندارد حقم دارد و تیمش هم موفق بوده است.

وی ادامه داد: بابت اینکه ما را نمی‌خواهند و مسائل فنی دلخوری نداریم طبیعی است و همه جای دنیا هم همین است، اما ما از کم‌محلی‌ها و بی‌احترامی‌ها و نوع برخوردها ناراحت هستیم.

ربیع‌خواه در مورد اینکه چه صحبت‌هایی امروز در باشگاه پرسپولیس انجام شد، گفت: صحبتی که شد این بود که چند روزی دست نگه داریم تا مصوبه هیأت مدیره بیاید، مطالبات ما را مشخص کنند ببینیم وضعیت دریافتی‌هایمان چه می‌شود.

وی در خصوص اینکه یکم آبان تاریخ ثبت قراردادها به پایان می‌رسد و این گذشت زمان باعث بلاتکلیفی شده است، اظهار داشت: به خاطر همین ناراحتیم که بلاتکلیف هستیم زمان نقل و انتقالات می‌گذرد و جلو می‌رود سرمربی یا بازیکنان با باشگاه مشکلی دارند این وسط ما ضرر می‌کنیم.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸

نامه مجدد پرسپولیس به ‌AFC درباره پرونده آل‌کثیر
نامه مجدد پرسپولیس به ‌AFC درباره پرونده آل‌کثیر

باشگاه پرسپولیس همچنان در انتظار ارسال شرح تفصیلی رای محرومیت عیسی آل‌کثیر است که لایحه اعتراضی خود نسبت به آن را تنظیم نموده و ارسال کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، باشگاه پرسپولیس همچنان در انتظار ارسال شرح تفصیلی رای محرومیت عیسی آل‌کثیر است که لایحه اعتراضی خود نسبت به آن را تنظیم نموده و ارسال کند.

در این ارتباط فدراسیون فوتبال ایران در روزهای گذشته در نامه دیگری به کنفدراسیون فوتبال آسیا، این درخواست را یادآور شد.

باشگاه پرسپولیس از زمان دریافت شرح تفصیلی رای، سه روز فرصت خواهد داشت تا اعلام کند که به رای صادره اعتراض دارد و پس از ان نیز مهلت 5 روزه برای ارسال لایحه در اختیار باشگاه خواهد بود.

نبات

کاربر انجمـن :)
تاریخ ثبت‌نام
Sep 18, 2020
ارسالی‌ها
1,851
پسندها
4,731
امتیازها
113
اعتبار :

تسلیت..... :rose: :rose: :rose: :broken_heart: