Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

درگذشت سرژیک تیموریان بازیکن سابق تیم استقلال

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اخبار ورزشی
Konu Başlığı درگذشت سرژیک تیموریان بازیکن سابق تیم استقلال
نویسنده موضوع سایه های بیداری
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan سایه های بیداری

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹

سرژیک تیموریان فوت کرد
سرژیک تیموریان فوت کرد

هافبک سابق استقلال و برادر آندرانیک تیموریان جان به جان آفرین تسلیم کرد.

سرژیک تیموریان، هافبک سال‌های دور استقلال که چندی پیش و بعد از تصادفی سخت در بیمارستان بستری شد، ساعاتی پیش درگذشت.

مرتضی هاشمی زاده، بازیکن سابق استقلال این خبر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰

تسلیت فرهاد مجیدی در پی درگذشت تیموریان
تسلیت فرهاد مجیدی در پی درگذشت تیموریان

فرهاد مجیدی با انتشار پیامی درگذشت سرژیک تیموریان را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرژیک تیموریان بازیکن سابق باشگاه استقلال امروز درگذشت. به همین دلیل فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال یک پیام تسلیت منتشر کرد.

او در متن تسلیت خود نوشت: «درگذشت سرژیک تیموریان تلخ و غم‌انگیز است. این غم بزرگ را به آندوی عزیز و خانواده ایشان تسلیت می‌گویم. جامعه ارامنه و باشگاه خاطره‌انگیز آرارات در ایران پیوندی همیشگی با استقلال دارند، هر دو باشگاه از قلب مردم هویت گرفته‌اند. استقلال خانه‌ی دوم ستاره‌هایی بود که در آرارات ساخته می‌شدند. در غم درگذشت سرژیک عزیز اعضای خانواده استقلال را شریک خود بدانید.»

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۰

جواد نکونام: خبر درگذشت سرژیک تیموریان باورکردنی نیست
جواد نکونام: خبر درگذشت سرژیک تیموریان باورکردنی نیست

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال و باشگاه استقلال نسبت به درگذشت سرژیک تیموریان واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نکونام، سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: «این خبر ما را هم شوکه کرد و باورکردنی نیست. سرژیک از بازیکنان خوب استقلال بود. وقتی خبر را شنیدم، با آندو تماس گرفتم و وقتی جواب داد متوجه شدم که واقعاً این اتفاق افتاده است. نمی‌دانم چه بگویم. آندو حال مساعدی ندارد. برای خانواده از خدا تیموریان طلب صبر می‌کنم.»

سرژیک تیموریان، برادر آندرانیک تیموریان و بازیکن سابق آرارات و استقلال امروز بعد از چند هفته کما، درگذشت.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰

دین‌محمدی: سرژیک از نظر دل‌پاکی شخصیت بی‌نظیری داشت
دین‌محمدی: سرژیک از نظر دل‌پاکی شخصیت بی‌نظیری داشت

ورزش سه نوشت: همبازی سابق مرحوم سرژیک تیموریان در تیم ماینتس آلمان درگذشت این ستاره فوتبال ایران را باورنکردنی خواند و گفت همچنان وی را در کنار خود حس می‌کند.

سیروس دین محمدی ستاره سابق تیم استقلال که زمانی در تیم ماینتس آلمان همبازی سرژیک تیموریان بود، پس از فوت این ستاره فوتبال گفت: با سرژیک حدود 20 سال رفاقت داشتم و چند بار هم به آندو تیموریان زنگ زدم که به بیمارستان به عیادتش برویم اما گفت به دلیل مسائل کرونا و این‌که در کما هم قرار داشت، این امکان وجود ندارد؛ دوران بازیگری خوبی را داشتیم و در ماینتس هم در کنار هم زندگی می‌کردیم اما فکر می‌کنم به فوتبال به حقش نرسید. اما او از نظر دل‌پاکی شخصیت بی‌نظیری داشت و چند سالی که در کنار وی زندگی کردم، واقعا این سادگی را در او دیدم.

وی افزود: در آلمان واقعا زندگی در کنار سرژیک برای من لذت‌بخش بود؛ فوت او غم بزرگی است چون خاطرات خوبی را در کنار او داشتم به ویژه در آلمان که حدود دو سال در کنار هم زندگی کردیم. با این‌حال فکر می‌کنم او همیشه کنار ما خواهد ماند و همیشه از خوبی‌های او یاد خواهیم کرد.

دین محمدی در بازگویی خاطره حضورش در فوتبال آلمان گفت: زمانی که به آلمان رفتم سرژیک زودتر از من آنجا حضور داشت، با یکدیگر شوخی و خنده بسیاری داشتیم و حتی به من می‌گفت اگر چند ماه دیگر در این‌جا بمانم با همبازیانم می‌توانم شوخی آلمانی هم داشته باشم و این خاطره را هیچ‌وقت یادم نمی‌رود.

واقعا سرژیک رفتن ناراحت کننده‌ای داشت و بعد از شنیدن خبرش واقعا شوکه شدم؛ هر سه چهار روزی یکبار به آندو زنگ می‌زدم و جویای احوال او می‌شدم اما وی میگفت به دلیل کرونا اجازه حضور در بیمارستان را نمی‌دهند. خیلی دوست داشتم خوب بشود و سرژیک را بتوانیم دوباره در کنار خود ببینیم اما این اتفاق رخ نداد. به آندو تیموریان و خانواده تیموریان تسلیت می‌گویم اما باید بگویم سرژیک تیموریان حیف شد اما من همچنان او را در کنار خودم حس می‌کنم.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

ادموند بزیک: امروز برادرم را از دست دادم
ادموند بزیک: امروز برادرم را از دست دادم

ادموند بزیک در گفت‌وگویی کوتاه درباره فوت سرژیک تیموریان صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ادموند بزیک که رفاقتی نزدیک با سرژیک تیموریان داشت چند کلمه‌ای درباره بازیکن سابق استقلال که به تازگی از دنیا رفته است، صحبت کرد.

ادموند بزیک، مهاجم سابق پرسپولیس به خبرآنلاین گفت: «حالم خوب نیست. دلم گرفته از درگذشت سرژیک و هنوز این اتفاق تلخ را باور نمی‌کنم و یاد بازی‌ها و خاطره‌هایش می‌افتم. اصلاً فکر نمی‌کردم که سرژیک را از دست بدهیم. به آندو تسلیت می‌گویم و می‌دانم روز سختی را خواهد داشت. امیدوارم صبور باشد و خدا به او صبر بدهد. به دوستان و فوتبالدوستان ارامنه هم تسلیت می‌گویم. نمی‌دانم واقعاً باید چه بگویم، اما امروز برادرم رو از دست دادم.»

سرژیک تیموریان، بازیکن سابق استقلال، آرارات و ماینتس چند ساعت قبل درگذشت.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

بازیکنان سابق سرخابی‌ها درگذشت سرژیک تیموریان را تسلیت گفتند
بازیکنان سابق سرخابی‌ها درگذشت سرژیک تیموریان را تسلیت گفتند

تعدادی از بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس درگذشت بازیکن سابق باشگاه استقلال را تسلیت گفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرژیک تیموریان بازیکن سابق استقلال چندین هفته در کما بود و امروز درگذشت؛ جمعی از بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس این اتفاق دردناک را به آندرانیک تیموریان تسلیت گفتند.

جواد کاظمیان، یحیی گل‌محمدی، امیرحسین صادقی و مهدی رحمتی از جمله این بازیکنان بودند که درگذشت برادر آندرانیک تیموریان را به او تسلیت گفتند.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷

باشگاه ماینتس درگذشت سرژیک تیموریان را تسلیت گفت
باشگاه ماینتس درگذشت سرژیک تیموریان را تسلیت گفت

باشگاه ماینس آلمان درگذشت سرژیک تیموریان بازیکن سابق تیم خود را تسلیت گفت.

سرژیک تیموریان بازیکن سابق استقلال که مدتی در باشگاه ماینس آلمان هم عضویت داشت، امروز درگذشت.

این بازیکن سابف فوتبال ۴۶ ساله مدتی قبل دچار سانحه رانندگی شده بود و به کما رفته بود.

بر این اساس باشگاه ماینس آلمان با انتشار تصویری از وی، پیام تسلیتی را خطاب به خانواده تیموریان منتشر کرد.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵

تسلیت علی کریمی به آندو در پی درگذشت سرژیک تیموریان/عکس
تسلیت علی کریمی به آندو در پی درگذشت سرژیک تیموریان/عکس

علی کریمی، اسطوره فوتبال ایران، درگذشت سرژیک تیموریان را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرژیک تیموریان بازیکن سابق استقلال، آرارات و ماینتس امروز درگذشت.

علی کریمی، بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی با انتشار یک استوری فوت بازیکن سابق استقلال را به آندرانیک تیموریان، برادر سرژیک تیموریان، تسلیت گفت.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰

علی دایی درگذشت سرژیک تیموریان را تسلیت گفت
علی دایی درگذشت سرژیک تیموریان را تسلیت گفت

علی دایی، اسطوره فوتبال ایران، درگذشت بازیکن سابق استقلال را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خبر درگذشت ناگهانی سرژیک تیموریان شوک بزرگی به فوتبال ایران وارد کرد.
علی دایی، بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی با انتشار یک استوری درگذشت بازیکن سابق استقلال را به آندرانیک تیموریان، برادر سرژیک تیموریان، تسلیت گفت.

بالا پایین