Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

مظلومی: استقلال باید به روز‌های خوب خود بازگردد

• نویسنده موضوع AynaZ
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اطلاعات عمومی
Konu Başlığı مظلومی: استقلال باید به روز‌های خوب خود بازگردد
نویسنده موضوع AynaZ
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan AynaZ

AynaZ

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Oct 9, 2020
ارسالی‌ها
54
پسندها
201
امتیازها
33
وب سایت
xnforo.ir
تخصص
کارگردانی و نویسندگی

اعتبار :

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پرویز مظلومی گفت: ما انگشت کوچک پورحیدری هم نمی‌شویم و حضور در استقلال وظیفه‌ای بود که با توجه به شرایط پیش آمده باید آن را قبول می‌کردم. تمام پیشکسوتان استقلال شبانه روز تلاش می‌کنند تا این تیم را از شرایط بوجود آمده خارج کنند.

او افزود: باید مشکلات را حل کنیم و این مسئله با کمک مدیریت و هواداران انجام می‌شود تا استقلال به روز‌های خوب خودش بازگردد.

سرپرست استقلال گفت: بابت استعفا از تیم ملی جوانان عذر خواستم و از تمام مدیران فدراسیون عذر خواهی می‌کنم. من سال‌ها در استقلال بودم و باید به کمک این تیم می‌آمدم.

مظلومی افزود: مدیران در تلاش هستند تا دیاباته، میلیچ و علی کریمی را حفظ کنند و به دنبال این هستند تا پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه باز شود. رقم زیادی باید تامین شود تا بدهی‌ها پرداخت شود. میلیچ و دیاباته پول بگیرند، به تمرین باز می‌گردند.

او ادامه داد:کادر فنی دلسوزی به ترکیب تیم اضافه شدند و همه تلاش خود را به کار می‌گیرند تا تیم موفق شود.

مظلومی درباره عقد قرارداد با مهدی مهدی پور گفت: قرارداد مهدی پور با استقلال نهایی شده است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: باید منتظر باشیم تا ببینیم در قرعه کشی چه قرعه‌ای نصیب استقلال می‌شود.

انتهای پیام/

Let's block ads! (Why?)

ادامه مطلب...

بالا پایین