Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

جدیدترین خودرو مرسدس بنز Vision G code

اطلاعات موضوع

Kategori Adı خودرو های مرسدس بنز
Konu Başlığı جدیدترین خودرو مرسدس بنز Vision G code
نویسنده موضوع .::Mehraad::.
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sarabit

.::Mehraad::.

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Mar 5, 2021
ارسالی‌ها
20
پسندها
65
امتیازها
13

اعتبار :


1614943544956.png

کارخانه های خودروسازی همواره به دنبال نوآوری در محصولات خود هستند تا بتوانند مخاطبان بیشتری را به خود جلب کنند.
خودروهایی که اخیرا عرضه می شوند نه تنها دارای امکانات و ویژگی های خاصی هستند بلکه بدنه آن ها نیز کاملا متفاوت است، مانند خودرو جدید مرسدس بنز و خودرو نامرئی که در خیابان ها ویراژ می دهد.
کارخانه های خودرو سازی همواره به دنبال نوآوری در محصولات خود هستند تا بتوانند مخاطبان بیشتری را به خود جلب کنند. این موضوع در شرایطی مطرح می شود که غول های خودروسازی مانند بنز، بی ام و، پژو، ولوو، تویوتا و.... به رقابت با یکدیگر می پردازند تا بتوانند جایگاه خود را به عنوان خودروسازان بر تر حفظ کنند.

* خودرو جدید مرسدس بنز Vision G-Code
کارخانه آلمانی مرسدس بنز این بار نوآوری کاملا متفاوتی را در ساخت خودروی جدید خود با عنوان SUV هیدروژنی در نظر گرفته اما ظاهر این خودرو کمی عجیب به نظر می رسد یا بهتر است بگوییم مخاطبان انتظار ساخت خودرویی با چنین بدنه ای را از بنز نداشتند. امکانات این خودرو نیز متفاوت به نظر می رسد.
این خودرو جدید Vision G-Code نام داشته و دارای رنگ متفاوتی است. این خودرو به طریق مختلف به تولید انرژی می پردازد. بدنه این خودرو قادر به تولید انرژی الکتریکی است و این انرژی از طریق دریافت نور خورشید تامین می شود و می توان گفت خودرو جدید بنز یک پنل خورشیدی بزرگ است. از دیگر عجایب این خودرو، تبدیل انرژی های بادی به انرژی های الکتریکی است. انرژی های تولید شده در این خودرو جایگزین سوخت یا فرایند سن تر هیدروژن می شوند. فرآیند تولید هیدروژن باعث ورود اکسیژن به فضای داخلی خودرو می شود تا فضای داخلی نیز طراوت خود را بازیابد.

* ورود ماشین های نامرئی به خیابان ها
چه تصوری در رابطه با ماشین های آینده دارید؟ آیا خودروهای آینده پرواز می کنند؟ آیا می دانید در آینده ای نه چندان دور خودروهایی وارد خیابان ها می شوند که نامرئی هستند؟
با سرعت بالا در یک اتوبان در حال رانندگی هستید و فضای اطراف یا زمین را کاملا احساس می کنید گویا پنجره ای به بیرون باز است و شما شاهد وقایع اطراف هستید. دو محقق ژاپنی سازنده این خودرو هستند و آن ها در رابطه با علت ساخت چنین خودرویی می گویند:«اگر راننده ای که با سرعت در حال رانندگی است برای لحظه ای با نگاهی متفاوت به فضای بیرون خود نگاه کند در آن صورت از سرعت خود می کاهد. دوربین های حساسی در بدنه این خودرو کار گذاشته شده اند و تصاویر را به درب ها و صندلی های شیشه ای انتقال می دهند و تصاویر در آنجا نمایش پیدا می کنند. این تکنولوژی جدید در هواپیما ها نیز استفاده خواهد شد. چندی پیش خبر از ساخت هواپیماهای متفاوتی مطرح شده بود که به جای بدنه فلزی مجهز به بدنه شیشه ای بود.
 

sarabit

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jan 20, 2024
ارسالی‌ها
2
پسندها
1
امتیازها
3

اعتبار :

"آیا برای سفری لذت‌بخش و راحت به شیراز نیاز دارید؟ اجاره خودرو شاسی بلند در شیراز از طریق ما، به شما این امکان را می‌دهد که با خودرویی مناسب و منحصر به فرد، از زیبایی‌های این شهر دیدن نمایید. با قیمت مناسب و خدمات با کیفیت، ما به شما این فرصت را می‌دهیم که تجربه‌ای لازم برای یک سفر به یادماندنی را داشته باشید.
 
بالا پایین