Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

بین شرکت های فروشنده کنسول، ویدو گیم یا همون بازی، لوازم جانبی، پلی استیشن یا ایکس باکس را انتخاب میکنید؟

اطلاعات موضوع

Kategori Adı معرفی و دانلود بازی ها
Konu Başlığı بین شرکت های فروشنده کنسول، ویدو گیم یا همون بازی، لوازم جانبی، پلی استیشن یا ایکس باکس را انتخاب میکنید؟
نویسنده موضوع mohsenjoon
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan mohsenjoon

mohsenjoon

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Apr 21, 2021
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
1
وب سایت
istgahbazi.com
تخصص
seo

اعتبار :

سلام امروز میخوام درباره این دوتا شرکت غولی فروشنده کنسول و لوازم جانبی و بازی های ویدویی صحبت کنم. منظورم کمپانی هایی مث playstation و xbox هستش
تو خیلی از مقایسه ها کمپانی سونی با کنسول پلی استیشن تونسته تو میانگین شرکت ماکروسافت را بزنه
اما قبول دارم که هر کدام نقطه ضعف هایی ونقطه های قوتی هم دارند
اما من خودم طرف دار دو اتیشه شرکت فروشنده کنسول ، بازی ویدویی و لوازم جانبی پلی استیشن هستم البته اینکه میگم فروشنده منظورم این نیست که تولید کننده نیستند نه اما خیلی از محصولاتشون داره توی بازار های مشترک مثل چین ساخته میشود و توسط پلی استیشن و ایکس باکس به فروش میرسه . برند شدن دیگه اما من خودم شرکت سونی رو بیشتر دوست دارم و طرف دارش هستم و یه سایتم سعی کردم بزنم که تقریبا شبیه پلی استیشن بشه اسمشم ترجمه همون پلی استیشن گذاشتم (ایستگاه بازی) اما خیلی هنوز ضعیف تر هستم . پلی استیشن کجا من تنها کجا. درکل دعا کنید منم یه سونی ایرانی بشم

نظر شما چیه ؟ طرفدار پلی استیشن هستید یا ایکس باکس
playstation
xbox
istgahbazi

آخرین ویرایش:
بالا پایین