Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

بهترین سریال های عاشقانه چینی

اطلاعات موضوع

Kategori Adı هنر هفتم
Konu Başlığı بهترین سریال های عاشقانه چینی
نویسنده موضوع sara5280
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sara5280

sara5280

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 27, 2021
ارسالی‌ها
57
پسندها
4
امتیازها
8
تخصص
sa

اعتبار :

IMG_23032022_154609_854_x_482_pixel.jpg
من خودم سریال عاشقانه چینی زیاد دیدم ولی قبل از اینکه بگم کدوم ها هستن باید بگم که من رو این چینی کره ای ها کراش ندارم من فقط سریال هاشون رو نگاه میکنم خب

بهترین سریال های چینی و کره ای و اونایی که دیدم:

۱.طعمش ماله تو:خب این سریال رو من اصلاً دوست نداشتم به شما هم پیشنهاد نمیکنم

۲.دوبونگ سون زن قوی:من این سریال هم دوست ندارم و اینم پیشنهاد نمیکنم.

۳.درباره عشق:درباره عشق میتونست خیلی بهتر باشه ولی اصلاً خوب نبود

۴.همیشه اراده کن:همیشه اراده کن بد نبود خوب بود درواقع این یه سریال عاشقانه مدرسه ای هست.

۵.منشی کیم چشه؟:خب منشی کیم چشه رو هم اصلاً دوست نداشتم از یه جایی به بعدش خیلی خسته کننده می شد.

۶.افسانه رو باه ۹دم:خب این سریال خیلی خوبه من این سریال رو خیلی دوست دارم البته از یه جایی به بعدش ندیدم که باید برم ببینم اینو پیشنهاد میکنم.

۷.با اینکه میدانم:این سریال رو من دیدم ولی خیلی صحنه داره و بخاطر همین خیلی ازش خوشم نیومد اینو نبینید.

۸.عشق عبور کرده:این سریال بد نبود خوب بود ولی میتونست خیلی بهتر باشه.

۹.آلارم عشق:خوب بود

۱۰.عشق شدید:این سریال خوبیه اینم ببینید من دوسش داشتم خوب بوده.

۱۱.عشق غیر منتظره:این سریال خیلی خوبیه اگه نبینید از دستش میدید.

۱۲.زیبایی حقیقی:خب من این سریال رو دوست داشتم و بازیگراش خوب توش بازی کردن

۱۳.دبلیو:این سریال رو خیلی پیشنهاد میکنم ببینید چون واقعاً قشنگه من خیلی دوسش داشتم.

۱۴.قهرمان عجیب من:این هم خوبه من دوسش داشتم

۱۵.عشق مخفی من: من زیاد دوسش نداشتم خیلی خوشم نیومد نه من دوسش نداشتم.

۱۶.ویرانگر در خدمت گزاری شما حاظر است: این سریال رو خیلی خیلی دوست داشتم هم کمدی هم عاشقانه کمدین بسیار بسیار عالیه و عاشقانه خیلی قشنگه اینم پیشنهاد میکنم که هطمن ببینید.

۱۷.عاشق لبخندت شدم:بله و سریالی که تویه نظرات بیشتر کاربران اینجا من خوندم و دیدم که خیلیا این سریال رو دوست داشتن منم خیلی دوسش دارم ببینید.

۱۸.درخشان ترین ستاره اسمان:خب این سریال هم خیلی قشنگه ولی قسمت هاش خیلی زیاده و از یه جایی به بعد دیگه خسته کننده میشه چون الکی دیگه کشش میدم حیف این سریال که این ‌کار رو باهاش میکنن وگرنه خیلی قشنگه ببینینش هطمن.

۱۹.ایدی من خوشگل گنگنامه:خب ببینین این سریال زیاد به دل من ننشست یعنی اون طوری نیست که بگم خیلی فوق‌العاده بوده نه ولی بدم هم نبوده خوب بوده پیشنهاد میکنم ببینید.

۲۰.اولین بوسه برای هفتمین بار:خب ببینین این سریال خیلی خوبه ولی یه ایراد بی سر و ته آخرش اصلاً معلوم نشد که دختره با کی میره ولی درکل سریال خیلی خوبیه.

۲۱.برنامه نویس ناز:من اونقدر دوسش نداشتم ولی خیلی خوب نبوده از نظره من.

۲۲.عشق شرین:عشق شرین خوب بوده بد نبوده ولی انقدر سریال بمبی نبوده که بگم واااای عجب سریالیه نه ولی پیشنهاد میکنم شاید شما خوشتون امد.

۲۳.شکست در عشق یا اسم دیگش شکست عشقی:این سریال فقط ۵ قسمته و هر قسمت هم حدود ۱ ساعته قسمت۵ که حیاتی ترین قسمتش هست که بلاخره متوجه میشیم که دختره چیکار میکنه تویه گوگل نیست درسته من همه اینا رو تو گوگل نگاه میکنم ولی واقعاً سریال قشنگیه خلی خوبه من خیلی دوسش دارم.

۲۴.تشویق کن:خب ببینید این سریال از اون سریال های جذاب مدرسه ای و واقعاً خیلی قشنگه ببینید هطمن چون نبینید ضرر میکنید.

۲۵.من با یه آنتی فن ازدواج کردم:ببینید من اولین بار که این سریال رو یک قسمت کوتاهی رو دیدم گفتم هطمن این سریال خیلی عالیه و خیلی باحاله ولی وقتی رفتم کامل دیدمش دیدم نه اونقدر هم وحشتناک عالی نیست ولی و بد هم نیست Normal هست ببینیدش.

۲۶.شب دنباله دار:خب رسیدیم به این سریال این یکی از سریال هایی که من خودم شخصن خیلی دوسش دارم هطمن ببینید.

۲۷.من ربات نیستم: خب رسیدیم به این سریال این سریال خوب بوده من نظره خاصی دربارش ندارم ولی اصلاً بد نبوده خیلی خوب بوده هطمن ببینید.

۲۸.افسانه دریای آبی:خب و رسیدیم به سریالی که بلاخره منتظرش بودم دربارش نظر بدم اول اینکه این سریال کمدیه دوم اینکه بسیار عاشقانه اش بد قشنگه و شما در طول تمام این سریال فقط دارید می‌خندید و کیف میکنید من خودم شخصن واقعاً انقدر این سریال رو دوست دارم که دوست دارم برم تمام قسمت هاش رو یه ۲۰ بار دیگه ببینم و مطمئنم که همشون هم برام تازگی دارن این سریال بد قشنگه یکی از سریال های مورد علاقه منه و بهتر این سریال نیست حداقل من نتونستم پیدا کنم و من هنوز که هنوزه بعضی از قسمتش که یادم میاد از خنده میمیرم و همه جا تعریفش رو شنیدم و بگم بد قشنگه نبینید خیلی خیلی ضرر کردید چون واقعاً از همه اون سریال هایی که دیدید متفاوت تر و منحصر به فرد تره ببنید واقعاً واقعاً میگم خیلی بد پیشنهاد میکنم که ببینید واقعاً بی نظیره.

۲۹.فریب دل:خب و اما این سریال این سریال هم دومین سریال مورد علاقه منه بعد از افسانه دریای ابی این عالی ترینه و بی نظیره باید به بازیگراش جایزه بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن رو بدن هم خنده داره و هم عاشقانه بسیار بسیار قشنگی داره این هم اصلاً از دست ندید من همه جا تعریفش رو شنیدم و بیشتر شما ها هم تویه نظراتتون این سریال بوده من که خیلی دوسش دارم حتماً پیشنهاد میکنم که ببینید.

بالا پایین