Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

فیلم ونوم ۳ : اندی سرکیس از ساخت فیلم Venom 3 سخن می‌گوید

اطلاعات موضوع

Kategori Adı هنر هفتم
Konu Başlığı فیلم ونوم ۳ : اندی سرکیس از ساخت فیلم Venom 3 سخن می‌گوید
نویسنده موضوع sara5280
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sara5280

sara5280

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 27, 2021
ارسالی‌ها
57
پسندها
4
امتیازها
8
تخصص
sa

اعتبار :

Venom-8.jpg
فیلم ونوم ۳ ساخته می‌شود. این احتمالا خبر خوبی برای طرفداران فیلم‌های ونوم است. اندی سرکیس، کارگردان فیلم ونوم 2، اخیرا از ساخت فیلم ونوم 3 سخن گفته است. اگر شما هم از طرفداران ادی بروک و ونوم هستید، و دوست دارید بار دیگر این ابرقهرمان دوست‌داشتنی را بر پرده سینما ببینید، با ما همراه شوید. در این مقاله آخرین اخبار و جزئیات فیلم سینمایی ونوم سه را با هم بررسی می‌کنیم.

فیلم ونوم ۳ ساخته می‌شود. این احتمالا خبر خوبی برای طرفداران فیلم‌های ونوم است. اندی سرکیس، کارگردان فیلم ونوم 2، اخیرا از ساخت فیلم ونوم 3 سخن گفته است. اگر شما هم از طرفداران ادی بروک و ونوم هستید، و دوست دارید بار دیگر این ابرقهرمان دوست‌داشتنی را بر پرده سینما ببینید، با ما همراه شوید. در این مقاله آخرین اخبار و جزئیات فیلم سینمایی ونوم سه را با هم بررسی می‌کنیم.

فیلم سینمایی ونوم سه همه آن چیزی است که طرفداران ونوم اکنون به دنبال آن هستند. اخیرا فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید به کارگردانی اندی سرکیس (Andy Serkis) اکران شده است. این فیلم، که با نام ونوم 2 نیز شناخته می‌شود، در ادامه‌ی فیلم Venom (2018) ساخته شد. گرچه منتقدین نظرات مختلفی در مورد این فیلم داشتند، اما استقبال بینندگان از فیلم عالی بود. فیلم ونوم 2 تاکنون حدود 493 میلیون دلار فروش داشته و تبدیل به ششمین فیلم پرفروش سال 2021 شد. این استقبال فوق‌العاده سبب شد ساخت فیلم ونوم ۳ در دستور کار قرار گیرد.

اولین فیلم ونوم در سال 2018 اکران شد. فیلم ونوم 2 نیز قرار بود در سال 2020 اکران شود که با شیوع کووید-19 همه برنامه‌ها به هم ریخت. دومین قسمت با تاخیر فراوان، درنهایت در 1 اکتبر 2021 (9 مهر 1400) در سینماهای آمریکا به روی پرده رفت.

تاکنون خبر موثقی در مورد تاریخ اکران ونوم ۳ منتشر نشده است. ایمی پاسکال (Amy Pascal) از تهیه‌کنندگان فیلم ونوم و فیلم مرد عنکبوتی، تائید کرده که گفتگو درمورد ساخت فیلم سینمایی ونوم 3 آغاز شده، اما در حال حاضر تمرکز همه بر اکران فیلم Spider-Man: No Way Home است. با این حساب، خبر بسیار سورپرایزکننده‌ای خواهد بود اگر تاریخ اکران فیلم ونوم ۳ تاریخی قبل از سال 2024 اعلام شود.

تا این لحظه اخبار خاصی از داستان فیلم ونوم 3 منتشر نشده است. اما با توجه به پایان فیلم ونوم 2، می‌توانیم حدسیاتی در این مورد داشته باشیم.

در آخرین صحنه فیلم ونوم 2، دیدیم که مولیگان پس از یک جراحت سخت چشمانش را باز می‌کند. همه ما آن چشمان آبی درخشان را به خاطر داریم، پس احتمالا سلام بر تاکسین در فیلم ونوم 3. وقتی از اندی سرکیس در مورد تاکسین و دیگر داستان‌هایی که منجر به ساخت فیلم سینمایی ونوم 3 می‌شود، پرسیدند او گفت: “من فکر می‌کنم پتانسیل زیادی در دنیای ونوم برای سفرهای واقعا جالب وجود دارد، پیش از اینکه آن امر غیرقابل اجتناب اتفاق افتد”.

حتی فکر رویارویی ونوم و مردعنکبوتی نیز بسیار وسوسه‌کننده است. خواه هالند، مگوایر یا گارفیلد هریک از آنان به راحتی می‌توانند در فیلم ونوم سه روبروی ونوم قرار گیرند. سرکیس در این مورد گفت: “من می‌دانم که همه مشتاق رویارویی ونوم با مرد عنکبوتی هستند. این را می‌دانم. اما در این مسافت، ابرشرورهای دیگری نیز در راونکرافت وجود دارند. در اینجا چنین زمین حاصلخیزی وجود دارد. این همان جعبه شنی است که من واقعا علاقمندم با آن بازی کنم. چه کسی ممکن است در آن کمین کرده باشد؟”

https://ck.yektanet.com/b/click?VER...ect=https://www.triboon.net/customer-club/&ab

بالا پایین