Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

اسپلیتر hdmi

اطلاعات موضوع

Kategori Adı قانون
Konu Başlığı اسپلیتر hdmi
نویسنده موضوع sevdaa
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sevdaa

sevdaa

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 14, 2023
ارسالی‌ها
10
پسندها
7
امتیازها
3
محل سکونت
تهران
وب سایت
sevdaa.ir
تخصص
فنی و مهندسی

اعتبار :

HDMI splitter دستگاهی است که به شما این امکان را می‌دهد که یک سیگنال HDMI را به چند خروجی HDMI مجزا تقسیم کنید. این دستگاه به طور معمول برای موارد زیر کاربرد دارد:

نمایش یک تصویر یا ویدئو روی چند نمایشگر همزمان: با استفاده از HDMI splitter می‌توانید یک منبع ورودی HDMI مانند یک پخش‌کننده بلوری، کنسول بازی یا کامپیوتر را به چند نمایشگر متصل کنید و همزمان محتوا را در همه آن‌ها به نمایش بگذارید.


پخش محتوا به طور همزمان در چند اتاق: HDMI splitter به شما امکان می‌دهد که محتوای ویدئویی را از یک منبع مرکزی به چند نمایشگر در فضاهای مختلف بفرستید، مانند یک سیستم تلویزیون خانگی سرتاسری.


افزایش طول کابل HDMI: با استفاده از HDMI splitter می‌توانید کابل HDMI را به طول بیشتری گسترش دهید و نمایشگر را در فاصله بیشتری از منبع ورودی قرار دهید.


در کل، HDMI splitter یک ابزار مفید برای تقسیم و پخش سیگنال HDMI به چند خروجی است که در کاربردهای مختلف مانند نمایش همزمان، پخش در اتاق‌های مختلف و افزایش طول کابل کاربرد دارد.


اگر قصد خرید یک اسپلیتر HDMI را دارید، می‌توانید از وب‌سایت ورتکس اقدام کنید. اسپلیتر HDMI یک دستگاه الکترونیکی است که به ورودی HDMI یک دستگاه مانند تلویزیون، مانیتور یا پروژکتور متصل شده و به چندین خروجی HDMI وصل می‌شود. این امکان را فراهم می‌کند تا یک منبع تصویری یا صوتی را به چندین دستگاه نمایش متصل کنید.

اسپلیتر HDMI عمدتاً در مواردی کاربرد دارد که نیاز به به اشتراک‌گذاری یک سیگنال HDMI بین چندین دستگاه وجود دارد. برخی از کاربردهای اصلی آن عبارتند از:

نمایش تصاویر و ویدئوها در چندین مکان: استفاده از اسپلیتر HDMI برای نمایش یک ویدئو یا تصویر بر روی چندین تلویزیون یا مانیتور در یک مکان، مانند یک فضای نمایش عمومی یا فروشگاه. این امکان را فراهم می‌کند که تصویر از یک دستگاه HDMI به‌طور همزمان بر روی چندین تلویزیون و نمایشگر ارسال شود.


اسپلیترهای HDMI مدل‌های مختلفی را با تعداد پورت‌های متفاوت (از 2 تا 16 پورت) در بازار ارائه می‌دهند که از نظر کیفیت و قابلیت‌ها با یکدیگر متفاوت هستند.
 
بالا پایین