Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

چطور ماگ سرامیکی خوب بخریم؟

اطلاعات موضوع

Kategori Adı خانه
Konu Başlığı چطور ماگ سرامیکی خوب بخریم؟
نویسنده موضوع آف سود
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan آف سود

آف سود

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Oct 17, 2023
ارسالی‌ها
12
پسندها
6
امتیازها
3
وب سایت
offsood.com

اعتبار :

1- جنس ماگ:

ماگ ها تنوع جنس بالایی دارند که شامل سرامیکی، شیشه ای، استیل و پلاستیکی و... می شود. در این میان ماگ های سرامیکی به دلیل کیفیت بالا و زیبایی طرح هایشان از مدل های پرطرفدار هستند. اغلب ماگ های سرامیکی برای صرف نوشیدنی های داغ مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگر خصوصیات ماگ های سرامیکی مرغوب و با کیفیت این است که ظرافت بالایی دارند اما به راحتی ترک نمی خورند و لب پر نمی شوند. کیفیت و ظرافت طرح ماگ های سرامیکی دست ساز از مدل های صنعتی آنها نیز بهتر است. پس پیشنهاد ما به شما که عاشق نوشیدن چای، قهوه و دمنوش هستید، خرید ماگ دست ساز با کیفیت می باشد.

2- نحوه شستشو:

در زمان خرید حتما از فروشنده نحوه شستشو ماگ را بپرسید. همچنین این مسئله که آیا می توان ماگ سرامیکی را در ماشین ظرفشویی گذاشت یا خیر سوال کنید. شستشوی ماگ سرامیکی بسیار آسان می باشد، زیرا این ماگ ها با ملایم ترین شوینده ها تمیز می شوند و نیازی به استفاده از مواد شیمیایی نیست. برای شستن ماگ سرامیکی می توانید از صابون یا مایع ظرفشویی ملایم استفاده کنید و با یک اسفنج نرم روی ماگ بکشید و به راحتی می بینید که ماگ مثل روز اول شده است. به هیچ عنوان برای شستن ماگ سرامیکی از اسفنج زبر یا وسایل ساینده که باعث خراب شدن سطح سرامیک می شود استفاده نکنید.

3- مقدار گرم نگه داشتن نوشیدنی:

اگر برایتان مهم است که در هر زمان نوشیدنی گرم بنوشید حتما از فروشنده بپرسید که ماگ مورد نظرتان چه مدتی نوشیدنی را گرم نگه میدارد. زیرا جنس و مدل ماگ در گرم نگه داشتن و خنک شدن نوشیدنی تاثیر دارد. ماگ های سرامیکی دوجداره و یا با عایق خلا هستند که باعث تقویت عملکرد حرارتی آن ها می شود و بعضی دیگر درپوشی دارند که به حفظ گرمای درون ماگ کمک می کند. همچنین باید گفت ماگ های سرامیکی به همان مقدار که گرما را حفظ می کنند، سرما را نیز درون خود نگه دارند.

4- گنجایش ماگ:

ماگ های سرامیکی در اندازه های متنوع تولید می شوند و معمولا گنجایش بیشتری نسبت به لیوان های معمولی دارند. شما می توانید طبق سلیقه و میزان مصرف خود، ماگ مورد نظر با اندازه دلخواه را انتخاب کنید. اما اگر شما از آن دسته افراد علاقه مند به نوشیدنی هستید پیشنهاد ما به شما ماگ سرامیکی با ظرفیت 500 میلی لیتر می باشد. ولی اگر اینطور نیست می توانید ماگ های با ظرفیت 300 میلی لیتر را خریداری کنید.

5- قیمت ماگ:

یکی دیگر از آیتم های مهمی که در زمان خرید ماگ باید به آن توجه داشته باشیم قیمت ماگ است. از آیتم های مهمی که در قیمت ماگ تاثیر دارد می توان کیفیت، مقدار گنجایش نوشیدنی و طراحی ماگ را نام برد. هر چه کیفیت و ظرافت ماگ بیشتر باشد قیمت بالاتری نیز دارد با این وصف باید گفت قیمت ماگ سرامیکی دست ساز به نسبت صنعتی آن بالاتر می باشد. البته این هم باید گفت که ماگ های سرامیکی به نسبت ماگ های دیگر قیمت مقرون به صرفه تری دارند.
منبع: راهنمای انتخاب ماگ سرامیک خوب
 
بالا پایین