Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Flappy bird را به صورت آنلاین با دیگران بازی کنید !

• نویسنده موضوع dada64
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı نقد و بررسی بازی ها
Konu Başlığı Flappy bird را به صورت آنلاین با دیگران بازی کنید !
نویسنده موضوع dada64
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan dada64

dada64

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 7, 2013
ارسالی‌ها
777
پسندها
125
امتیازها
0
تخصص
تراشكاري - محصولات اپل
دل نوشته
دلم دل نيست دلم درياست!
بهترین اخلاقم
صبر
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

شاید شما هم از برنامه های متعددی که طی هفته های اخیر شبیه به بازی Flappy bird منتشر شده اند خسته شده اید. ولی تا کنون فکر کرده اید که این بازی چرا با این استقبال بی نظیر مواجه شد و هنوز هم بعد از برداشته شدن آن از اپ استور (که البته به طرز مشکوکی صورت گرفت و گمانه زنی های متفاوتی در این باره وجود دارد) باز هم با استقبال مواجه میشود ؟

استقبالی که موجب شد سازنده بازی Dong Nguye روزانه ۵۰ هزار دلار از تبلیغات درون برنامه ای کسب کند !
جالبتر اینکه هنوز هم بازی های جدیدی دقیقا بر همین مبنی ساخته میشوند و باز هم بارها دانلود میگردند . شاید بتوان یکی از این دلایل اقبال به این بازیها را به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و یا ساده بودن محیط بازی در عین مشکل بودن بازی دانست.
ولی مهم ترین دلیل استقبال کاربران رقابت است . رقابتی میان شما و دیگران تا قدرت خود را در امتیاز هایتان به رخ آنها بکشید.
ولی اگر شما هنوز هم از این بازی و رقابت در آن خسته نشده اید و آماده رقابت هستید ، در این راستا وبسایتی ایجاد شده تا شما بتوانید به صورت آنلاین با دیگران به رقابت بپردازید و از میان لوله های سبز رنگ حرکت کنید !
وبسایت flapMMO با چندین سرور آماده ی پذیرایی از شماست ، پس عجله کنید !

دوستان الان اگه بیاید من دارم بازی میکنم

بالا پایین