Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

قطار زن باردار را زير گرفت! / نجات معجزه آسا +تصاوير

اطلاعات موضوع

Kategori Adı خبرهای داغ روز
Konu Başlığı قطار زن باردار را زير گرفت! \/ نجات معجزه آسا +تصاوير
نویسنده موضوع ***HeleNa***
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan ***HeleNa***

***HeleNa***

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Mar 17, 2014
ارسالی‌ها
5,011
پسندها
855
امتیازها
113
سیم کارت

اعتبار :

زن باردار چيني از حادثه قطار جان سالم بدر برد.خانم چيني به نام يوئي يان چهار ماهه حامله در ايستگاه منتظر قطار بود تا به خانه برگردد.شرايط بارداري موجب شده بود احساس ضعف و سستي نمايد.

خانم يان مي گويد در ايستگاه قطار احساس خستگي و رخوت به من دست داد.صداي قطار را مي شنيدم که از تونل در حال امدن است ناگهان کنترل خود را از دست دادم و افتادم روي ريل قطار.ناگهان خودم را زير قطار يافتم.واقعا ترسيده بودم هيچ موقع ان صحنه از يادم نمي رود.

عليرغم اينکه مقداري قطار از روي خانم رد شد اما راننده زيرک با مهارت هر چه تمام جان خانم را نجات داد و از وقوع حادثه مرگبار جلوگيري نمود.يکي از خدمه راه اهن مي گويد معلوم نبود چه تراژدي وحشتناکي رخ مي داد اگر آقاي "لي" ديرتر ترمز خطر را مي کشيد

هنگامي که خانم کنترل خود را از دست مي دهد روي ريل قطار مي افتد و سپس قطار از روي وي رد شده اما زيرکي و مهارت اقاي "ليگجان وي و بچه داخل رحمش را نجات مي دهد.خانم 31 ساله جهت اطمينان از سلامتي خود و فرزندش روانه بيمارستان مي گردد و پزشکان سالم بودن مادر و بچه را تاييد مي نمايند.

دیلی خبر

بالا پایین