Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

عکس: خداحافظي بابک جهانبخش از اينستاگرام

اطلاعات موضوع

Kategori Adı خبرهای داغ روز
Konu Başlığı عکس: خداحافظي بابک جهانبخش از اينستاگرام
نویسنده موضوع ***HeleNa***
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan ***HeleNa***

***HeleNa***

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Mar 17, 2014
ارسالی‌ها
5,011
پسندها
855
امتیازها
113
سیم کارت

اعتبار :

بابک جهانبخش خواننده و موزيسين جوان کشورمان که در صفحات مجازي فعاليت نسبتا زيادي داشت دقايقي پيش با اين عکس عدم ادامه به روزرساني صفحه اش را در آينده خبر داد.

وي دراين باره گفت: «سلام دوستان عزيزم اين پست ي خورده حرفاش فرق داره ببخشيد کمى طولانيه...من اينجا بودم بخاطر شما نازنينان و هميشه سعى کردم با تمام وجود شما رو شريک غمها نکنم و توانم رو گذاشتم تا باعث شاديو آرامشتون بشم...

ولى متاسفانه واقعا برخلاف انگيزه من براى ايجاد اين صفحه و نزديک بودن به شما البته بلا نسبت عزيزانى که هميشه بزرگواريشون نصيب بنده شده...اين روزا چيزهايى به من نسبت داده ميشه که هر چقدر هم جنبه داشته باشم بلاخره دل و احساس آدم رو خراش ميده و دليلى براى بيشتر آزرده کردن خودم و ديگران نميبينم...
شايدم واقعا من بلد نبودم از فضاى مجازى درست استفاده کنم!!!به خدا ميسپارمتون قول ميدم با آلبوم جديد شرمندتون نشم بيکار نشستم و ترجيح ميدم متمرکز رو کارهام باشم...حتما شما رو در جريان اخبار و تبليغات کنسرتها قرار ميدم...دوستتون دارم...برقرار باشيد...يا حق»

بالا پایین