Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

محبوب خلایق شدن با سوره زمر

• نویسنده موضوع Google
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı بایگانی
Konu Başlığı محبوب خلایق شدن با سوره زمر
نویسنده موضوع Google
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan Google

Google

کاربر انجمـن :)
تاریخ ثبت‌نام
Oct 30, 2013
ارسالی‌ها
237
پسندها
48
امتیازها
18
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
؟
دل نوشته
؟
بهترین اخلاقم
؟
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

امروز با بخش مذهبی سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه باشید تا با فواید و برکات و روش محبوب خلایق شدن با سوره زمر آشنا شوید.

١ – بهذا الإسناد عن الحسن عن مندل عن هارون بن خارجه عن أبي عبد الله (ع) قال من قرء سورۃ زمر استخفها من لسانه اعطاه الله من شرف الدنيا والاخرة و اعزه بلا مال و لا عشيرة حتى يهابه من يراه و حرم جسده على النار و يبني له في الجنة الف مدينه في كل مدينه الف قصر في كل قصر مائة حوراء وله مومن عينان تجریان و عينان نضاختان و عينان مدهامتان و حور مقصورات في ذواتا افنان و من كل فاكهة زوجان. (1) .

مطلب مرتبط: دانلود صوت و متن و ترجمه سوره زمر

۲ – نسخه ای دیگر: ابی بن کعب عن النبي (ص) قال من قرء سورة الزمر لم يقطع الله رجاه و اعطا ثواب الخائفين الذين خافوا الله تعالی.

1- از هارون بن خارجه روایت شده است که امام صادق (ع) فرمودند هرکس سوره زمر را بخواند و کلماتش را به آسانی به آرامی بر زبان جاری سازد خداوند آبرو، و سربلندی دنیا و آخرت بدو ارزانی دارد و او را بدون ثروت خویشان و فامیل عزیز گرداند، بدانسان که هرکس او را ببیند بزرگ شمارد و حشمتش وی را بگیرد و جسمش را بر آتش دوزخ حرام سازد و هزار شهر در بهشت برایش بسازند که هر شهری دارای هزار کاخ باشد و در هر کاخی صد حوريه (الله اكبر) و بعلاوه او را دو چشمه آب است که روانند و هر چشمه زلال که جوشانند و دو چشمه سار که از سرسبزی و خرمی به سیاهی زنند و حورانی پرده نشین که در سراپرده ها مستورند و باغ هایی که دارای انواع میوه هاست و از هر میوه دو صنف (لا حول و لا قوة الا بالله)

۲- ابی بن کعب از رسول خدا (ص) نقل کرده است که فرمودند هرکه سوره زمر را بخواند امید او را قطع نکرده و ثواب ترسندگان (کسانی که از خدا می ترسند) را بدو عطا کنند.

موارد پیشنهادی

عایشه گوید نبی اکرم (ص) نمی خوابیدند تا سورۂ بنی اسرائیل و زمر را می خواند.

هرکس آن را بنویسد و بر بازوی خود بندد محبوب خلایق شود و حتی نیز به نیکی یاری دهند. (او را)

1- ثواب الاعمال ص ۱۰۲

نوشته محبوب خلایق شدن با سوره زمر اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی جیران. پدیدار شد.

بالا پایین