Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

فواید درمانی سوره معارج

اطلاعات موضوع

Kategori Adı بایگانی
Konu Başlığı فواید درمانی سوره معارج
نویسنده موضوع Google
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan Google

Google

کاربر انجمـن :)
تاریخ ثبت‌نام
Oct 30, 2013
ارسالی‌ها
237
پسندها
48
امتیازها
18
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
؟
دل نوشته
؟
بهترین اخلاقم
؟
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

فواید درمانی سوره معارج

فواید درمانی سوره معارج

(سأل سائل) ١ – بهذالاسناد عن الحسن عن محمد بن مسيكن عن عمرو بن شمر عن جابر عن ابی عبدالله (ع) قال: اكثروا من قرائة / قال من ادمن / سال سائل من اکثر قرائتها لم يسأله الله تعالى يوم القيامه عن ذنب عمله و اسكنه الجنة مع محمد(ص) و اهل بیته ان شاء الله.(1)

۲ – نسخه دیگر: ابی بن کعب عن النبي (ص) قال قال رسول الله من قرء سأل / سائل / اعطاه الله ثواب الذين هم لاماناتهم و عهدهم راعون والذين هم على صلواتهم يحافظون. (۲)

مطلب مرتبط: دانلود صوت و متن و ترجمه سوره معارج

( – امام صادق علی فرمودند: سوره (سال سائل» را زیاد قرائت كنبة * هر کس آن را بسیار بخواند خداوند در قیامت از گناهی که کرده نپرسد و در بهشت وی را با نبی اکرم ا و اهل بیتش جای دهد ان شاء الله.

۲ – رسول خدا می فرماید: هرکس سوره «سأل سائل» را بخواند

خداوند به او ثواب کسانی که رعایت امانت و عهدشان نموده و ثواب کسانی که نمازشان را محافظت نموده اند عطا فرماید.

– ابی بن کعب از رسول خدا و روایت می کند: هر که سوره معارج را بخواند خداوند ثواب کسانی را در پرونده او بنویسد که نماز بپا دارند. و حج کنند و روزه بگیرند و زکات دهند وامانت را مراعات کنند.

– اگر کسی در شب این سوره را بخواند هرگز محتلم نشود.

– امام صادق ع فرمودند: هرکس به خدا و کتاب او ایمان دارد خواندن این سوره را رها نمی کند.

– هرکسی شب و روز به خواندن این سوره مداومت کند هر حاجتی که دارد روا گردد. انشاء الله.

1- ثواب الاعمال ص ۱۰۸.

۲- مجمع البيان.

نوشته فواید درمانی سوره معارج اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی جیران. پدیدار شد.

بالا پایین