Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

خدایا فقط تورو دارم.

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı خانواده
Konu Başlığı خدایا فقط تورو دارم.
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

جمـلاتي زيـبا و انـرژي بـخش در رابـطه با خـدادلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکشراه آسمان باز است، پر بکشاو همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را میخواند ؟اگر هیچکس نیست، خدا که هست......خوشا آن بنده با عهد و پیوندکه دارد بازگشتی با خداوندبه کام خویش اگر چندی رود راهچو باز آید نیاز آرد به درگاه......اون لبخندی که برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند خداست به بنده اشاون لبخندی هم که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه......خدا تلفن ندارد، اما من با او صحبت میکنمفیسبوک ندارد، اما من دوست او هستمتوییتر ندارد، اما من او را دنبال میکنم......با خدا دعوا کردم با هم قهر کردیم فکر کردم دیگه دوستم ندارهرفتم تو رختخواب چند قطره اشک ریختم و خوابم بردصبح که بیدار شدم مامانم گفت نمیدونی از دیشب تا صبح چه بارونی میومد......تمام خوبی ها را برایت آرزو می کنم، نه خوشی ها رازیرا خوشی آن است که تو می خواهیو خوبی آن است که خدا برای تو می خواهد......نیایش یعضی از ما آدم ها با خداو درخواست از او برای حضور در زندگیمانمانند شیطنت بچه هایی است که در می زنند و فرار می کنند......زمانبندی خدا بی نظیر است،نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زودکمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار،اما ارزش انتظار را دارد......یکی از فرق های انسان با خدا این است کهانسان تمام خوبیها را با یک بدی فراموش میکندولی خدا تمام بدیها را با یک خوبی فراموش میکند......قربون خدای بزرگم برم که اگه خطا کنمنهایت قهرش بین دو اذانهدوباره صدام میکنه، خدا عشق است......دوست خدا بودن یونیفورم نمی خواهد،فقط یه دل پاک و زلال کافیست......ﻫﻤﻴــــﺸﻪ ﺳــﺮﻡ "ﺑﺎﻻﺳــﺖ"،ﭼــﻮﻥ ﺑــﺎﻻی ﺳــﺮﻡ "ﺧﺪﺍﺳــﺖ"...گرفتار آن دردم که تو درمان آنی،بنده آن ثنایم که تو سزای آنی......خداوندادنیای آشفته ی درونم را که تنها از نگاه تو پیداست،با لالایی مهربان خود، آرام کنتا وجود داشتن و بودن را به زیبایی احساس کنم......پروردگارابیشتر می جوئیم و کمتر می یابیموقتی تو را در نظر نداریم......میگن شبا فرشته هااز آرزوی آدماقصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالارویای تو هرچی باشهگفته بشه پیش خدا...هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق می زندسطر اول همیشه این است : خدا همیشه با ماست...پس دوست عزیز بخوانش با لبخند...پروردگارا...مهارت مراقبت از آنچه را که به ما بخشیده ایدر قلبمان بکار زیرا ما در از دست دادن استاد شده ایم......جواب آزمایش الهی مون، درست در نمیاداگر عمری از حرام و لقمه اش ناشتا نباشیم......شک دارم که خالق دانه های انارزندگی مرا بی نظم چیده باشد......از خدا برگشتگان را کار چندان سخت نیستسخت کار ما بُوَد کز ما خدا برگشته است......الهیهمنشین از همنشین رنگ می گیرد،خوشا آنکه با تو همنشین است......خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانمدر دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاتو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز......به خاطر بسپاریم کههمراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن استآرام، بی صدا، همیشگی......الهـــیچون در تـــو نگریـم شاهیــم و تــاج برسـروچون به خـود نگیریـم، خاکیــم و خاک برسـر......وقتی چشم امیدتان به خدا باشد و باور و ایمان قوی داشته باشید:هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشدهیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیایدهیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید......ﺷﻌﺎﻉ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﻴﺖ ﺭا ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﺯﻳﺎﺩ ﻛﻦ،ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻛﻪ ﺭﻭﺯی ﺑﺘﻮاﻧﻲ ﻫﻤﻪ ﺭا ﺩﺭ ﺁﻥ ﺟﺎ ﺩﻫﻲﺁﻥ ﻭﻗﺖ ﺗﺎ ﺧﺪا ﻓﺎﺻﻠﻪای ﻧﻴﺴﺖ......خدایاخواستم بگویم تنهایماما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهتر از تو...کار خدا نشد ندارد،او خوب می داند چطور در و تخته را به هم جور کندخواسته هایت را به او بسپار،او حتما راهی برای رسیدن، به تو نشان خواهد داد......خدایا مرا ببخشکه همواره در گرفتاری هایم؛ دنیا را از تو خواسته امالهی دستانی عطا کن که تو را برایم از تو بخواهد......خدایا به تنهاییت قسم،ما را به آنچه که قسمتمان نیست عادت نده...زَهر است عطای خلق هرچند که دوا باشدحاجت از کی طلبی جایی که خدا باشد ؟!...خدایا شکرت که مرا از تمام وابستگی ها می رهانیو ترس از دست دادن را از من دور کردیو چنان روحم را بزرگ کردی که دلبسته باشم نه وابسته......وقت دعا خجالت نکش،نگو من گناهکارم و صدامو نــمیشنوهاونـی که اون بالاست بیشتر از اونی که تو فکر میکنی هـــواتـو داره......آرامش چیست؟ نگاه به گذشته و شکر خدانگاه به آینده و اعتماد به خدانگاه به اطراف و جستجوی خدانگاه به درون و دیدن خدالحظه تان سرشار از بوی خدا!...شک نکندرست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکینوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهدو چه زیبا خدا از راه می رسد......روزهایی بدی در زندگی آدم می رسد،که هیچ کسی حتی نمی پرسد "خوبی؟"برای چنین روزهای بدی، نیاز به یگانه مهربانِ دلسوزی داریبه شرطی که در روزهای خوب فراموشش نکرده باشی و نامش چه زیباست..."خــــدا"

بالا پایین