Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

شارژدهیه آیفونتون رو تا 2xافزایش بدید

• نویسنده موضوع dada64
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı آی فون
Konu Başlığı شارژدهیه آیفونتون رو تا 2xافزایش بدید
نویسنده موضوع dada64
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan dada64

dada64

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 7, 2013
ارسالی‌ها
777
پسندها
125
امتیازها
0
تخصص
تراشكاري - محصولات اپل
دل نوشته
دلم دل نيست دلم درياست!
بهترین اخلاقم
صبر
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

همه ما راه های زیادی رو میشناسیم که بتونیم از باتری خودمون بهینه استفاده کنیم مثلا نور ضمینه رو کم کنیم بلوتوث رو خاموش کنیم و ... اما نتیجه مطلوبی رو نگرفتیم
اما تو این پست میخوام اموزشی رو قرار بدم که احتمالا تا حالا انجامش ندادین زمان شارژدهی باتری خودتون رو به مقدار قابل توجهی افزایش بدید

اگر همین اول پست میخواهید بدونین چقدر زمان شارژدهی فرق میکنه باید بهتون بگم که :
قبلا ایفونم هر ۱۲ ساعت ۱۷ تا ۱۸ درصد مصرف باتری داشت اما حالا هر ۱۲ ساعت مصرفش شده ۸ تا ۹ درصد!!!!!! زمان شارژدهی مداومش هم زیاد شده
قبل از هر کاری برای این که این موضوع برای شما هم اثبات بشه یک بار ایفونتون رو کامل شارژ کنید تا به ۱۰۰٪ برسه تا ۱۲ ساعت اصلا بهش دست نزنید بعد ۱۲ ساعت ببنید چند درصد مصرف کرده بعدش این پست رو تا اخر بخونید و کارهایی رو که میگم انجامش بدید و دوباره بعد ۱۰۰ ٪ شارژ و ۱۲ ساعت ببنید چند در صد شده!!!!!!!
الان با خودتون میگید خب چطور این کار ممکنه ؟
من تو جواب بهتون میگم اکثر وقتی که گوشیتون روشنه جی پی اسش هم روشنه و داره از باتریتون کار میکشه بدون این که شما متوجه بشید و یا حتی علامت gps رو تو قسمت بالا براتون نمایش بده!
بریم سراغ اموزش :
به این مسیر برید : setting > privacy> location
services< system services

مام گزینه ها رو off کنید و در پایین گزینه status bar رو فعال کنید با فعال کردن این گزینه هر وقت gps حتی با خود سیستم هم استفاده بشه تو استاتیوس بار علامت جی پی اس میاد
در ضمن نگران غیر فعال شدن gps برای برنامه هاتون نباشید چون ربطی به برنامه هاتون نداره و هر وقت تیک gps هر برنامه رو بزنید یعنی براش فعال میشه و ربطی به این قسمت نداره (مثلا گزینه cell network search: هر وقت انتن میپره از gps استفاده میکنه تا اپراتور رو پیدا کنه)(compass calibration: هر وقت برنامه قطب نما رو باز میکنید و یا تو پس زمینه در حال اجرا هست از gps برای کالیبره شدن استفاده میکنه)(setting time zone: از gps برای تنظیم ساعت استفاده میکنه) و ...

مرحله ۲) در setting به mail,contact,caledars بعد fetch new data و گزینه push رو خاموش کنید
مرحله ۳)در setting به general بعد data and time رفته و گزینه set automaticly رو off کنید
مرحله۴) در setting به carriers رفته و اپراتور خودتون رو به صورت دستی پیدا کنید
در ضمن نباید تاثیر wifi و بلوتوث و نور ضمینه هم که تقریبا در حد gps مصرف دارند دست کم گرفت پس....

دست اخر هم این که روی ایفون 4,4s,5 تست کردم و زمان شارژدهی نزیک به دو برابر شد!!!!! (یک بار برعکس اینکارا رو انجام بدید تا متوجه مصرف زیاد اونها بشید)

بالا پایین