Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

بازی خاطره*انگیز آتاری دستی این بار در آی*اواس+دانلود

• نویسنده موضوع dada64
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı دانلود بازی های دیگر
Konu Başlığı بازی خاطره*انگیز آتاری دستی این بار در آی*اواس+دانلود
نویسنده موضوع dada64
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan dada64

dada64

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 7, 2013
ارسالی‌ها
777
پسندها
125
امتیازها
0
تخصص
تراشكاري - محصولات اپل
دل نوشته
دلم دل نيست دلم درياست!
بهترین اخلاقم
صبر
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

با شیوع گوشی های هوشمند، اگر چه سبک و نسل بازی ها به کلی عوض شده است، اما همواره در پی آن بوده ایم که به نحوی بتوانیم خاطرات انجام بازی های گذشته را برای خودمان زنده کنیم. در این بین شاید خیلی هایمان توجه به کنسول هایی مانند آتاری و سگا داریم و یک کنسول دیگر بسیار خاطره انگیز را فراموش کرده ایم: آتاری دستی

شاید نام بازی های این پست برایتان آشنا نباشد، اما به احتمال بسیار زیاد آن ها را در دوران کودکی انجام داده اید. این بازی ها در دورانی که اکثریت ما گجتی به نام آتاری دستی را (که در آن زمان کنسول بازی قابل حملِ قابلی بود) همراه داشتیم، یکی از بازی های پرطرفدار این کنسول بودند و اگر بخواهیم با زمان حال مقایسه کنیم حکم Most Wanted کنسول را داشتند. حال اگر گوشی هوشمند دارید، به لطف دو بازی ای که در این پست معرفی می شوند می توانید خاطرات خود را دوباره زنده کنید.

بازی اول با نام Brick Racer حاصل کار یک برنامه نویس ایرانی به نام مجتبی کمیلی است. این بازی شباهت زیادی به تصویری که ما از این بازی در ذهن داریم دارد. کنترل بازی به راحتی با تپ کردن صورت می گیرد و گیم پلی آن نیز روان است.

این بازی از گیم سنتر نیز پشتیبانی می کند و می تواند مدت ها شما را درگیر ردشدن از رکورد دوستانتان کند.
ما نکته ای که شخصاً من را اذیت می کند، این است که روند زیاد شدن سرعت بازی به طریقه ی درستی صورت نمی گیرد. شما به وضوح متوجه افزایش آنی سرعت می شوید و این افزایش به فرمی است که از امتیاز ۴۰۰۰ به بعد دیگر ادامه ی بازی واقعاً چالشی اساسی است. ولی با این حال ارزش امتحان کردن را دارد.

Brick Racer را می توانید از این لینک به رایگان دریافت کنید.

آخرین ویرایش:
بالا پایین